Karabin żyje i prosi o wsparcie!

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Re: Karabin żyje i prosi o wsparcie!

Post autor: PAWLAK »

Legend się nie banuje :)

Wrócić !!!!
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Khelthrai
Chuck Norris
Posty: 552

Post autor: Khelthrai »

Mój Ci on!
Odbanować.

Prezes Morii

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Boże ile ludzi już nie piszących na forum się odezwało!!! Age of Legends!!! ( Oddajcie Karabinowi konto)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Nie podniecajcie się. Ma minimalne szanse.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

OgrChudeusz
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: OgrChudeusz »

Technicznie rzecz biorąc to ten temat jest jedynie kwestią zasad.
Gdyby 4karabiny rzeczywiście chciał korzystać z forum to obejście bana jest dziecinnie proste, zmiana IP i goł. Jeżeli rzeczywiście podszywał się pod inne konto i nie potrafił tego zrobić to wystarczy poprosić kogoś z roczników 90+ i mu to bez problemu załatwi. :D

Także nie bardzo rozumiem ekscytację. :wink:

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Ja również wstawiam się za 4K :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Khelthrai
Chuck Norris
Posty: 552

Post autor: Khelthrai »

Grolshek pisze:Nie podniecajcie się. Ma minimalne szanse.
Ja dla mnie, to ty sie podniecasz ze masz tu "władze"
I co dostanę teraz tez bana? :twisted:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Akadera pisze:Swoją drogą to jestem ciekaw jak ustaliliście, że to akurat były multikonta Karabina a nie np moje? Bo teoretycznie to mógłbym sobie założyć email z imieniem i nazwiskiem któregokolwiek z was a później na ten email założyć sobie konto. Mam zmienne ip i jestem ciekaw jak mnie namierzycie? ;)
Widzę że jesteś nowy w internecie, albo nie do końca wiesz jak działa sieć WWW, strony internetowe oraz co może posłużyć do "namierzenia", a konkretnie stwierdzenia że ta sama osoba logowała na różne konta.
Podpowiem kilka słów kluczowych do poszukiwań własnych: publiczne IP właśnie (jeśli masz wiele kont to rzadko chce ci się resetować modem po każdym logowaniu), tzw. fingerprint przeglądarki na podstawie danych wysyłanych do serwera (dokładna wersja przeglądarki i systemu operacyjnego, wraz z paroma innymi danymi jest unikalna w zbiorze około stu-pięciuset osób), wszystko to co zbiera google analytics.
Akadera pisze:Swoją drogą to w regulaminie nie ma żadnego pkt zakazującego posiadania multikont chyba że pkt nawiązujący do mglistej i niejasnej netykiety ;)
Jeśli bardzo chcesz mogę ci choćby i w tej chwili dopisać. Mogę nawet dodać punkt o zakazaniu nicka "Akadera". Bawimy się? :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Khelthrai pisze:
Grolshek pisze:Nie podniecajcie się. Ma minimalne szanse.
Ja dla mnie, to ty sie podniecasz ze masz tu "władze"
I co dostanę teraz tez bana? :twisted:
No i po co to piszesz?

Glosowanie trwa do wtorku, uczestnicza w nim wszyscy modowie i admini. Dopoki sie nie zakonczy decyzji oficjalnej nie ma. EOT.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tomash pisze:
Akadera pisze:Swoją drogą to jestem ciekaw jak ustaliliście, że to akurat były multikonta Karabina a nie np moje? Bo teoretycznie to mógłbym sobie założyć email z imieniem i nazwiskiem któregokolwiek z was a później na ten email założyć sobie konto. Mam zmienne ip i jestem ciekaw jak mnie namierzycie? ;)
Widzę że jesteś nowy w internecie, albo nie do końca wiesz jak działa sieć WWW, strony internetowe oraz co może posłużyć do "namierzenia", a konkretnie stwierdzenia że ta sama osoba logowała na różne konta.
Podpowiem kilka słów kluczowych do poszukiwań własnych: publiczne IP właśnie (jeśli masz wiele kont to rzadko chce ci się resetować modem po każdym logowaniu), tzw. fingerprint przeglądarki na podstawie danych wysyłanych do serwera (dokładna wersja przeglądarki i systemu operacyjnego, wraz z paroma innymi danymi jest unikalna w zbiorze około stu-pięciuset osób), wszystko to co zbiera google analytics.
Akadera pisze:Swoją drogą to w regulaminie nie ma żadnego pkt zakazującego posiadania multikont chyba że pkt nawiązujący do mglistej i niejasnej netykiety ;)
Jeśli bardzo chcesz mogę ci choćby i w tej chwili dopisać. Mogę nawet dodać punkt o zakazaniu nicka "Akadera". Bawimy się? :mrgreen:


DODAJ WTYCZKĘ DODAJ WTYCZKĘ DODAJ WTYCZKĘ :D

(jak już coś napisał trzeba przypomnieć ;P)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Tomash: przyznaję się, jakoś do tej pory wiedza o zasadach funkcjonowania rzeczy, które wymieniłeś nie leżała w kwestii moich zainteresowań ;) Dlatego też pytam jak do tego doszliście? Bo nawet ja wiem, że wypadałoby modem zrestartować jak się robi takie rzeczy :P

Co do regulaminu: spoko, mam wyobraźnię, wymyślę jakąś wariację :P Jak dla mnie możesz zakazać wszystkiego poza "niepoprawnym rozluźnianiem", pod forum bretki i vc :P
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No karabina akurat moglibyście odbanować.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

4 Karabiny musi wrócić. Inaczej usunę swoje konto (tup tup tup, strzelam focha).

Groźba strasznie z pipla bo się od dawna nie udzielam postami ale może zadziała (inaczej dzwonię do Amnesty International i do trybunału w Hadze).

Nawet jeśli Karabin przytrolował to lekkie przegięcie z permanentnym banem. Kurcze ogarnijcie się, w końcu jesteście dorośli (pomijając fakt bawienia się plastikowymi żołnierzykami).
Jeśli trolował to dostał bitch slapa i się ogarnie. Jeśli nie to dostał "za niewinność" i trzeba odkręcić to wszystko.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Karabin pozdrawia forum BP
Wyciety link do zawirusowanego pliku.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

O ku. :shock:
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

odblokujcie Karabina, to słowo harcerza, że w zamian postaram się być bardziej miły dla co poniektórych. :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

eliah91 pisze:Karabin pozdrawia forum BP
https://www.sendspace.com/file/3ylzyz
To jest zwykle dranstwo. Zamieszczanie wirusów na forum.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2015, o 17:21 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

PiotrB pisze:To jest zwykle skurwysynstwo.
Licz się ze słowami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

To nie wirus. Na początku tak myślałem bo mi antywir wyskoczył ale to kwesta przeglądarki pewnie. To zwykły filmik ze zdjęciami i nic groźnego wiec można spokojnie ściągać.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

To jest malawaer. Bardzo chamski wirus.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ