Wiadomości PM...

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Wiadomości PM...

Post autor: thorash »

Tak z czystej ciekawości na czym polega (Prywatna Wiadomość) rozumiem, że forum ma aktualizację oprogramowania z przed prawie 10 lat co rzadko się zdarza :/ ale nawet wcześniej nie spotkałem, się z takim dziwadłem.

Klikam wyślij i wiadomość trafia do folderu DO WYSŁANIA... jest tam już ~27h ile jeszcze mam czekać zanim ona się wyśle ? Ktoś to niesie ? Wysyłam drugą i też trafia DO WYSŁANIA... trzeba coś odhaczyć / zapłacić ? Wie ktoś kiedy ta informacja dojdzie do osoby z drugiej strony ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

tak, odbiorca musi ją przeczytać ;)
wtedy już przejdzie w folder wysłane.
Ogólnie ją wysłałeś ale jeszcze nie została odczytana przez osobę, do której wysłałeś i sobie czeka u niej w skrzynce.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

..i ta osoba dostała maila, że czeka na nią PM ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

hmmm, tego nie wiem ale prawdopodobnie tak.
Nie mam jak sprawdzić bo już dawno nie używam maila z którego powstało moje konto.

Albo, wyślę Ci pw, sprawdź na mailu czy masz powiadomienie :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

thorash pisze:trzeba coś odhaczyć / zapłacić ? Wie ktoś kiedy ta informacja dojdzie do osoby z drugiej strony ?
Niestety trzeba zapłacić, ale kwota jest dowolna i traktowana jako "darowizna". :) Tu masz nr konta:
101010230000261395100000252183
Jak już zapłacisz to zgłaszasz się do któregoś z administratorów [do nich pm już za darmo] i wtedy oni odhaczają Twoją wiadomość
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

@Janus - poszło :D 2zł ale zawsze coś


@Kosa - Problem jest taki że nie dostałem maila ale odczytałem bo byłem zalogowany :/ martwi mnie że osoba która czeka na PM ode mnie czeka sobie na maila... :/ a PM czeka już 27h :D
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja mam wyłączone jakiekolwiek powiadomienia z BP.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

dostajemy na maila że dostaliśmy PM :)
Po prostu ten ktoś nie wchodzi na forum , i(lub) ma innego maila codziennego ,przez co nie widzi tego w swojej skrzynce(lub trafia do SPAM)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

thorash pisze:@Janus - poszło :D 2zł ale zawsze coś


@Kosa - Problem jest taki że nie dostałem maila ale odczytałem bo byłem zalogowany :/ martwi mnie że osoba która czeka na PM ode mnie czeka sobie na maila... :/ a PM czeka już 27h :D

Rada kliknij na profil tej osoby i sprawdź kiedy była ostatnio na forum :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Janus pisze:
thorash pisze:trzeba coś odhaczyć / zapłacić ? Wie ktoś kiedy ta informacja dojdzie do osoby z drugiej strony ?
Niestety trzeba zapłacić, ale kwota jest dowolna i traktowana jako "darowizna". :) Tu masz nr konta:
101010230000261395100000252183
Jak już zapłacisz to zgłaszasz się do któregoś z administratorów [do nich pm już za darmo] i wtedy oni odhaczają Twoją wiadomość
Troche roboty mamy bo dziennie to setki tych pw leci, ale te darowizny dla nas sa ok :D

Awatar użytkownika
thorash
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: thorash »

Rada kliknij na profil tej osoby i sprawdź kiedy była ostatnio na forum
a co to zmieni... w wysłaniu jeśli wchodzi, wtedy kiedy dostaje mail albo od święta :P
dostajemy na maila że dostaliśmy PM :)
Po prostu ten ktoś nie wchodzi na forum , i(lub) ma innego maila codziennego ,przez co nie widzi tego w swojej skrzynce(lub trafia do SPAM)
thx - o to mi chodziło
Troche roboty mamy bo dziennie to setki tych pw leci, ale te darowizny dla nas sa ok
:) :)
I już tutaj cisnę z pomysłem, że dobrą inicjatywą byłoby ustawić jakąś stawkę za ekonomiczny no i za priorytet :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

thorash pisze:
Rada kliknij na profil tej osoby i sprawdź kiedy była ostatnio na forum
a co to zmieni... w wysłaniu jeśli wchodzi, wtedy kiedy dostaje mail albo od święta :P
Będziesz wiedział, że go na forum nie było :D a nie złośliwie Twojej wiadomości nie czyta
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ