Odszedł od nas Ziemko... :(

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Re: Odszedł od nas Ziemko... :(

Post autor: bigpasiak »

Nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie...
Tamte zajebiste czasy już nie wrócą.
Tyle lat razem a On tak po prostu nie zdał sobie 1+ z rerollem...








:cry:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Szczere kondolencje dla najbliższych. To bardzo smutny dzień. Odchodzi bardzo ważny członek naszej batlowej rodziny.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Spotkałem Ziemka na Comiconie, namawiałem go na battla, szkoda chłopaka. Współczuje rodzinie

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Tyle symboliki,

-Pamiętam mój jedyny sędziowany master w Bydgoszczy w 2007r., przygotowania makiet i mapek u Ziemka w domu.

-Dosłownie pare dni temu komentowałem z nim ten sam temat po meczu z Senegalem...

-Mój podpis niezmieniony od 2012r.

:(
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 7 lipca o godz. 16. Kościół Opatrzności Bożej w Warszawie Wesoła ul. Księdza Piotra Skargi 2
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dużo battlowców będzie na DMP.
Pech.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Zawsze mozna go uczcic minuta ciszy...szkoda Ziemka.uwielbialem sie z nim kłócić na border princes a na masterach godzić i smiac z siebie samych. świeć Panie nad jego duszą...
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Będę rano na DMP. Później jadę do Wawy pożegnać Ziemka.
Jeśli ktoś, coś, to dać mi znać...

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Ja niestety nie dam rady - w sobotę rano wyjeżdżam :(
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Smutna to wieść doprawdy. Nie znałem Ziemka, ale fajnie się udzielał w temacie heartstonowym. Pokój mu :( .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Ja jutro będę na pogrzebie żeby pożegnać Naszego wiecznie pogodnego Ziemka..

Mam też prośbę do organizatorów DMP o uczczenie kilkoma minutami ciszy wielkiego chartem ducha człowieka który od nas odszedł o wiele za wcześnie :cry:

Ps: Znałem Ziemasa już od 20 lat :( , wciąż to do mnie nie dociera..

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Dalmar pisze:Taki pomysł na szybko żeby Ziemka uczcić to zorganizować jakiś cykliczny turniej - może Master nazwany jego imieniem tak jak w Krakowie były turnieje imienia Łukasza Krawczyka (chyba dobrze zapamiętałem). Ziemko mega dużo wniósł jako osoba do naszego hobby dzięki czemu inni mogli się dobrze bawić i był jest zajebistym i dobrym człowiekiem wiem moim zdaniem warto go tak upamiętnić.
Niezły pomysł. Przypuszczam, że sporo starych znajomych mogłoby się zjawić i poprzesuwać pacyny jak za dawnych czasów.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Yudokuno pisze:
Dalmar pisze:Taki pomysł na szybko żeby Ziemka uczcić to zorganizować jakiś cykliczny turniej - może Master nazwany jego imieniem tak jak w Krakowie były turnieje imienia Łukasza Krawczyka (chyba dobrze zapamiętałem). Ziemko mega dużo wniósł jako osoba do naszego hobby dzięki czemu inni mogli się dobrze bawić i był jest zajebistym i dobrym człowiekiem wiem moim zdaniem warto go tak upamiętnić.
Niezły pomysł. Przypuszczam, że sporo starych znajomych mogłoby się zjawić i poprzesuwać pacyny jak za dawnych czasów.
Kohortowe emeryty w najbliższy weekend temat ruszą i pewnie zorganizujemy coś po sezonie urlopowym :)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Super, dawajcie znać, zrobię wszystko żeby być.

ODPOWIEDZ