Odszedł od nas Ziemko... :(

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Odszedł od nas Ziemko... :(

Post autor: Szaman »

Za stroną XIII Kohorty:

"Drodzy Członkowie, Sympatycy i Przyjaciele Klubu Gier Bitewnych XIII Kohorta. Z największym żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym umarł nasz Przyjaciel, jeden z Filarów Klubu, długoletni Gracz, Ziemowit "Ziemko" Żywiołowski. O stracie poinformowała jego Mama na FB. Postaramy się poinformować Was jak najszybciej o dacie pogrzebu licząc, że pożegnamy Naszego Druha w sposób godny i liczny."

Warto też przypomnieć, że Ziemko był jednym z administratorów BP, odwalając tutaj kawał świetnej roboty. Przede wszystkim jednak był tak zwyczajnie bardzo dobrym człowiekiem... Będzie nam go brakować :cry:

Pokój Jego Duszy
"I fart in your general direction" :mrgreen:

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Zacny gość z niego był...:(
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Pokój Jego Duszy...
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Powiem szczerze, że jestem w szoku, często się nie zgadzaliśmy, nie mniej robił kawał dobrej roboty tu na forum, bardzo wielka szkoda bo to młody chłopak. Kondolencje od Legionu z Krakowa dla Jego rodziny oraz Pokój Jego Duszy...

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Szczere i serdeczne kondolencje całej rodzinie Ziemka.
Jestem w szoku.
Rest in Peace Ziemeczku :cry:

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

Ziemas, jeszcze zagramy...

Panowie i Panie, smutek smutkiem, DMP DMP.
Trzeba Ziemka pożegnać. Kulnąć kostką z każdego klubu, kto może wysłać delegację, kwiaty. Pokazać, że pamiętamy. Bo to był jeden z nas.

Ja jadę na pogrzeb. Bo to jest ostatni raz, żeby się z Ziemasem pożegnać.

Smutno jak cholera.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Cholera, nie umiem uwierzyć. Tyle lat, tyle kulnięć kostkami przy stole.
Do dupy to wszystko :(
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Szok.

Teraz będzie na nas patrzył z góry.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie..
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

Ależ szok! Kondolencje dla rodziny. Bedziemy o nim pamietac.
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

To przygnębiająca wiadomość. Wspominam dawne, piękne lata, wspaniali ludzie, wszyscy zbyt młodzi by myśleć o takich rzeczach i nagle taka wiadomość :( Będę go zawsze miło wspominał.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Smutna wieść.
Kondolencje dla rodziny.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Masakra.... a tak się Ziemko cieszył ze w Niemieckiej klinice przez XX miesięcy zwalczył nowotwór.....i najwyraźniej skurwiel go jednak dopadł po raz drugi..

Gorące kondolencje dla jego rodziny i najbliższych znajomych z XIII Kohorty.

Trzymaj się Stary jak czytasz co to piszemy, jesteście z Tobą całym sercem...

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Taki pomysł na szybko żeby Ziemka uczcić to zorganizować jakiś cykliczny turniej - może Master nazwany jego imieniem tak jak w Krakowie były turnieje imienia Łukasza Krawczyka (chyba dobrze zapamiętałem). Ziemko mega dużo wniósł jako osoba do naszego hobby dzięki czemu inni mogli się dobrze bawić i był jest zajebistym i dobrym człowiekiem wiem moim zdaniem warto go tak upamiętnić.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Szkoda chłopaka.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Maksymalnie uśmiechnięty i pogodny człowiek. Takim go zapamiętałem.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

Dalmar pisze:Taki pomysł na szybko żeby Ziemka uczcić to zorganizować jakiś cykliczny turniej - może Master nazwany jego imieniem tak jak w Krakowie były turnieje imienia Łukasza Krawczyka (chyba dobrze zapamiętałem). Ziemko mega dużo wniósł jako osoba do naszego hobby dzięki czemu inni mogli się dobrze bawić i był jest zajebistym i dobrym człowiekiem wiem moim zdaniem warto go tak upamiętnić.
Myśleliśmy o czymś takim jak memoriał, więc widzę, że idea by się spotkała z dobrym przyjęciem. Będziemy myśleć. Póki co czekamy na termin pogrzebu, który pozwolę sobie tutaj zapisać- być może ktoś zechce się pojawić.
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Ostatni raz Ziemka widzialem na turnieju 8ed. w lodzi, parówka, pare dobrych lat temu. Wrócilismy na sale z kumplem i wyplismy z Ziemkiem i jego znajomm po kielichu! Az ciezko uwierzyc. :(
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

Pacek pisze:
Dalmar pisze:Taki pomysł na szybko żeby Ziemka uczcić to zorganizować jakiś cykliczny turniej - może Master nazwany jego imieniem tak jak w Krakowie były turnieje imienia Łukasza Krawczyka (chyba dobrze zapamiętałem). Ziemko mega dużo wniósł jako osoba do naszego hobby dzięki czemu inni mogli się dobrze bawić i był jest zajebistym i dobrym człowiekiem wiem moim zdaniem warto go tak upamiętnić.
Myśleliśmy o czymś takim jak memoriał, więc widzę, że idea by się spotkała z dobrym przyjęciem. Będziemy myśleć. Póki co czekamy na termin pogrzebu, który pozwolę sobie tutaj zapisać- być może ktoś zechce się pojawić.
jesli taki memorial bedzie, to postaram sie przyjechac. Mysle, ze duzo ludzi z dawnych battlowych lat, ktorzy poznali Ziemka, rowniez przyjechaliby.
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Nie znałem go dobrze, ale zawsze był battlową legendą i jedną z bardziej zasłużonych osób w rozwoju tej społeczności. Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i wszystkich znajomych. Taki turniej to naprawdę fajny pomysł, bo który battlowiec nie chciałby być uczczony dźwiękiem setek turlających się kostek.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Mega szkoda :(
Release the Przemcio!

ODPOWIEDZ