NOWI ADMINISTRATORZY

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

NOWI ADMINISTRATORZY

Post autor: Albo_Albo »

Nie wiem czy Hrabia sam ogarnie całe forum. Proponuję w takim razie o określenie się starych administratorów czy chcą dalej kontynuować swoją posługę. Brak odzewu będzie uważamy za brak zainteresowania. Po tej procedurze proponuję aby ogłosić nabór na nowych administratorów i globalnych moderatorów.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Po prawdzie w t9A nie gram i nie planuję. Jak potrzebujecie ciecia do ogarniania porządku w moim dziale i na forum, to będę dalej pracował. Ale jest potrzebny bardziej aktywny działacz to przekażę zadania. :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Myślę że nie ma co się oszukiwać, stara gwardia nawet bywa na forum rzadko, nie mówiąc o pracy administracyjno-moderatorskiej. Więc jeśli nie chcecie zostawić uprawnień admina w-uznaniu-historycznych-zasług to totalnie zdejmijcie i wyłońcie nowych adminów.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ