Rozpakuj pudełko...

Kompletne artykuły na konkretny temat.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Re: Rozpakuj pudełko...

Post autor: Stan »

Z tego co widzę na stronie producenta model kosztuje 50 funtów :shock2:
Mnie bardzo mocno przypomina starego zombie dragona od gw:
http://www.coolminiornot.com/49469
Pewnie przez skrzydła.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Stan pisze:Z tego co widzę na stronie producenta model kosztuje 50 funtów :shock2:
Mnie bardzo mocno przypomina starego zombie dragona od gw:
http://www.coolminiornot.com/49469
Pewnie przez skrzydła.
Ano kosztuje tyle. W czerwcu miedzy inymi ten model będzie do wygrania w turnieju Warheim FS w Katowicach :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Small cart - Black Grom Studio

Witam szanowne państwo-draństwo w ostatni piątek kwietnia i serdecznie zapraszam do lektury recenzji modelu Small cart od Black Grom Studio.

Przesyłkę od Black Grom Studio otrzymałem solidnie zapakowaną w foliowy worek zamknięty w kopercie bąbelkowej. Znajdujący się wewnątrz zestaw Small cart to stosunkowo tani model z którego można samodzielnie złożyć wózek i skrzynie. Poszczególne elementy zestawu zostały precyzyjnie wycięte laserem w płycie HDF o grubości 1.5 mm.

Przed sklejeniem wózka należy delikatnie wyjąć z płytki wszystkie elementy i usunąć pilnikiem lub ostrym nożem miejsca łączenia. Następnie można przystąpić do złożenia dwukółki. Elementy wózka są dobrze do siebie dopasowane, a sklejenie całości klejem cyjanoakrylowym zajęło mi około kwadransa. Choć zestaw nie jest skomplikowany i większość modelarzy poradzi sobie ze złożeniem korzystając jedynie ze zdjęć umieszczonych w sieci, to w przypadku młodszych modelarzy przydałaby się instrukcja montażu, której niestety brak.

Zestaw Small cart od Black Grom Studio z powodzeniem można wykorzystać do urozmaicenia makiet lub dioram zarówno o tematyce historycznej jak i fantasy. Przy czym wózek, z uwagi na prostotę i surowość konstrukcji, stanowi świetną bazę do wszelkich konwersji i waloryzacji, które nadadzą mu indywidualny charakter.

Ponadto, jeśli chcecie wykorzystać Small cart w skali 28 mm, to musicie pamiętać że zgodnie ze swoją nazwą będzie on pełnił rolę raczej ręcznego wózka niż ciągniętej przez konia dwukółki, bowiem długość wózka z dyszlami to 58 mm, szerokość to 21 mm a średnica koła to 17 mm.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kromlech - Goblin Pirates Deck Cannon

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem Goblin Pirates Deck Cannon od Kromlech. Zielonoskórzy są członkami załogi niesławnego statku Rotting Octopus, którym dowodzi prezentowany kilka tygodni temu model Gobbosa Blakk Eye.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się dwie figurki Goblinów oraz złożony z dwóch części model działa, a także trzy kwadratowe podstawki i ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Goblin Pirates Deck Cannon to wyrzeźbione z pomysłem oraz pełne ciekawych szczegółów modele. Detale są ostre i wyraźne, a modele odziane na marynarską modłę prezentują się bardzo piracko. Całości obrazu dopełniają groteskowe pyski Goblinów oraz armata!

Zestaw Goblin Pirates Deck Cannon dobrze wpisuje się w stylistykę figurek zielonoskórych sprzedawanych przez innych producentów. Modele na chwilę obecną z powodzeniem można wykorzystać jako członków Załogi Zielonoskórych Kaprów przemierzających rzeki i morza Starego Świata.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Scibor Monstrous Miniatures - Dwarf Champion

Dzisiaj mam dla was recenzję z rozpakowania pudełka z modelem 28mm/30mm Dwarf Champion 28FM0030 od Scibor MM.

Figurka krasnoluda została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w czterech częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nieliczne nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

28mm/30mm Dwarf Champion 28FM0030 to model prezentujący odzianego w pancerz kolczy i zbroję płytową krasnoluda, który uzbrojony jest w dwa zdobione topory bojowe. Krasnolud nosi długą, częściowo splecioną w warkocze brodę, a na głowie ma irokeza, dzięki czemu model z powodzeniem można wykorzystać między innymi jako bohatera Kultu Pogromców z Karak Kadrin.

Model należy złożyć z czterech osobnych części, a przy wycinaniu żeleźców topora należy zachować ostrożność by nie uszkodzić delikatnych elementów.

Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Undying Dynasties od KK Gaming Solutions

Figurki wykonała firma KK Gaming Solutions. Figurki najlepiej zamówić poprzez maila podanego na tej stronie http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=15&t=50820 (ponieważ strona http://kkgaming.pl/index.php? nadal chyba nie działa poprawnie :/). Kontakt mailowy działa bez zarzutu więc wszystko można dogadać.
Ja zamówiłem Faraoh i Death Cult Hierarch ( figurkę legionisty dostałem gratis). Przepraszam za nie najlepsze zdjęcia ale mam nadzieje, że coś widać.
Na figurkach znalazłem parę lini podziału ale będą łatwe do usunięcia. Modele nie posiadają żadnych bąbli ani przesunięć formy. Jakość ogólnie jest bardzo dobra i wszystkie elementy są dobrze odlane i mają ostre kształty i dobrze pasują do siebie.

Figurki przyszły zapakowane w woreczki foliowe i zawinięte w folie bąbelkową która dobrze je zabezpieczyła.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I zdjęcie grupowe z figurkami od GW dla porównania skali. Jak widać są większe od nowych szkieletów od GW.
Obrazek
Jestem zadowolony z tych figurek jak i ich jakości i myślę, że są one ciekawą alternatywą dla figurek z armii Tomb Kings.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Fantasy Treasure Chests Kit - Ristuls Extraordinary Market

Piątek, pora więc na kolejną recenzję zestawu, który można było wygrać turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe... który odbył się 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Dziś pokażę wam zawartość zestawu Fantasy Treasure Chests Kit od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Fantasy Treasure Chests Kit został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się dwanaście żywicznych elementów oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Na skrzyniach nie zauważyłem błon oraz śladów podziałów formy. Po wyciągnięciu z blistra i umyciu żywiczne elementy są gotowe do umycia.

Zestaw Fantasy Treasure Chests Kit z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub podstawek pod modele. Elementy mierzą od 9 do 20 mm, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla Ristuls EM stylu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kamienny mur od Mini Monsters

Zapraszam szanowne państwo-draństwo na kolejny wpis z serii piątkowe recenzje na Danse Macabre, w którym przedstawię wam bliżej zestaw Kamienny mur od Mini Monsters.

Mury zostały zapakowane w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie została zamknięte firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Kamienne mury to odlany z żywicy zestaw 3 elementów. Jakość odlewów jest bardzo dobra, nie znalazłem żadnych nadlewek, śladów po pęcherzykach powietrza czy innych wad.

Zestaw wykonany został w skali 28 mm i świetnie nadaje się do waloryzacji makiet i dioram, tak historycznych jak i utrzymanych w konwencji fantasy. Rzeźba kamiennych murów jest wyraźna i głęboka, a odlewy przedstawiają to co mają przedstawiać.

Zestaw Kamienny mur był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe... który odbył się 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zobacz też inne recenzje produktów Mini Monsters:
Baskets and pumpkins|Corinthian Columns|Merchant's House Kit|Sacks|Outhouse|Other

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ghoul King - Gurthrop - Dark Art Studios

Witam was w piątek i zapraszam do lektury recenzji limitowanego modelu Ghoul King - Gurthrop od Dark Art Studios, brytyjska firma dołączyła do zacnego grona sponsorów turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów... który odbędzie się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Model Ghoul King - Gurthrop otrzymałem solidnie zapakowany w kartonowe pudło wraz z innymi nagrodami na turniej. Model odlany w całości został zapakowany w foliowy worek, wewnątrz którego znalazły się także firmowe ulotki Dark Art Studios.

Widoczne na zdjęciu ślady podziału formy i błony są łatwe do usunięcia.

Model Ghoul King - Gurthrop przedstawia potężnego, odzianego w przepaskę biodrową herszta trupojadów. Masywny, tłusty stwór w jednej ręce ściska pokryty mięsem gnat, a w drugiej ręce dzierży czaszkę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Wulfland Captain - BlackChapel Miniatures

Witam szanowne państwo-draństwo i serdecznie zapraszam do lektury recenzji modelu Wulfland Captain od BlackChapel Miniatures, hiszpańska firma dołączyła do grona sponsorów turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów... który odbędzie się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Model Wulfland Captain otrzymałem solidnie zapakowany w kartonowe pudło wraz z innymi nagrodami na turniej. Model został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazło się siedem metalowych elementów, gąbka zabezpieczająca figurkę przed uszkodzeniem oraz firmowe ulotki BlackChapel Miniatures.

Ślady podziału formy i nadlewki są nieliczne i łatwe do usunięcia. Choć wewnątrz blistra znajduje się siedem elementów, to do złożenia figurki będziemy potrzebować tylko czterech. Pozostałe trzy to opcjonalne głowy i oręż, który pozwala na złożenie modelu w różnej konfiguracji.

Wulfland Captain przedstawia brodatego wojownika, odzianego w skórę wilka, kirys z głową wilka oraz uzbrojonego w miecz i młot. Ponadto wojownik nie chroni głowy hełmem. Przypomina wam to coś prawda?

Moim zdaniem BlackChapel Miniatures zrobiło lepszych Wojowników Ulryka niż GW, które stworzyło uniwersum Warhammer Fantasy. A model Wulfland Captain od BlackChapel Miniatures jest świetnym kandydatem na Pierworodnego Zbrojnych z Middenheim do Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wiciu
Plewa
Posty: 5
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Wiciu »

Jaka to jest skala model piękny

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Wiciu pisze:Jaka to jest skala model piękny
28-30 mm

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kromlech - Gnaws

Dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem Gnaws od Kromlech.

Figurki zapakowane zostały w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy modele, a także trzy kwadratowe podstawki i ulotka z informacjami w kilku językach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia.

Miłośnicy uniwersum Warhammer Fantasy z łatwością rozpoznają w Gnawsach nieco większe Squigi. Detale są ostre i wyraźne, a całości obrazu dopełniają groteskowe, wypełnione zębami pyski stworów!

Zestaw Gnaws był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów! który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

[align=center]Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/align]

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

HQResin - Camp Basing Kit

Witam was w ten upalny, duszny wieczór... Jeśli też macie dość dusznego miasta, to zapraszam was nad jezioro. A jeśli macie zamiar wyjechać, to pamiętajcie o przygotowaniu obozowiska...

...dzisiaj mam dla was relację z rozpakowania zestawu Camp Basing Kit od HQResin, który można nabyć w sklepie Hexy.

Część elementów obozowiska otrzymałem zamknięte w woreczkach strunowych, które wraz z innymi zestawami zapakowane zostały w solidne kartonowe pudełko. Pełny zestaw możecie zobaczyć na stronie sklepu Hexy oraz na ostatnich zdjęciu niniejszej recenzji.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem, przy okazji starą szczoteczką do zębów usunąłem kilka błon pozostałych po odlewie. Malując elementy ciemnym washem zauważyłem, że na jednym z posłań widoczne są odciski palców rzeźbiarza. Ponadto, podstawa elementów wymaga spiłowania lekko wystających elementów i nierówności.

Camp Basing Kit to ciekawy zestaw żywicznych elementów reprezentujących obozowisko. Producent podaje, iż zestaw Camp Basing Kit został wykonany w skali 28 mm lecz moim zdaniem elementy mogłyby być nieco większe. Obozowisko, choć samo sobie jest świetne, to dużo lepiej prezentuje się w otoczeniu niższych modeli, takich jak na przykład widoczne na zdjęciach Gnoblary.

Poszczególne elementy obozowiska zamierzam umieścić na podstawkach, a po pomalowaniu wykorzystywać w trakcie rozgrywek w Warheim FS.

A jeśli interesują was inne produkty, które można nabyć w sklepie Hexy to przeczytajcie recenzje wybranych produktów, które zostały opublikowanie między innymi na blogach Black Grom Studio oraz Wojna w miniaturze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

The Great hall - Black Grom Studio

Witam szanowne państwo-draństwo w pierwszy piątek lipca i zapraszam do lektury recenzji zestawu The Great hall od Black Grom Studio.

Przesyłkę od Black Grom Studio otrzymałem solidnie zapakowaną w foliowy worek zamknięty w kopercie bąbelkowej. Znajdujący się wewnątrz zestaw The Great hall to stosunkowo tani model z którego można samodzielnie złożyć stoły, ławy oraz krzesła i tron. Poszczególne elementy zestawu zostały precyzyjnie wycięte laserem w płycie HDF o grubości 1.5 mm.

Przed sklejeniem należy delikatnie wyjąć z płytki wszystkie elementy i usunąć pilnikiem lub ostrym nożem miejsca łączenia. Następnie można przystąpić do złożenia zestawu. Poszczególne są dobrze do siebie dopasowane, a sklejenie całości klejem cyjanoakrylowym zajęło mi około dwudziestu minut. Zestaw nie jest przesadnie skomplikowany i większość modelarzy poradzi sobie ze złożeniem korzystając jedynie ze zdjęć umieszczonych w sieci, jednak w przypadku młodszych modelarzy przydałaby się instrukcja montażu, której niestety brak.

Zestaw The Great hall od Black Grom Studio z powodzeniem można wykorzystać do urozmaicenia makiet lub dioram zarówno o tematyce historycznej jak i fantasy. Przy czym zestaw, z uwagi na prostotę i surowość konstrukcji, stanowi świetną bazę do wszelkich konwersji i waloryzacji, które nadadzą mu indywidualny charakter.

Jeśli więc planuje ucztę dla wron, krwawe gody lub zatrutą wieczerzę to zestaw The Great hall od Black Grom Studio jest dla was!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Scibor Monstrous Miniatures - Ogre Gunner #2

W drugi piątek lipca mam dla was relację z rozpakowania pudełka z modelem 28mm Ogre Gunner #2 OGSE0018 od Scibor MM.

Figurka Ogra została zapakowana firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w dwóch częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nieliczne nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

28mm Ogre Gunner #2 OGSE0018 to model prezentujący odzianego w spodnie i buty, pokrytego bliznami, masywnego Ogra, który rusza do walki uzbrojony w potężne działo, które trzyma w swych wielkich jak bochny łapskach. Ogr ma także przewieszony przez ramię worek w którym najpewniej dźwiga proch strzelniczy i kule do armaty. Prezentowany model Ogra w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem można wykorzystać jako Najemne Ostrze - Miotacza Ołowiu.

Zestaw był jedną z nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Scarecrows - Ristuls Extraordinary Market

Pora na kolejną recenzję zestawu, który można było wygrać na turnieju Warheim FS - Piekło pocztowe... który odbył się 30 stycznia 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Dziś pokażę wam zawartość pudełka Scarecrows od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Scarecrows został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazły się trzy żywiczne elementy oraz firmowa ulotka Ristuls EM. Na odlewach widać sporo błon pozostałych po procesie odlewania ale usunięcie ich szczoteczką do zębów nie powinno sprawić problemów.

Zestaw Scarecrows z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub nawet podstawek pod modele. Elementy mierzą od 44 do 51 mm, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla Ristuls EM stylu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

ten cykl nigdy mi sie nie znudzi
;p

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Krell - Gore Master - Dark Art Studios

Witam was w piątek i zapraszam do lektury recenzji limitowanego modelu Krell - Gore Master od Dark Art Studios, brytyjska firma dołączyła do zacnego grona sponsorów turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów... który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar. Relację z turnieju znajdziecie na DansE MacabrE.

Model Krell - Gore Master otrzymałem solidnie zapakowany w kartonowe pudło wraz z innymi nagrodami na turniej. Model odlany w czterech częściach został zapakowany w foliowy worek, wewnątrz którego znalazły się także firmowe ulotki Dark Art Studios.

Widoczne na zdjęciu ślady podziału formy i błony są łatwe do usunięcia.

Model Krell - Gore Master przedstawia potężnego, odzianego w płytowe nagolenniki Ogra, który nosi na głowie hełm nawiązujący kształtem do kultowej postaci Piramidogłowego z gry Silent Hill. Masywny, tłusty stwór w jednej ręce ściska potężny tasak, a pustą dłoń drugiej ręki chroni skórzaną rękawicą.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Altreich Engineer - BlackChapel Miniatures

Witam szanowne państwo-draństwo i serdecznie zapraszam do lektury recenzji modelu Altreich Engineer od BlackChapel Miniatures, hiszpańska firma dołączyła do grona sponsorów turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów... który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Model Altreich Engineer otrzymałem solidnie zapakowany w kartonowe pudło wraz z innymi nagrodami na turniej. Model został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazły się trzy metalowe elementy, gąbka zabezpieczająca figurkę przed uszkodzeniem oraz firmowe ulotki BlackChapel Miniatures.

Ślady podziału formy i nadlewki są nieliczne i łatwe do usunięcia. Wewnątrz blistra znajduje się korpus oraz dwa, alternatywne prawe ramiona z różnymi pistoletami, pozwalającymi na złożenie modelu w dwóch wariantach.

Altreich Engineer przedstawia bogato odzianego wąsatego inżyniera, który uzbrojony jest w różnego rodzaju broń palną. Model utrzymany jest w stylistyce nawiązującej do modeli GW i z powodzeniem może zostać wykorzystany jako urozmaicenie kompanii Imperialnych żołnierzy.

BlackChapel Miniatures zrobiło całkiem niezłego imperialnego inżyniera, który jest świetnym kandydatem na bohatera Muszkieterów z Nuln do Warheim FS.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ