Pistolet z flagą 'BANG'.

Kompletne artykuły na konkretny temat.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Pistolet z flagą 'BANG'.

Post autor: quidamcorvus »

Przy okazji malowania modeli z serii Rotten Circus od Rotten Factory do Karnawału Chaosu do Warheim FS opublikowałem już dwa poradniki, w których pokazałem Wam jak zrobiłem podstawki oraz jak pomalowałem skórę.

Dziś krótki poradnik o tym, jak zrobiłem pistolet z flagą bang.

Obrazek

Do zrobienia pistoletu z flagą bang użyłem miękkiej aluminiowej blaszki z kremu po goleniu oraz drzazgi z drewnianej listewki.

Po przycięciu materiałów do potrzebnych rozmiarów, wygiąłem blaszkę w kształt łopoczącej flagi, a następnie przykleiłem klejem cyjanoakrylowym do drzazgi.

Aby ułatwić klejenie jedną z węższych krawędzi blaszki zagiąłem wokół drzazgi i bardzo delikatnie zacisnąłem, tak by nie złamać drzazgi.

Po sklejeniu elementów nawierciłem lufę pistoletu, a w otwór włożyłem drzewce flagi, zaś całość skleiłem klejem cyjanakrylowym.

Gdy klej wysechł, położyłem szary podkład na całość, a następnie czarną farbą namalowałem wyraz BANG, zaś resztę flagi pomalowałem czerwoną farbą

Po wyschnięciu farby, napis otoczyłem jeszcze białym obramowaniem, dzięki czemu stał się czytelniejszy.

I tyle.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zanterka
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Zanterka »

czad, misterna robota, ja nie mam do takiej cierpliwości

ODPOWIEDZ