Border Princes

Border Princes

Niezależne Forum WFB/9th Age

Teraz jest 22 lis 2017, o 13:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Liga Lokalna DRACONIS - dyskusja
PostNapisane: 6 maja 2007, o 19:49 
Postownik Niepospolity

Jeśli macie jakieś pytania co do zasad, tudzież uwagi to pisać. Tu też można się zgłaszać. Wraz z armią jaką gracie.

Ostatnio edytowano 6 maja 2007, o 21:59 przez Scimitar, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, o 20:41 
Powergamer Rozpiskowy

Mnie osobiscie pomysl bardzo sie podoba, zwlaszcza ze to mecz-rewanz.
Poniewaz pamietam, i zakaladam ze dalej tak jest Draconis to nie tylko sama gra, ale takze fluff i malowanie armii.
Dlatego warto dodac punkty za malowanie i znajomosc reali starego swiata. Do rozpatrzenia dla organizatora.
Ja z przyczyn niezaleznych odemnie musze sie wstyrzymac od zapisu ale.. moze ktos chce 'czelendż' na w/w zasady w blizej nie okreslonej przyszlosci (napewno jakis weekend). Z mojej strony bylby to format Only Troops.

Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, o 21:03 
Szef Wszystkich Szefów

Zapisz mnie :P Mysle ze zagram HE :wink: . Pierwszy meczyk moze byc juz nawet w ta srode jesli mozna . Czy rozpiski wklejamy tutaj ? Moze sie zrobic balagan jak 15 osob wkleji po 5 rozpisek.

Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, o 21:40 
Postownik Niepospolity

Szajbus napisał(a):
Mnie osobiscie pomysl bardzo sie podoba, zwlaszcza ze to mecz-rewanz.
Poniewaz pamietam, i zakaladam ze dalej tak jest Draconis to nie tylko sama gra, ale takze fluff i malowanie armii.
Dlatego warto dodac punkty za malowanie i znajomosc reali starego swiata. Do rozpatrzenia dla organizatora.
Ja z przyczyn niezaleznych odemnie musze sie wstyrzymac od zapisu ale.. moze ktos chce 'czelendż' na w/w zasady w blizej nie okreslonej przyszlosci (napewno jakis weekend). Z mojej strony bylby to format Only Troops.

Myślę, że jeśli ocenianie malowania czy też punkty za malowanie, to dopiero w jakiejś przyszłości, choć można coś dodać.

Co sądzicie o czymś takim:
- malowanie na 10 punktów (oceniane jakoś pod koniec ligi)
- ocena wiedzy na 10 punktów (w tym kilka pytań ogólnych z zasad i fluffu oraz kilka specyficznych z fluffu danej armii, którą ktoś gra)
---
Ja mogę z tobą zagrać - jeśli nie ustawimy się w klubie to wtedy może być domowe granie.

---
Temat na rozpiski zakładam.

Tytuł:
PostNapisane: 6 maja 2007, o 22:03 
Postownik Niepospolity

Aha, drobna korekta do wersji ONLY TROOPS. Żeby nie było przegięć w postaci Gigantów, Treemanów, Czołgów itp. to dorzucam zapisek, że nie mogą być single modele o koszcie większym niż 125 pkt.

Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, o 04:33 
Mudżahedin

Pomysł w pyte Wink
Podoba mi się jednak od razu muszę zauważyć iż do Wejherowa poza turniejami raczej dojerzdżać nie będę bo mam zwyczajnie za daleko a co za tym idzie podróż trwa za długo...
Więc nie wiem jak byłoby z moim udziałem w tej lidze...

Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, o 15:20 
Mudżahedin

Super pomysł moim zdaniem, nareszcie coś ciekawego :twisted:
Myślę jednak, że to ograniczenie co do modelu za max 125 jest trochę dziwne. Na 600 to rozumiem ale na 1000 już można by to znieść IMO.
Poza tym wszystko w porządku.

Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2007, o 19:43 
Postownik Niepospolity

Bladeweaver napisał(a):
Pomysł w pyte Wink
Podoba mi się jednak od razu muszę zauważyć iż do Wejherowa poza turniejami raczej dojerzdżać nie będę bo mam zwyczajnie za daleko a co za tym idzie podróż trwa za długo...
Więc nie wiem jak byłoby z moim udziałem w tej lidze...

W razie czego można się umówić w Gdańsku - u Tomka chyba jest miejsce prawda ?? A raz na miesiąc przy jakiejś okazji możecie ekipą wpaść to zagracie z osobami, które nie będą miały czasu i chęci do Gdańska się wybrać.
Zresztą - to projekt na cały rok, więc po co się stresować na starcie. Myślę, że w ciągu roku uda wam się do Wejherowa parę razy wybrać.

A odnośnie limitu w ONLY TROOPS - Treeman i Steam Tank to wystarczające powody do ich wprowadzenia. Nie wspomnę o gigantach i innym podobnym kwiatkom. Naprawdę jest tyle możliwości, do tego DoW i RoR, więc nie widzę jakiś kłopotów ze złożeniem interesujących armii bez herosów.

Tytuł:
PostNapisane: 11 maja 2007, o 23:33 
Postownik Niepospolity

Hehe, windowsy padły, ale już niedługo poinstaluję wszystko po formacie i wrzucę swoje rozpy ;)

Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2007, o 15:40 
Postownik Niepospolity

Rozpy już są, kolejne też się pojawiły :) Moje też :D

Myślę, że taki kształt zasad jaki jest może zostać ?? Dam to na Trójmiasto bądź w Turnieje, aby więcej chętnych było - niekoniecznie z klubu.

Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2007, o 20:40 
Szef Wszystkich Szefów

Tak sobie mysle , ze mozna by zrobic wpisowe na ten turniej i wtedy zorganizowac jakies fajne nagrody za pierwsze miejsca . To by moglo zachecic wiecej ludzi, jak myslicie ? A osobno w ramach tego samego turnieju zrobic klasyfikacje draconis gdzie byli by nasi klubowi gracze.

Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2007, o 22:20 
Postownik Niepospolity

Xet napisał(a):
Tak sobie mysle , ze mozna by zrobic wpisowe na ten turniej i wtedy zorganizowac jakies fajne nagrody za pierwsze miejsca . To by moglo zachecic wiecej ludzi, jak myslicie ? A osobno w ramach tego samego turnieju zrobic klasyfikacje draconis gdzie byli by nasi klubowi gracze.

Na nagrody w ciągu roku coś tam się uzbiera, tak więc nie ma co się stresować.

Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2007, o 22:34 
Szef Wszystkich Szefów

No ale wiesz , jakby teraz bylo cos w miare pewnego to moze wiecej ludzi by sie zglosilo?

Tytuł:
PostNapisane: 23 maja 2007, o 22:46 
Postownik Niepospolity

Xet napisał(a):
No ale wiesz , jakby teraz bylo cos w miare pewnego to moze wiecej ludzi by sie zglosilo?

Ehh, no napisałem mniej więcej w zasadach, a na razie trudno coś obiecać; są wyniki.

Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2007, o 12:59 
Mudżahedin

ja się zgłaszam jeśli są wolne miejsca jeszcze. Pozatym mam w sumie spoko miejsce do pogrania u siebie. stół 4'x5' i dość sporo terenów jak na te mniejsze formaty jak znalazł, a mozna sobie spokojnie zalec/zaledz z piwkiem :)

Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2007, o 13:43 
Mudżahedin

pytanie:
czy w 1000 bez herosów, szefu z RoR może być gienkiem?

Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2007, o 13:44 
Postownik Niepospolity

Szypul napisał(a):
ja się zgłaszam jeśli są wolne miejsca jeszcze. Pozatym mam w sumie spoko miejsce do pogrania u siebie. stół 4'x5' i dość sporo terenów jak na te mniejsze formaty jak znalazł, a mozna sobie spokojnie zalec/zaledz z piwkiem :)

Spoko, zapraszamy - limitu miejsc nie ma.
Również możesz do nas wpaść pograć w jakąś środę. A gdzie masz chatę tak przy okazji ??

Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2007, o 17:59 
Mudżahedin

gdynia chylonia

Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2007, o 18:41 
Warzywo

Witam :D

Sorka, za odkopanie tematu, ale takie dwie małe sprawy :D NIdawno przeprowadziłem się do Wejherowa i przez zupełny przypadek zauważyłem Wasz klub :D Wszak w Battla kiedyś tam chwilkę grałem, teraz już niet, ale skoro jesteście to chiba zpowrotem się skuszę :D Widziałem, że dzisiaj mieliście spotkanie, ale to dopiero przed chwilą obczaiłem, więc wpaść ni wpadłem :P Nu i chciałbym spowrotem wkręcić sie w battla, a moja wiedza na temat tego bitewniaka wymaga ni małej renowacji :D Jak co, zupełnie zilony w temacie figsów ni jezdem :o Tylko ni przeklinajcie i ni bluzgajcie mnie od razu, wszak grywam w LotRa :D

I taki question, bo ciężko mi uwierzyć :D Wszyscy(tzn. Ci co mają wpisane w profilu :P ) jesteście z Wejherowa? :D

PoZdRo! :D
Off

Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2007, o 19:28 
"Nie jestem powergamerem"

Większość ma wypisane skąd są, większość aktywnych klubowiczów jest z Wejherowa. Proponuje zwracać się do Scimiego.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1