Rybnik i okolice

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: Rybnik i okolice

Post autor: Laik »

To forum jest mocno mało aktywne - głównie podforum turnieje (większość aktywności dzieje się na FB/messengerze/discorach/whatsappach itd...) Mieszkasz na co dzień w samym Rybniku?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Alavarin
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Alavarin »

Właśnie widzę, że forum troszkę padło, a szkoda (nie jestem fanem wymienionych przez Ciebie podmiotów, ale cóż, taki widoczne znak czasów, że fora odchodzą do lamusa) :(
Tak, mieszkam w Rybniku. Dotychczas moje zaangażowanie w hobby skupiało się głównie na kolekcjonowaniu i malowaniu - coś tam kiedyś pograłem ze znajomymi, ale nie za dużo i zastanawiałem się, czy lokalnie coś się dzieje, żeby w najbliższej przyszłości w końcu coś podziałać.

Czy znacz może jakieś alternatywne miejsce, które zrzesza społeczność (była społeczność?) tego forum, czy wszyscy podzielili się na mniejsze grupy i grupki lokalne?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

przede wszystkim gracze 6 lat temu zaczęli grać w kontynuacje battla czyli Ninth Age (T9A) - ludzi można spotkać na grupie na FB: The 9th Age: Fantasy Battles POLSKA (T9A PL) - tam znajdziesz kontakt do graczy z okolicy (w samym Rybniku nie kojarzę nikogo kto obecnie gra, w Wodzisławiu i Gliwicach już tak.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Alavarin
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Alavarin »

Bardzo dziękuję Ci za informację!
W razie czego dojazd do pobliskich miejscowości nie stanowi dla mnie problemu :)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Jak nie masz problemu podjechać do Gliwic, to z chęcią możemy ustawić się na bitewkę. Wszystko Ci wyjaśnię co i jak obecnie się gra.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

ODPOWIEDZ