Granie w Lublinie

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Re: Granie w Lublinie

Post autor: Taraś »

Szkoda :) nie grałem chyba od lubelskiego mastera :oops:
Obrazek

PAPIRA PAM PARARIRA
LAP PARA PAM PARARIRA
PAM PARA PAMPARARIRA
LAP PARA PAM PARARIRA
LAP PIBI PAM PARARIRA...

http://www.youtube.com/watch?v=Tq3VBN4IzQs

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Taraś pisze:Jak bedzie coś regularnego to dajcie znać, może sam odkurzę swoje graty i przyjdę. Póki co nawet nie wiem jakie weszły zmiany w nowej edycji :mrgreen:

W miarę regularne spotkania graniowe robimy w Kazamatach Nienawiści :wink: Tylko trzeba się z kimś konkretnym umówić na bitewkę :wink:
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Kazamatach Nienawiści? ;d
Obrazek

PAPIRA PAM PARARIRA
LAP PARA PAM PARARIRA
PAM PARA PAMPARARIRA
LAP PARA PAM PARARIRA
LAP PIBI PAM PARARIRA...

http://www.youtube.com/watch?v=Tq3VBN4IzQs

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

Pewna piwnica w Łęcznej ;)

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Tarasiowi nie musisz tego tłumaczyć.
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Kotsonku na drugi raz bierz figsy jak się z kims ustawiasz ;)

kazamaty czekają :mrgreen:

Cyrec
Plankton
Posty: 1

Post autor: Cyrec »

Dzień dobry, jestem "gimbusem" zainteresowanym grą w WFB w Lublinie. Generalnie, waham się między W40K a WFB, ponieważ wiem, że w WH40K w Wargamerze grają, a o WFB coś nie słyszę. Zupełnie nie znam się na WH, mam nadzieję zacząć, więc pytanko - w Lublinie gra ktoś, czy 3 osoby z WFB chowają się po domach? Generalnie troszkę bardziej podoba mi się WFB, ale jako klimat to oba Młotki są ok, chodzi o to czy będę miał jakiś ludzi z którymi będę mógł grać (pewnie tylko nerdy-weterani WFB z 10 letnim stażem tylko :D). Aha, jak ktoś ma troszkę czasu, to prosiłbym o pomóc w decyzji. Dziękuję.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Cyrec pisze:Dzień dobry, jestem "gimbusem" zainteresowanym grą w WFB w Lublinie. Generalnie, waham się między W40K a WFB, ponieważ wiem, że w WH40K w Wargamerze grają, a o WFB coś nie słyszę. Zupełnie nie znam się na WH, mam nadzieję zacząć, więc pytanko - w Lublinie gra ktoś, czy 3 osoby z WFB chowają się po domach? Generalnie troszkę bardziej podoba mi się WFB, ale jako klimat to oba Młotki są ok, chodzi o to czy będę miał jakiś ludzi z którymi będę mógł grać (pewnie tylko nerdy-weterani WFB z 10 letnim stażem tylko :D). Aha, jak ktoś ma troszkę czasu, to prosiłbym o pomóc w decyzji. Dziękuję.

witam ;)

otóż na dzień obecny mamy dosyć stałą ekipę graczy:
Czopek-> WE, Bestie(Łęczna)
Tocz->HE,Imperium (jest w Chełmie ale stara się przyjeżdżać i grać)
Kondek->DE(Lublin)
Szeszej->Skaveny(Świdnik)
RdsSnajper->Ogry(Świdnik)
Xlakos->O&G(Świdnik)
ja->VC(Łęczna)
DrzewkomenKarol->WE(Łęczna)

do tego mamy też jeszcze kilka graczy, których trochu mniejw idać, ale też grają

Brat Drzewkomena->Imperium(Łęczna)
Dudi->TK/Skaveny(Łęczna)
X.Maciek->Lizaki(Lublin)
Turek->HE (Lublin/Łęczna)
Kotson->TK(Lublin/Tarnów)
i jeszcze z 2-3osoby które zamierzają w to grać/lub wrócić (mają armię, ale trzeba ich zmotywować)

nie jest tak źle jak coś to pisz do mnie na PM dam Ci swój kom. ;) w sobotę mamy zamiar grać w Łęcznej w Kazamatach Nienawiści(nasza stała miejscówka w piwnicy, bardzo fajna) damy Ci namiary jak dobrze i szybko trafić ;) jeśli szukasz grania w LBN to oblukaj osoby ze spisu powyżej i wal do nich na PM. Ogólne teraz są wakacje i bywa różnie. Od października ruszy WFB w Lublinie(nowa liga w Wargamerze do WFB, czy studia i dzienne bycie w LBN) więc będzie grania ;)

jeśli interesuje Cię 40K to wpadaj do Wargamera w LBN lub uderz na PM do Szeszeja(sam zaczyna myśleć nad 40k), pogadacie i wybierzecie się razem na jakiś pokaz/turniej 40 w Wargamerze...

i tyla :)

*jeśli ktoś się uraził że wymieniłem jego dane(ksywka z forum, miejsce zamieszkania i armię to sory :) )

**jeszcze we wrześniu planowany jest turniej w Łęcznej, więc myśle że to też dobry pretekst byś do nas wpadł, zapoznał się i ograł, by potem wpaść do nas na turniej ;) ekipa zgrana, wesoła, lajtowa i nietypowe rozkminy posiadająca. Gwarantujemy grę bez ograniczeń i bez standardów turniejowych! do tego "Piwo, Figurki i Ciasne Dziurki" :lol2:

Awatar użytkownika
Ginnar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Ginnar »

<Wychyla się delikatnie zza winkla>
Ktoś w Lublinie żyje z figsami czy tak średnio?

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Żyją ludzie z figsami, właściwie post wyżej Bojo wszystko ładnie opisał. :wink:
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Chittos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: Chittos »

Witam. To mój pierwszy post. Jestem studentem z Lublina, rozpoczynającym przygodę z WFB. Posiadam tylko Elfy i Skaveny z Island of Blood. Czy z tak małą ilością punktów coś koło 750 nie licząc boha na gryfie) jest sens przychodzić na jakieś spotkanie i pograć czy lepiej poczekać i dokupić armie?

Chętnie wpadłbym gdzieś w weekend pograć jeżeli będzie taka możliwość.

Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

Chittos pisze:Witam. To mój pierwszy post. Jestem studentem z Lublina, rozpoczynającym przygodę z WFB. Posiadam tylko Elfy i Skaveny z Island of Blood. Czy z tak małą ilością punktów coś koło 750 nie licząc boha na gryfie) jest sens przychodzić na jakieś spotkanie i pograć czy lepiej poczekać i dokupić armie?

Chętnie wpadłbym gdzieś w weekend pograć jeżeli będzie taka możliwość.

Z góry dzięki.

Witamy!

1.sens jest zawsze ;) wpadaj bierz kartoniki, zagra się na małe punkty, trochę pożyczysz od nas itp. ważne aby ogarnąć:
a.)ludzi
b.)system
c.)wkręcić się
d.)posiada ArmyBooka
:)

chcesz grać? więc odezwij się na gg do mnie 44668894. Pisz, pytaj i możemy grać nawet jutro ;)

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Zapraszam nowych graczy na turniej po nowym roku - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 4#p1009054

:wink:
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

07.01.2013. na 2800 pkt. gram VC, bez żadnych ograinczeń-trening na 12.01. kto się pisze? pisać na PM ;) do godziny 22 niedziela(06.01.)

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

niech mnie doda ktoś do forum moriowego.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

To jest jakieś forum? Jeśli można to też proszę o dodanie.

Galzag
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: Galzag »

Witam. Jestem stosunkowo nowym graczem i tak się składa, że właśnie z okolic Lublina. Stąd moje pytanie - grywa ktoś czasami w WFB w Lublinie (ewentualnie okolicach, jak chociażby Łęczna, bo tam podobno od lat coś jest, chociaż głowy nie dam...)? Ciekaw jestem, bo w zasadzie zainwestowałem w modele bez wcześniejszego rekonesansu. Pozdrowienia.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jest klub około 20 graczy, co miesiąc są turnieje na około 16-20 osób. Mamy swoje podforum gdzie umawiamy się na bitwy, napisz może do Khelthrai w sprawie dodania.

Galzag
Mudżahedin
Posty: 243

Post autor: Galzag »

Dzięki wielkie za cynk. Na pewno napiszę.

Awatar użytkownika
Undiuing
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Undiuing »

Dodalibyście do tego naszego forum?

ODPOWIEDZ