Rybnik i okolice

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Rybnik i okolice

Post autor: Tharival »

Witam, razem z kolegami szukamy osób w Rybniku grających w WFB bądź 40k. Jeżeli są osoby chętne to byłaby możliwość spotkań raz w tygodniu, prawdopodobnie w sobotę w Teatrze Ziemi Rybnickiej, zainteresowanych proszę o kontakt na priva

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Witam witam . ja jestem z Raciborza ale to prawie to samo :) Kurde fajnie że coś się u was ruszyło bo jak 1,5 roku temu szukałem to w Rybniku już nikt nie grał a wiem że klub jakiś był.
Ogólnie od nie dawna mamy klub w Raciborzu, jest nas w sumie 11 osób, cłopaki nie dawno stawiali pierwsze kroki w WFB takżę wszyscy się uczymy i dużo osó gra na kartkach bo jeszcze nie mają całych armii także jak byście chcieli pograća nie macie figurek to nie ma najmniejszego problemu. Gramy sobie w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina w każdy poniedziałek i piątek od 16.30-20.00. Jeszcze nie posiadamy swoich blatów (mamy narazie 1) ale jakoś dajemy radę, ostatnio dzięki pomocy zaprzyjaźnionego klubu z Pilchowic "Schwarze Pferd" zorganizowaliśmy pierwszy turniej :) fotki z turnieju są na naszym forum www.wataha.fora.pl na które serdecznie zapraszam. Logujcie się i będziemy w kontakcie ;]

Ilu was jest ? I czym gracie ?? Jeśli chcesz to wpadnij lub też wpadnijcie w piątek na rekonesans ;]

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Mamy też w Raciborzu 2 osoby grające w Warhammera 40000. Ja zaczynam grać Dark Eldarami, a kolega gra Gwardią Imperialną.
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Ave. Rybnik, Wodzisław i Jastrzębie to łowieckie tereny Bractwa Kości. Zajebiście, że na horyzoncie pojawili sie jacyś nowi gracze. Ilu Was jest i czym grywacie? Zapraszam też na naszą stronę http://www.bractwo-kosci.pl/
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Sorry, ale raczej preferujemy spotykać się w Rybniku. Na razie na pewno jest nas piątka. Trójka z nas gra WFB imperium, wampiry, Woch i TK, natomiast pozostała dwójka 40k gwardia i orki. Ja zaczynam jeszcze Tau od przyszłego roku, od kolegi słyszałem, że może uzbiera się z piętnaście osób, ale to jest jego wypowiedź z piątku, więc nie wiem jak przedstawia się sytuacja na dzień dzisiejszy.

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Ale mam nadzieję że jak będą turnieje w Raciborzu to wpadniecie ?

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Daj znać kiedy, a postaramy się być

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

A macie jakieś forum klubowe ? czy tylko na BP

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Na razie tylko na BP, działalność klubową dopiero zaczynamy za niedługo

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

To fajnie , także do zobaczenia wkrótce na polach bitew ;]

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Zapraszam na śląskie forum: http://www.createforum.com/hlos/index.php?mforum=hlos
Tam głównie dogadujemy imprezy itp. w regionie.

A z której części Rybnika jesteście? Jak z takiej bardziej na północ, to mamy w sumie niedaleko i może ktoś z nas by mógł się umówić. :)
wychwa pisze: fotki z turnieju są na naszym forum http://www.wataha.fora.pl na które serdecznie zapraszam.
Tomku, podeślij proszę przy okazji linka do fotek. :) Dzięki!

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Sorry Krzysiek ale jesteśmy bardziej z centrum, jak coś damy znać

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Fotki z Watahy vol 1 - https://picasaweb.google.com/1087500307 ... ha20112012 ogólnie będzie ich dużo więcej tylko muszę je zdobyć ;] jak zdobędę to ci dam znać ;]

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Takie uaktualnienie, spotkania będą miały miejsce w Klubie Energetyka, mamy tam załatwioną salę, po świętach jadę z kolegami zobaczyć jak to wszystko wygląda. Informacje takie jak data i godzina spotkań zamieszczę później, ale zakładam, że będzie to sobota i coś między 11.00 a 12.00 lub nawet o 10.00. Chętni niech piszą na priva.

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

http://www.createforum.com/phpbb/viewto ... forum=hlos niedługo startuje taka śląska liga. Jest grupa Raciborska. Jak chcecie pograć to zapraszamy.

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Dzięki za zaproszenie, ale mamy małe urwanie głowy z samym klubem. Byliśmy dzisiaj na spotkaniu, wszystko jest uzgodnione, należy tylko wysłać założenia klubu i listę członków, pierwsze spotkanie będzie 14 stycznia od godziny 11.00 do 15.30, ale kto chce to może wyjść wcześniej, obowiązuje składka 10 zł na miesiąc od osoby, abyśmy mogli kupić odpowiednie tereny, ponieważ nie posiadamy odpowiedniej ilości, oczywiście, składka pójdzie też na nagrody jak zrobimy jakiś turniej. Jeżeli ktoś chciałby się zapisać to musi podesłać mi dane kontaktowe na priva. Uff, to chyba wszystko co mam do powiedzenia, salka jest duża, klub zrzesza osoby grające zarówno w WFB jak i 40k. Spotkania odbywają się w Klubie Energetyka(budynek obok basenu), po wejściu do środka musicie skręcić w lewo, wejść po schodach do góry, skręcić w prawo obok sekretariatu i jest to chyba pierwsza lub druga salka po prawej stronie, jak zobaczycie ludzi ze skrzynkami to znaczy, że trafiliście. Jeżeli byłby ktoś chętny na lekcje malowania figurek to myślę, że dałoby się zorganizować. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania niech piszę na priva. Jeżeli ktoś byłby miły i przyniósł własne blaty lub elementy terenu to bylibyśmy wdzięczni. :)
Ostatnio zmieniony 2 sty 2012, o 15:14 przez Tharival, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Możecie zrobić grupę Rybnicką. Pierwsze 3 bitwy gracie między sobą a potem dwie kolejne już z kimś innym z ligi. :)

Fajnie że się rozwijacie :) będzie z kim sparować ;]

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Jak zrzeszacie też graczy w 40k to macie na co liczyć, bo mamy ich bodajże 10, natomiast grających w WFB jest mało, prawdopodobnie pięć osób. Nie martw się, zorganizujemy mały sparing z wami.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

No fajnie by było chetnie bym z Racka przyjechał do was ale zobaczym jak z czasem

Awatar użytkownika
Tharival
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118

Post autor: Tharival »

Zapraszamy

ODPOWIEDZ