Poszukuję graczy różnych systemów z okolic Krakowa

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
micr50
Warzywo
Posty: 13

Poszukuję graczy różnych systemów z okolic Krakowa

Post autor: micr50 »

Witam,
czy ktoś z Krakowa lub okolic gra w systemy typu Warmachine/Hordes, Malifaux, Kings of War lub Infinity? Chciałbym ogarnąć trochę te systemy i wybrać jeden z nich.

PS: Jak coś gram też w Hobbita i WH40k. :D

Pozdrawiam,
micr50

Awatar użytkownika
Romendakil
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Romendakil »

Jak w okolicach nie wiem, w Krakowie natomiast
Warmachine/Hordes - w czwartki późnym popołudniem w Vanaheimie bardzo często można spotkać kilka osób grających w ten system.
Infinity - czasami w Vanaheimie spotykam 2 grające osoby więc teoretycznie ktoś gra, ale jak dotrzeć do tych osób to nie mam pojęcia.
Kings of War - sam chętnie bym zagrał, ale praktycznie od dawna nie spotkałem nikogo kto choćby widział ten system.

Ogólnie polecam wizytę we wspomnianym sklepie w czwartek po południu, gdyż wtedy można spotkać najwięcej osób i systemów.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Romendakil pisze:Infinity - czasami w Vanaheimie spotykam 2 grające osoby więc teoretycznie ktoś gra, ale jak dotrzeć do tych osób to nie mam pojęcia.
Ja jestem jednym z tych dziwnych osobników! :D

Niestety, aktualnie aktywnych graczy w Infinity wielu tu nie znajdziesz, jakieś 4 osoby, plus następne kilka, które niby mają figurki, ale od dawna nikt ich nie widział ;)

Mimo to, system wart polecenia - obłędnie wykonane modele i ciekawe (choć momentami "kontrowersyjne") zasady, osobiście wciągnął mnie na całego.

Więc, jak chcesz wiedzieć więcej, pisz, chętnie doradzę ;)
Vae victis!

ODPOWIEDZ