Trzcianka, Piła, Wałcz okolice

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Pronciu
Plankton
Posty: 1

Trzcianka, Piła, Wałcz okolice

Post autor: Pronciu »

Witam jestem nowy na forum wiec prosze o litosc. Zauwazylem ze jest watep Piła Wałcz ale raczej nieaktywny dlatego postanowiłem założyć nowy. Od dwoch lat gram w Magic The Gathering (karcianke fantasy). bylem 2 dni temu w Gorzowie Wlkp na turnieju w Magica i na tej samej sali odbywal sie turniej Warhammera. bardzo mnie to zaciekawilo. Juz kiedys o tym slyszalem ale nie mialem stycznosci. Po tym weekendzie doszedlem do wniosku ze sprobuje troche bardziej sie w to zaglebic. Mieszkam w Trzciance i dlatego chcialem zapytac czy jest ktos w mojej okolicy (Piła, Wałcz) do ktorego moglbym podjechac i dowiedziec sie czegos wiecej o tym bitewniaku, moze sprobowac zagrac i wogole. Prosze o kontakt na priv. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wychwa
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: wychwa »

Witaj Pronciu. Mam takie pytanko do ciebie. Czy to ty zarejestrowałeś się na forum klubu Wataha ? Ogólnie twoja miejscowość jest bardzo daleko od Raciborza no ale może masz jakąś rodzinę albo czasami bywasz w Raciborzu ?

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

Jest mocne środowisko w Chodzieży - nie wiem czy Ci to odległosciowo odpowiada. Jak szczegóły to priv

ODPOWIEDZ