Gracze z Krotoszyna

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Mario_7
Plankton
Posty: 3
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Gracze z Krotoszyna

Post autor: Mario_7 »

Wklejam tutaj wątek, założyłem taki sam w dziale poszukiwany/poszukiwana, ale Afro zasugerował, że to odpowiedniejsze miejsce. Więc mała prośba do moderatora o usunięcie tamtego tematu, jeśli przeszkadza ;)

Witam :)
Poszukiwany/poszukiwana
Osoba do gry z Krotoszyna, z własną armią. Brak większej ilości wymagań ;)
Mam miejsce do gry, znajdą się elementy terenu i trawka.
Nie jestem mega wybitnym graczem ;)
Jestem w stanie wystawić armię na 2600 pkt, myślę, że to max.
Gram Krasnoludami, mam za sobą 10-15 bitew, niestety mój stały partner od 3 miesięcy nie ma czasu, a ja nie po to inwestowałem w moich pokurczy, żeby się kurzyli w walizce.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PM, albo gg: 6974286

Pozdrawiam ;)

Mario_7

Awatar użytkownika
Grzechu
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: Grzechu »

Cześć, jestem z Ostrowa, polecam wejść na stronę strefy zero z Poznania tam może siedzą jacyś gracze z Krotoszyna. Jeśli chcesz to w Ostrowie co jakiś czas organizujemy turnieje a i do siebie do domu zapraszam.

Awatar użytkownika
NOAK
Mudżahedin
Posty: 302

Post autor: NOAK »

Grzechu zapominał dopisać, że w Ostrowie w każdy piątek od 17.00 można zagrać w battla w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Gimnazjalnej. Poza tym, w Ostrowie i okolicy jest spora liczba graczy, którzy chętnie ugoszczą Cię u siebie, lub też wybiorą się do Krotoszyna. Dobre kontakty battlowców z Krotoszyna i Ostrowa datują się jeszcze z czasów Zielone Smoka. Nie wiem, czy znasz tę ekipę, bo jakiś czas temu rozjechali się na studia i do pracy. Teraz w Krotoszynie chyba nikt z nich nie siedzi. Warto te kontakty wznowić i utrzymywać, to w końcu tylko 30 km i raz na jakiś czas warto się przejechać żeby zagrać w pamperki :D

Mario_7
Plankton
Posty: 3
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Post autor: Mario_7 »

Byłem raz w Ostrowskim MDK'u, ale niestety, piątki mam zajęte ;/ i to tak konkretnie, więc nie mogę w nie grać. Od października migruję do Wrocka, tam pewnie będzie łatwiej ;)

Awatar użytkownika
Grzechu
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: Grzechu »

do października zawsze można się umówić jakoś w tygodniu czy na weekend

Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

Siema.

Jestem z Kroto i aktualnie battl w tym mieście prawdopodobnie nie żyje ale zapraszam na priv i mogę Cię skierować do osób, które prawdopodobnie grają.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

ODPOWIEDZ