Żyrardów/ Grodzisk Mazowiecki i okolice kto gra??

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Ciha1984r
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Żyrardów/ Grodzisk Mazowiecki i okolice kto gra??

Post autor: Ciha1984r »

ja już wpisany, może uda nam się spotkać na twoich bagnach ;)
btw jak jedziesz od siebie do Pruszkowa??? przez co?

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Przez lomianki bo po dziewczyne....
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

efendie
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: efendie »

No to kiedy kolejna sesja ?

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Ja do 1 lipca odpadam bo mam egzaminy, ale za to późnniej moge grać ile wlezie ;)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

chopy. ja bardzo chetnie.....
btw czemu tak małow as było na turnieju w pruszkowie?
czy temat tych blatów z tektury jest wciaz aktualnt?
chciałbym dostać szczegółowe info gdyz jesli gg bedzie organizwowac turnieje to chyba była by chetna kozystac z takich lekkich i fajnych blacików
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Ciha1984r
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Ciha1984r »

Na razie mam trochę zabawy ze zmiana lokum mieszkaniowego / miejscowości.
W efekcie moja miejscówka odpada, bo już tam nie będę mieszkał ;)

Więc bym musiał dogadać się z MOK w Mszczonowie / Żyrardowie w celu zorganizowania.
Dlatego puki się nie ureguluje mój status, nic nie chciałem pisać, no i nie będę się bawił na razie w organizowanie. Chyba ,że są inni co chętniej teraz coś pomyślą w temacie.

Ja byłem w Pruszkowie więc się nie tłumaczę ;P + nowe znajomości nabyłem więc pewnie i nowe osoby by były.

Z blatami to jest trochę ciężko, podczas spotkania najbliższego bym wyjaśnił co i jak. To co do mnie trafiło to na razie był drugi strzał na naszą kilkuletnią pracę tam.

Yonash
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Yonash »

Witam wszystkich,
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że Grilchak pisząc o tym jednym 'domowym' graczu z Żyrardowa miał mnie na myśli... ;)
W hobby od ok. 15 lat. Na 'stanie' HE~8k, VC~3k, LM ledwo 2k, ponadto przemieszkuje u mnie jeszcze SK~4k i bliżej nieokreślona ilość krasnoludów.
Grywam głównie w domu, a dokładniej piwnicy z uwagi na lenistwo i podeszły wiek ;). Mam tam rozstawiony permanentnie stół, szafę z figurkami i kilka terenów, jak pomyślę o kwestiach logistyczno-transportowych od razu się zniechęcam do wszelkich wyjazdów. Smoki kompletnie nie nadają się do transportu... ;)
Chętnie poznam nowych przeciwników z okolic Żyrardowa.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Panowie!

Szukam TEAMU na ten turniej.
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=44806
Bez wiekszego parcia na wynik, sam za modelarke bedę miał zero, bo ciągle maluję armie.
Jeśli ktoś jest chęty to niech da znać w temacie lub do mnie na PW.
Gram WE.

Pozdro!

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Pany....kto grac chce? Musze do dmp cwiczyc i chxe grac..pasuje mi kazda pora dnia.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Yonash pisze:Witam wszystkich,
Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że Grilchak pisząc o tym jednym 'domowym' graczu z Żyrardowa miał mnie na myśli... ;)
W hobby od ok. 15 lat. Na 'stanie' HE~8k, VC~3k, LM ledwo 2k, ponadto przemieszkuje u mnie jeszcze SK~4k i bliżej nieokreślona ilość krasnoludów.
Grywam głównie w domu, a dokładniej piwnicy z uwagi na lenistwo i podeszły wiek ;). Mam tam rozstawiony permanentnie stół, szafę z figurkami i kilka terenów, jak pomyślę o kwestiach logistyczno-transportowych od razu się zniechęcam do wszelkich wyjazdów. Smoki kompletnie nie nadają się do transportu... ;)
Chętnie poznam nowych przeciwników z okolic Żyrardowa.

Pozdrawiam!
Piona Puchał :)
Obrazek

Ciha1984r
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Ciha1984r »

Ja pewnie od polowy sierpnia zacznę aktywnie się angażować w battla.
Wtedy się po odzywam.

Ciha1984r
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Ciha1984r »

trochę się uspokoiło u mnie i chętnie popykam (z ogrami już regularnie co tydzień pykam moim imperium), jak są chętni lokali to poza liga w Pruszkowie można by coś popykać na 1200 i 2400.
chętni proszę pisać i się po dogadujemy.

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Ciha1984r pisze:trochę się uspokoiło u mnie i chętnie popykam (z ogrami już regularnie co tydzień pykam moim imperium), jak są chętni lokali to poza liga w Pruszkowie można by coś popykać na 1200 i 2400.
chętni proszę pisać i się po dogadujemy.
To ja chętnie przytne w ten weekend jesli masz czas. Format bez róznicy.
Pozdro

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Hej chłopy. ....ponieważ nie graliscie na dmp to w ramach rekompensaty zapraszam w imienou swoim jak i mego klubu na turniej w stolycy.... 28.09. Format łódzkiej osmiornicy. Sa miejsca wiec wbijjcie. Polaczenie pkp zyrardow warszawa chyba tez istnieje:) gramy w px wiec i piwa mozna się bedzie napic. I papieroska zapalic.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Ciha1984r
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Ciha1984r »

Odswierzajac watek 3 z nas jedzie do lodzi na 23.11 , chetnych na testowe sparingi ptosze o info. Na 2400

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Kiedy i gdzie?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Ciha1984r
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Ciha1984r »

Z uwagi , że Admin z przyczyn technicznych nie może utworzyć dla nas zamkniętego podforum , odświeżam ten temat.

Informacyjnie
jesteśmy właśnie po lidze w 9TH v 1.1 na 1500 pkt, w Żyrardowie

1. Cihy - KOE - 48PKT

2. Niuniek - OK - 47 PKT

3. Paweł K. - DH - 43 PKT

4. Rafał - VS - 34 PKT

5. Piotrek - UD - 28 PKT

6. Paweł P. WoCH - rezygnacja w trakcie.

Od połowy maja startujemy z reedycją ligi, 9TH v 1.1 tym razem na 2500, stoły 48x72" bitwa 1 min co dwa tygodnie, zainteresowanych proszę o przesłanie informacji + jaka armia do końca następnego tygodnia lokalizacja Żyrardów.
Do przemyślenia jeszcze czy gramy na seckond objectywy? Do tej pory max był 17-3, da to możliwość i obrońcy na 14-6 lub na 20-0.

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Z ciekawości: czemu gracie akurat na 1.1?

Ciha1984r
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Ciha1984r »

podoba nam się, nie znudziła nam się jeszcze dodatkowo każdy ma ograniczony czasu na hobby (9TH to nie jedyne hobby) aby co pół roku na nową edycje się przestawiać.
Graczy jest do 8 nawet więc nie ma potrzeby się przerzucać na wersje co gra cały świat, bo jest różnorodność armii.

Yonash
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Yonash »

Gramy na 1.1 bo w tą wersję weszliśmy. 9th Age zmieniał się za często żeby za tym gonić. Udało się zbudować grupę graczy, która przyswoiła zasady tej wersji i zwyczajnie nie chce się nam uczyć nowych. Poza tym 1.1 jeszcze mocno przypomina Battla (stare ścieżki magii ;))
Większość z nas jest też w wieku, gdzie niespecjalnie chce się człowiekowi włóczyć po turniejach, więc to w co gra się gdzie indziej nie jest naszym problemem.

ODPOWIEDZ