Gliwice i roznie pojete okolice.

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Boradacz
Plankton
Posty: 3

Gliwice i roznie pojete okolice.

Post autor: Boradacz »

Hej, hej, hej

Sprawa wyglada tak. Po kolejnej przeprowadzce odkurzylem stare pudla z figurkami. Lezka sie w oku zakrecila, zona wyrazila chec artystycznego wsparcia mnie w nowym-starym hobby, wiec szukam.

Ostatni raz gralem z 4 lata temu. Moim ostatnim turniejem byl zabrzanski, podczas ktorego dowiedzielismy sie o smolenskiej imprezie. Dlatego, chce sie wdrozyc we wszystkie zmiany, ktore od tego czasu zaszly i znalezc kogos do gry. Prawdolodobnie dolaczy do mnie kolega z krasnoludzka armia.

Gdzie w Gliwicach, Zabrzu lub okolicy ktos gra i pptrzebuje swiezej krwi?

Awatar użytkownika
Lothar
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Katowice,szybki szpil

Post autor: Lothar »

Witam
Zapraszamy do innego wymiaru (centrum klub gier bitewnych szybki szpil) gdzie praktycznie co piątek są prowadzone luźne gry w wfb a pozatym przynajmniej dwa razy w miesiącu są organizowane turnieje.W sprawie umawiania na gry najlepiej kontaktować się z Robertem B. Na forum nick Heretic

Zapraszamy serdecznie
Przeze mnie droga w miasto utrapienia,
Przeze mnie droga w wiekuiste męki,
Przeze mnie droga w naród zatracenia.
Jam dzieło wielkiej, sprawiedliwej ręki.
Wzniosła mię z gruntu Potęga wszechwłodna,
Mądrość najwyższa, Miłość pierworodna;
Starsze ode mnie twory nie istnieją.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

W Gliwicach spokojnie 8) można ustawić się na bitwę prywatnie, jest Nas kilku.
Turnieje grane są na zasady 8 ed z ograniczeniami co do wystawiania jednostek ( zrobione dodatkowo). Lub 9ed zrobionej przez graczy.
Co do Warhammer'a to się skończył i games workshop wydaje teraz Age of Sigmar, grę dla dzieci.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Boradacz
Plankton
Posty: 3

Post autor: Boradacz »

Ja zatrzymalem sie na 7ed z moim Imperium. Na poczatek przyszwoic sobie rulebook do 8ed i army book, jezeli sie zmienil?

duzypawel
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: duzypawel »

Najlepiej od razu poczytaj 9-ed.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

+1

Ja mam miejsce na strychu (w centrum gliwic), gdzie mozna grać. Jak kiedyś z Karlem w końcu się zmówimy to kupimy blat i koziołki to będziemy grać. Chyba, że wcześciej nas chwycisz za pyski i przymusisz do takowego zakupu. Makiety już są :)

ODPOWIEDZ