Dodatki do 1edWHFRPG

Taka odmiana Warhammera, w której gracz ma jeden model i rzuca tylko dwiema kostkami. Ale podobno nadrabia klimatem. Forum poświęcone Warhammerowi RPG i opowieściom ze świata Warhammera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zły_Blondyn
Wałkarz
Posty: 93

Dodatki do 1edWHFRPG

Post autor: Zły_Blondyn »

Interesują mnie dodatki do pierwszej edycji WHFRPG.. Jeżeli ktoś posiada takowe to chętnie odkupię... Zobaczcie temathttp://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=262626#262626

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

Mam ważne pytanie, a nie wiem gdzie je umieścić... Karty gracza są dodawane do galerii bohatera, nie?

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

:)

Zły_Blondyn - Jak ja poluje na dodatki na allegro do 2ed. to co chwila są jakieś do 1ed i to niemal wszystkie już widziałem kilka razy.
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

;/;/;/ A ma może ktoś na stanie taką galerię?

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Jak chcesz same karty, to wejdź na http://wfrp.polter.pl/ i tam będą, i oryginalne do wydrukowania, i takie stworzone przez fanów - niektóre nawet fajne.
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

Wiem, wiem (ale i tak dzięki :D ) ale teraz wracam do 1 edycji, bo 2 nie ma takiego klimatu... I tak bym sobie posukupowal coś, a galerii, akurat nigdy nie miałem ;/

Błysk
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Błysk »

Hmmm a nie wie ktoś czy kiedykolwiek był przetłumaczony podręcznik Dwarfs: Stone & Steel?

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

Z tego co sie orientuje to nie byl tlumaczony.

Pozdrawiam
Pelzak
"Lepszy mały ale własny i z przodu, niż duży ale cudzy i z tyłu..."

khorn flakes
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: khorn flakes »

Proponuje, wytrwale przeszukiwac allegro.
Osobiscie kupilem: Ksiege zasad, Galerie Bohaterow, Ogien w gorach, Skala śmierci, krasnoludzkie wojny, wewnetrzy wrog, cienie nad bogenhafen, szara eminencja, imperium w plomieniach oraz kilka przydatnych dodatkow (ekran mistrza gry), a wszystko za jedyne 120 zł + odbior osobisty wiec bez przesylki xD.
Czesto przegladam allegro, wiec jak na cos trafie to dam znac :).

/pozdrawiam

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Szukam opisu przygody "Latające Ogrody Bahb-Elonna" z 11 numeru (1994 r...) Magii i Miecza. To o pigmejach, w pobliżu których przycumowała wyspa Slaannów. :)
Może ktoś ma skan czy coś...

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

KrzysiekW pisze:Szukam opisu przygody "Latające Ogrody Bahb-Elonna" z 11 numeru (1994 r...) Magii i Miecza. To o pigmejach, w pobliżu których przycumowała wyspa Slaannów. :)
Może ktoś ma skan czy coś...
Mam, tylko muszę zeskanować ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

ODPOWIEDZ