Poszukiwany MG dla - coś dla studentów psychologii itp.

Taka odmiana Warhammera, w której gracz ma jeden model i rzuca tylko dwiema kostkami. Ale podobno nadrabia klimatem. Forum poświęcone Warhammerowi RPG i opowieściom ze świata Warhammera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Casp
Mudżahedin
Posty: 308

Poszukiwany MG dla - coś dla studentów psychologii itp.

Post autor: Casp »

Witam,
Poszukuję mistrza gry, który w dodatku chciałby poprowadzić coś w rodzaju "klubu rpg" w ramach Ośrodka Pomocy Psychologicznej, w którym pracuję. W Warszawie.
Brzmi może dziwnie, ale już mówię, o co chodzi.
Chodzi o prowadzenie sesji co tydzień lub co 2 tygodnie, 2 do 3 godzin, o stałej porze dla stałego grona... gimnazjalistów, którzy z różnych powodów do nas trafili. Granie w młotka ma na celu nie tylko zabawę, ale też integracje grupy, uczenie się różnych "kompetencji społecznych" typu negocjowanie, przyjmowanie krytyki i porażek, ale tez i zwycięstw, komunikowanie swoich potrzeb, nawiązanie sensownych relacji.
Sam prowadziłem coś takiego, ale teraz szefowa chce, żebym swój "cenny" czas poświęcił na prowadzenie bezposrednio psychoterapii...
Tak więc- zapraszam do współpracy, szczególnie studentów psychologii, socjologii, pedagogiki, resocjalizacji i innych pokrewnych kierunków. Mogę to zaliczyć komuś jako praktyki - pieczątka się znajdzie...

Jeśli chcesz i możesz to zapraszam. Jakby co na początek mogę pomóc. chodzi o zwykłe prowadzenie przygód tak naprawdę
Mój mail: andmiz@o2.pl
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ