Jak nazywały się te wielkie roboty z krasnoludzkich kopalni?

Taka odmiana Warhammera, w której gracz ma jeden model i rzuca tylko dwiema kostkami. Ale podobno nadrabia klimatem. Forum poświęcone Warhammerowi RPG i opowieściom ze świata Warhammera.
ODPOWIEDZ
Barti002
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań

Jak nazywały się te wielkie roboty z krasnoludzkich kopalni?

Post autor: Barti002 »

Nie chodzi mi o sfery, lecz takie wielkie, masywne "roboty" z kopalni krasnoludzkich. Z tego co pamiętam były takie w grze Skyrim.

P.S. Co sądzicie o dodatkach typu, jakieś misje poboczne, które będą dokładnie opisane i gdy ktoś w swojej sesji nie będzie miał pomysłów na dodatkową misję, to sobie takie coś pobierze i już opowiada? :P Bo planuję takie coś zrobić.
ಠ_ಠ
Nothing here.

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

ktoś coś zrozumiał? #-o
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Barti002
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Barti002 »

Morog pisze:ktoś coś zrozumiał? #-o
:oops: Chodziło o to, jak nazywają się takie wielkie "roboty" z kopalni krasnoludzkich. One pilnowały ich przed przciwnikami. Takie wielkie, masywne. Były w takiej grze komputerowej TES V: Skyrim.
ಠ_ಠ
Nothing here.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jaki ma związek Skyrim ze światem Młotka?

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

wielkie "roboty" będą jak wydadzą nowe krasnoludy :D
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Barti002
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Barti002 »

Naviedzony pisze:Jaki ma związek Skyrim ze światem Młotka?
To był tylko przykład, bo pamiętałem, że było takie coś w Skyrim, a nie pamiętam, czy takie coś było w, jak to nazwałeś: "młotku". :|
ಠ_ಠ
Nothing here.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Na szczęście w Warhammerze nie istnieją wielkie roboty (przynajmniej z tego, co mi wiadomo).

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Barti002 pisze:
Naviedzony pisze:Jaki ma związek Skyrim ze światem Młotka?
To był tylko przykład, bo pamiętałem, że było takie coś w Skyrim, a nie pamiętam, czy takie coś było w, jak to nazwałeś: "młotku". :|
Te golemy nie nazywają się jakoś szczególnie, mówi się o nich po prostu "roboty Dwemerów" (Dwemerowie - zaginiona rasa głębinowych elfów, szczególnie uzdolnionych technicznie). Nie ma tego w WH, to patent ze świata Elder Scrolls.

Barti002
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Barti002 »

Aha, dziękuję. Myślałem, że może tu też jest takie coś, ale jak nie ma to nie. Dzięki wszystkim :)
ಠ_ಠ
Nothing here.

miły5
Mudżahedin
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miły5 »

Warhammer - (na polski) młot wojenny - (skrótowa polska nazwa) młotek

PS.jak ty napisałeś tą wiadomość w piątek o godz.14.12 skoro w chacie byłeś dopiero o 14.40 ? :)

Barti002
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Barti002 »

miły5 pisze:Warhammer - (na polski) młot wojenny - (skrótowa polska nazwa) młotek

PS.jak ty napisałeś tą wiadomość w piątek o godz.14.12 skoro w chacie byłeś dopiero o 14.40 ? :)
Ślepniesz chyba XD "Napisane: dzisiaj, o 15:12"
ಠ_ಠ
Nothing here.

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Animunculi

Jest kilka typow, chodzi Tobie pewnie o centurionow.

W imperium ani u krasnali nie ma golemow bo magia jest koniec koncow zla.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

W Starym Świecie istnieją "duże roboty krasnoludów ;) ". Podczas bitwy z demonami chaosu, na stokach Karag Vlak w armii High King'a Snorri'ego Whitebeard'a (wtedy jeszcze elfy walczyły u boku krasnoludów a dowodził nimi Malekith) pojawiły się starożytne golemy, maszyny z kamienia i metalu, ożywione przy pomocy gronti-duraz. W czasie tej bitwy były ich setki. I owszem, magia do ich ożywienia i sztuka run powoli gasła, ale kto wie ... może się jakiś uchował.
Magia zła nie jest - póki jest w runach. Bo dawi biorą moc z ziemi, która jest im bliska.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

miły5
Mudżahedin
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miły5 »

dzikki pisze:pojawiły się starożytne golemy, maszyny z kamienia i metalu, ożywione przy pomocy gronti-duraz. W czasie tej bitwy były ich setki.
Witam.
Mógłbyś mi powiedzieć skąd o tym wiesz ?
Jakaś książka fabularna czy może ,,stone and steel"
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Nick Kyme "Great Betrayal" chociaż nie gwarantuje, że nie znalazła się wzmianka w jednej z jego poprzednich książek. Co do "Stone and steel" to rzeczywiście duże kompendium wiedzy, ale polecam czytanie książek Black Library. Uzyskuje się wtedy kompletne spojrzenie na Stary Świat a sesje wyglądają wtedy zdecydowanie inaczej.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ