Co o tym sądzicie?

Taka odmiana Warhammera, w której gracz ma jeden model i rzuca tylko dwiema kostkami. Ale podobno nadrabia klimatem. Forum poświęcone Warhammerowi RPG i opowieściom ze świata Warhammera.
ODPOWIEDZ
Barti002
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań

Co o tym sądzicie?

Post autor: Barti002 »

Czy warto mi będzie na tym forum, wstawiać takie krótkie misje poboczne do Fantasy Role Playa? Jak ktoś nie będzie miał pomysłu co zrobić w sesji, by sobie pobrał taką misję poboczną o interesującym go temacie. To byłyby takie krótkie misyjki, po np 2-4 stron. No może trochę więcej ;) I tak będę je pisał i w internecie udostępniał, ale mógłbym też dodawać tutaj i w tych "dokumentach" coś w rodzaju: "Zrobiono dla: forum.wfb-pol.org", albo coś takiego. Więc, co o tym myślicie? Wiem o tym, że kiedyś był tu taki problem i wątek skasowano, bo nie miał ilustracji i mniej niż 30 stron, ale to byłyby takie króciutkie misyjki. Czekam na opinie. =P~
ಠ_ಠ
Nothing here.

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Jeśli i tak będziesz je publikował w sieci, to tutaj załóż wątek np. "Fabuły Bartiego" i po prostu pisz posty z linkiem jak dołożysz coś do kolekcji. Dodawanie "Zrobiono dla: forum.wfb-pol.org" to już korzystanie z marki forum - uzyskaj zgodę właściciela (Tomasha?) zanim coś takiego wykonasz.

miły5
Mudżahedin
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miły5 »

Niedługo powinniśmy opublikować pierwszy scenariusz.
Sam jestem ciekaw jak wam się to może spodobać.
Pozdrawiam :)

Barti002
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Barti002 »

Spoczko zapytam, aczkolwiek jest to reklama forum. Ale się zapytam ;)
ಠ_ಠ
Nothing here.

ODPOWIEDZ