Jak wyglądają ludzie w "Młotku"?

Taka odmiana Warhammera, w której gracz ma jeden model i rzuca tylko dwiema kostkami. Ale podobno nadrabia klimatem. Forum poświęcone Warhammerowi RPG i opowieściom ze świata Warhammera.
ODPOWIEDZ
Barti002
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań

Jak wyglądają ludzie w "Młotku"?

Post autor: Barti002 »

Tak, mniej więcej. Czy tacy masywni, dobrze zbudowani, czy tacy bardziej słabeusze. Chce następną postać zrobić może takiego człowieka, ale nie wiem. Jak macie lepsze propozycje to napiszcie (obecnie jestem Mrocznym Elfem). Nie planuję zmiany postaci, ale jak by co myślę jaka postać byłaby następna. Innym elfem chciałbym może być, ale koledzy od razu zaczynają śpiewać "...Elfy! Pedały! Elfy!..." i wkurza mnie nazywanie wszystkich elfów pedałami, dlatego nie planuję być elfem. Myślałem też o krasnoludzie może, ale jeszcze myślę. Więc powracając do pytania, jak wyglądają ludzie? Jak macie możecie przesyłać jakieś "sweet focie" takich ludzi :wink:
ಠ_ಠ
Nothing here.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Zależy od profesji jaką dany człowiek wykonuje, wiadomo że złodziej będzie lepszy jak będzie drobny zwinny niż wielki drągal.

W sieci jest pełno grafik jeżeli Cię to interesuje:
Obrazek
Obrazek

:)
Wisła Kraków.

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Wydaje mi sie ze wygladaja tak :


Obrazek

Barti002
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Barti002 »

Dobra dzięki. To już wiem :wink:
ಠ_ಠ
Nothing here.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

To nie do końca jest takie głupie pytanie jakby się wydawało.Różnić się będą ci z Norski od tych z Tilei albo Estalii. Podobnie będzie z Bretończykami i Kislevitami. Kwestia różnic podobnie jak w naszym świecie opiera się o wygląd zewnętrzny tj. cera,budowa ciała, popularne kolory włosów itp. Oczywiście są też wyjątki, ale np. wątły Nors długo u siebie nie pożyje.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ