Kwiatki z sesji

Taka odmiana Warhammera, w której gracz ma jeden model i rzuca tylko dwiema kostkami. Ale podobno nadrabia klimatem. Forum poświęcone Warhammerowi RPG i opowieściom ze świata Warhammera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Re: Kwiatki z sesji

Post autor: Matis »

-_- Dzięki.....
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

miły5
Mudżahedin
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań

Post autor: miły5 »

Nie moje , ale znalezione na poltergeist.pl

Użytkownik-ectposzukiwacz

,,Byłem świadkiem fajnego kwiatka na sesji.
Sesja D&D, drużyna jest w lesie i ma problem ze smokiem.
Gracz: Czy jest w lesie mech?
MG: Jest.
G: To wsiadam do mecha i zabijam smoka."

Uśmiałem się jak nigdy :lol2:

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Było
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

miły5 pisze:,,Byłem świadkiem fajnego kwiatka na sesji.
Sesja D&D, drużyna jest w lesie i ma problem ze smokiem.
Gracz: Czy jest w lesie mech?
MG: Jest.
G: To wsiadam do mecha i zabijam smoka."
Broda dłuższa niż u króla krasnoludów.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Heh może i z długą brodą, ale ja nie słyszałem i uśmiałem się po pachy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grent
Wałkarz
Posty: 61

Post autor: Grent »

Kiedyś mistrz gry przejęzyczył się gdy odgrywał kobietę - arcymistrzynię magi. Nie jestem zbyt pewien - powiedział. Później sprzedaliśmy informację, że czarodziejka jest mężczyzną. Trochę złota się zarobiło. :D
Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny

Arystoteles

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Morsereg pisze:
Naviedzony pisze: Gdybyś wcisnął wilkowi pięść w otwartą paszczę, najprawdopodobniej straciłbyś dłoń w nadgarstku. :P
mylisz sie.
podobno jest to jeden z lepszych sposobow na obrone przed psami (czyli domyslam sie, ze na wilki tez powinno dzialac).

ps. tak slyszalem osobiscie tego nie sprawdzalem. :)
Kontynuując offtop - nie wiem jak to jest z tymi sposobami obrony przed psami, ale "burek" koleżanki złapał końcówkę końskiego bata, którym próbowała go odgonić, żeby się nie wlazł pod kopyta. Daje do myślenia na temat psiego refleksu :wink:

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

MG:Pomieszczenie jest pełne ludzkich kości, co robicie?
Gracz:Jem je.
:shock:
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Rogal700
Chuck Norris
Posty: 429
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: Rogal700 »

Koniec kampanii. Finałowe starcie. Wielka platforma z dziurą w środku. Wszystko nad wielkim stosem ciał. Jeden z BG przebija głównego badassa ostrze. Ten spada przez dziurę w dół. (Tu puszczam epicką muzykę, skrzypce i takie tam):
MG: widzicie jak ciało wasze oponenta, spada bezwładnie. Możecie być z siebie dumni dzięki wam te miasto zobaczy dzień jutrzejszy...Ale po waszych ciałach przeszły ciarki, dziwna fala energii przeszła przez pomieszczenie
...
BG: I zniszczyliście żniwiarzy.

Połowa drużyny leży na ziemi zwijając się ze śmiechu a epicki klimat popełnił harakiri.
WoCH W.19/R.9/P.7
Razem:35

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Epicka walka z bossem czarnoksiężnikiem. Główny wojownik drużyny wspomaga się chowańcem orłem. Orzeł atakuje czarnoksiężnika, wypada krytyk po czym 12 (na 2k6). W moim autorskim systemie oznacza to natychmiastową śmierć oponęta. W ten sposób orzeł zarąbał Czarnoksiężnika. :D
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Rogal700
Chuck Norris
Posty: 429
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: Rogal700 »

Ta sama drużyna, ta sama kampania. Na drużynę (6 osób i 3NPC) rzuca się khornista. Czarodziejka (przy okazji chaotyczka) uznała go za bardzo duże zagrożenie i rzuca słowo bólu. Rzut na obrażenia: 22 bez pancerza. W tym momencie przypomina sobie że słowo bólu działa na wszystko dookoła... 9 trupów.
WoCH W.19/R.9/P.7
Razem:35

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

MG:Do waszego statku, podpływają trzy półnagie syreny, wabią was śpiewem i swoimi odsłoniętymi wdziękami...
Gracz:Ale moja postać jest gejem!
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Po takiej deklaracji na mojej sesji gracz nie miałby życia. Gdyby usłyszał to ktoś inny, to za chwilę by się rozniosło, a w skrajnych przypadkach pojawiliby się smutni panowie w wysokich kapeluszach i zapytaliby, kiedy i dlaczego przystał do kultu Slaanesha.

Ale jakbym miał akurat bardzo dobry humor, to wyjątkowo odstąpiłbym od zasady "co mówisz-mówi twoja postać" i dodałbym po wspomnianym opisie:
"... i muskularny tryton o jędrnych pośladach." :D

Awatar użytkownika
Geralt
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: Geralt »

Mi się przypomniała jedna piękna historia. Noc, środek jakiegoś arabskiego miasteczka. człowiek najemnik próbuje opatrzyć krasnoluda i woła o pomoc. Rzuca kostkami czy ktos go usłyszy. Rzut mu wyszedl niezbyt dobrze. Obudzil jakiegos araba ktory rzucil w niego sandałem. Kostki bywają bezlitosne :D wszedl ostry krytyk, kapec wbil sie w oko najemnika przez wizjer helmu i zgon na miejscu. Krasnal dalej wrzeszczal z bólu wiec arab wyszedł i dobil go kijem
dzikki' pisze:Miękkie siusiaki padają pod krytyką a srogie penisy prą do przodu ;]
mistrz :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jak w ogóle może wejść krytyk z sandała? Traktujecie sandały jako broń na sesji? :D

Awatar użytkownika
Geralt
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: Geralt »

Ja się sandałem dobrze trafi to naprawde wiele można zrobić :D
Z innych ciekawych rzutów kostkami. Idzie krasnal ulicą i chce wrzucić pieniążka do kubka zebraka. Krytyczne nie powodzenie. Żebrak dostał monetą w oko i zdechł :P
dzikki' pisze:Miękkie siusiaki padają pod krytyką a srogie penisy prą do przodu ;]
mistrz :D

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Dla mnie to jest smutne, co można zrobić rpgiem.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Domino pisze:Dla mnie to jest smutne, co można zrobić rpgiem.
+1 ;)

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Równie dobrze możesz rzucać kostkami za każdym razem gdy chcesz postawić kolejny krok. I na krytycznym niepowodzeniu noga wychodzi ci tyłem głowy i umierasz :) Albo lepiej przy każdej kolejnej myśli... jak rzucisz 100 to eksploduje ci czaszka i stajesz się marionetką Tzeentcha :D

Necrophag
Plewa
Posty: 5

Post autor: Necrophag »

Przypominam sobie zabawną historyjkę jeszcze z 1 ed WH. Zamek Drachenfels: Pijany krasnoludzki zabójca trolli (postać BG) wbiega z impetem na dziedziniec i drze mordę: "Który to Drachenfels!!!"

ODPOWIEDZ