Gracz szuka gracza

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Trojek
Mudżahedin
Posty: 284

Gracz szuka gracza

Post autor: Trojek »

Zachęcony przez osoby trzecie, małymi kroczkami odbudowuję armię moich zielonoskórych :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W zasadzie dojrzałem już nawet do jakiejś bitwy treningowej i to właśnie przyczyna tego anonsu. Poszukuję osoby, która zechce przybliżyć mi tajniki T9A. Dysponuję własnym stołem do grania w piwnicy na wsi pod Legionowem :twisted: :twisted:

Wiem, że najłatwiej na FB, ale wzbraniam się przed założeniem konta i nie zrobię tego teraz :evil: Zainteresowanych proszę na PW :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Gra się tak samo. Dawaj napisz na messengera to się złapiemy.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

prawilny Trojek, gardzi lewackim FB :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Trojek
Mudżahedin
Posty: 284

Post autor: Trojek »

Przyczajony TW Robson podpuszcza współziomków, żeby gromadzili i udostępniali swoje dane na FB :twisted:

Nie z nami takie numery czerwona zarazo... :P

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

to Ty masz goblina szamana w radzieckiej czapce :D , ja gardzę czerwono - tęczowymi kolorami. tfu
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Trojek
Mudżahedin
Posty: 284

Post autor: Trojek »

Nie mam takiej figurki, masz jakąś chorą obsesję i wszędzie mnie widzisz 🤣😂

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

mój błąd, ja mam tego szamana ...
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

ODPOWIEDZ