Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Re: Temat filmowy

Post autor: Morsereg »

Kerdej88 pisze:
Barbarossa pisze:
A propos Trolli - od czego padły te trolle szarżujące na Krasnoludy tuż przed wypadem Thorina?
Plotki mówią, że w rozszerzonej wersji filmu pojawią się krasiowe balisty i to one zdjęły te trolle. http://www.beastsofwar.com/wp-content/u ... 94x166.jpg
Mimo to Dain rządził. Pozdrawiam.
tam nie bylo miejsca na balisty. krasnoludy byly praktycznie przyparte do murow.
jednak bylo widac, ze trolle maja w siebie powbijane piki (czy jak to sie zwie).
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

dzidy :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Po obejrzeniu Hobbita stwierdzam, że na moje nie był on tak tragiczny jak niektórzy go tu malują, ale fakt że do dobrego filmu to mu brakuje. Ale do pooglądania, przyjemnie spędziłem te 2 godzinki z okładem i nie żałuję kasy takie 6-6,5/10.
Stan pisze:Na trailerze widać było jeszcze rydwan i szarżę kraśkowej kawalerii. W kinie można było lekko się zszokować, gdy Thorin z kolegami wyjęli z kieszeni jakieś przerośnięte górskie kozy których wcześniej nie było widać w piechotnej armii krasnoludów. Pewnie wyjaśnią kwestię w rozszerzonej wersji. Szkoda tylko, że każą sobie na nią czekać do listopada.
Te kozy to fakt wywołały we mnie konfuzję mocno. Scena wyjęta z WoWa albo innej gierki gdzie sobie guzikiem mounta przywołujesz :D
Uerph.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jeszcze go nie widziałem ,ale 90% waszych wypowiedzi jest na nie!Chyba poczekam na tą wersje rozszerzoną :roll:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ratzing pisze:Po obejrzeniu Hobbita stwierdzam, że na moje nie był on tak tragiczny jak niektórzy go tu malują, ale fakt że do dobrego filmu to mu brakuje. Ale do pooglądania, przyjemnie spędziłem te 2 godzinki z okładem i nie żałuję kasy takie 6-6,5/10.
Pierwsza godzina ok i solidnie. Druga część, gdy do akcji wkracza Legolas i jest dużo "epickich" solówek, to zamienia się w operę mydlaną. Tyle napięcia.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

Wspaniały fragment, Drużyna Pierścienia (ja to jeszcze mam ten tom jako Wyprawę, z wytłuszczonymi na czarno fragmentami kroniki Balina) była najbardziej klimatyczną z części, w dodatku z pięknym zamknięciem/otwarciem następnego filmu. Ale kiedy się włączy ten fragment muzyki z Hobbita: https://www.youtube.com/watch?v=BEm0AjTbsac i posłucha z zamkniętymi oczami, można oczekiwać tego samego- wspaniałej przygody grupy Krasnoludów i Bagginsa, trochę bardziej kameralnej i zabawnej, z pewną dozą nostalgii za czasami świetności Ereboru i Dale, która przeminęła... Swoją drogą Bard-figurka strzela z normalnej kuszy- czyżby jakieś zmiany w ostatniej chwili spowodowane "natchnieniem"? Przecież tę kuszę pokazują nawet w drugiej części i wszystkie ujęcia tej strzały u tej wieży do tego zachęcają. Jak się to ogląda ciągiem to jeszcze bardziej widoczne. Jest nadzieja na godną śmierć Smauga w każdym razie jeszcze. Nadzieja zawsze umiera ostatnia, nie? ;D

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Hahaha, ciekawe jakby niby to zgrali ze sobą. Bardowi ta balista zmontowana z połamanego łuku i syna jednak się rozpada. Zanim smok doleci, Bard zdąży dobiec do wieży, załadować pocisk i wystrzelić :lol2: ?
Ja bym raczej to potraktował jako dowód na to, że GW ma więcej rozsądku niż Jackson.
Alternatywnie - rybacy wyławiają balistę z jeziora i montują ją na ruinach miasta, skąd Bard rozstrzeliwuje trolle szarżujące na krasnale po drugiej stronie doliny :lol2:

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

W rozszerzonych scenach w drugiej części podczas wycieczki Gandalfa do Dol Guldur nie tylko dodano sceny, ale też doklejono (a raczej przywrócono usuniętego w postprodukcji) do niektórych ujęć ojca Thorina biegnącego obok czarodzieja. Dlaczego teraz nie daliby alternatywy? W Dwóch Wieżach dorzucono tak istotną scenę jak śmierć Sarumana. Łudzę się po cichu, że może być scenka w której przybiega syn do ojca ze strzałą, i oni właśnie wtedy jakoś gonią do drugiej wieży albo coś.

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Polećcie jakiś serial w klimatach Constantine'a tylko jeszcze bardziej mroczny (swoją drogą po obejrzeniu 8 odcinków uważam, że tylko 1 i 8 były dobre, reszta to takie CSI: Egzorcysta)
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

supernatural
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

nie powiedziałbym, że supernatural jest mroczny ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

pierwsze sezony napewno sa mroczniejsze niz pierwszy odcinek constantina ;P
no i w podobnych klimatach.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

uno, supernaturalsy były horrorowe - a nie mroczne. Constantine jest demoniczny. Duo - ma swój klimat. Nie lubisz to nie polubisz siły nie ma :) ja uwielbiam.

Johnny Wick - hot or not?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Wick jest dojebany :)

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Silvestro pisze:Polećcie jakiś serial w klimatach Constantine'a tylko jeszcze bardziej mroczny (swoją drogą po obejrzeniu 8 odcinków uważam, że tylko 1 i 8 były dobre, reszta to takie CSI: Egzorcysta)
Dominion - przyszłość. Anioły niemal wycięły ludzkość w pień. Ta broni się mają po swojej stronie Archanioła Michała.

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Grichalk pisze:Dominion - przyszłość. Anioły niemal wycięły ludzkość w pień. Ta broni się mają po swojej stronie Archanioła Michała.
Morsereg pisze:supernatural
Dzięki, sprawdzę :)
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Grichalk pisze:
Silvestro pisze:Polećcie jakiś serial w klimatach Constantine'a tylko jeszcze bardziej mroczny (swoją drogą po obejrzeniu 8 odcinków uważam, że tylko 1 i 8 były dobre, reszta to takie CSI: Egzorcysta)
Dominion - przyszłość. Anioły niemal wycięły ludzkość w pień. Ta broni się mają po swojej stronie Archanioła Michała.
Można znalesc gdzies do ściagniecia cały sezon czy raczej pare odcinkow jest dostepnych?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

No wkurzyłem się wczoraj jak jasna cholera - ostatni Hobbit jest tak słaby że nie wiem jak Peter Jackson może spać po nocach. Już pal licho porównanie do wszystkich innych części (fakt, trzecia jest najgorsza), ale ten film po prostu obraża inteligencję widzów, że o fanach JRRT nie wspomnę.

Nie spoilując za bardzo - bo pewnie nie wszyscy jeszcze widzieli - szczytem kretynizmu jest dialog Thranduila z Legolasem, gdzie mówi mu że wyruszyć na północ i odnaleźć Aragorna, który już jest znany jako Obieżyświat - całkiem nieźle jak na 10-letnią sierotę siedzącą na dworze Elronda.

Dno, kiszka, kaszana, wstyd. Całe szczęście, że to już koniec.
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wpadłem ostatnio na Archera:
http://www.imdb.com/title/tt1486217/?ref_=nv_sr_1

Odcinki po 20 minut, można do śniadania.
Zajebisty humor, kupa świetnych grypsów, ogólnie to dzięki /b/.

ODPOWIEDZ