Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Temat filmowy

Post autor: Ziemko »

GrimgorIronhide pisze:No wszystkie odczucia te same co przedmówcy, mojej strony spostrzeżenie - To zupełnie nie był Anduin Lothar. Jakoś w ogóle nie czuć tej postaci, tego poważnego, emanującego upartością i rycerską słusznością quasi-paladyna.
Travis Fimmel genialnie gra Ragnara, ten jego frywolny i lekko komediowy styl gry aktorskiej pasował do Wikingów dobrze, ale tutaj zupełnie nie. Cały film miałem wrażenie, jakbym dalej Ragnara oglądał a nie Anduina Lothara
Mialem podobne wrazenie, uwielbialm jak grajac Ragnara czesto robil ten taki humorystyczny, psychodeliczny wyraz twarzy, a do rycerza takiego stanu co innego nalezaloby wymagac, choc wole ze dali go do tej roli niz jakas meska gwiazdunie holiłudzką.
Bardzo mi sie podobala magia w tym filmie, w sumie dawno w zadnym fantasy nie robila takiego wrazenia jak tutaj. (heh jako regularny gracz HSa normalnie od razu myslalem jakie spelle rzucaja ;)
Orki tez byly stworzone jak dla mnie wybitnie. Czekam z niecierpliwoscia na kolejne czesci, ale watpie zeby poszli po W2 - bo dosc sporo z fabula zmienili niz jak bylo w oryginale - Guldan w teorii po zabiciu mediva powinien zbzikowac (a nie widac bylo tego), Garona tutaj pokazana jako ta co zrobila co musiala, a w rzeczywistoci byla zabojczynia, no i w sumie Orgrim Doomhammera watek tez powinien sie inaczej potoczyc.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

GulDan zapadł w śpiączkę po tym jak próbował z martwego Medivha wyciągnąć informację o krypcie Sargerasa, tutaj zmienili wątek i dali pojedynek z Durotanem. Ja myślę że dadzą W2 i zrobią z tego trylogię, a potem moze StarCraft :mrgreen:
W W2 też pojawia się dużo ras trole, elfy, ogry krasnoludy smoki itp. W dodatku trzeba jakoś wyjaśnij sprawę Nerhzula który przecież zanim został królem nieumarłych był największym orkowym szamanem i nauczycielem Guldana. Cięzko bedzie przeskoczyć od razu do W3
Lothar przede wszystkim to powinien mieć ze 20 lat więcej ;)

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Ja tylko dodam że gdy film się zaczynał miałem odczucia w stylu " My body is ready" :mrgreen: Moim zdaniem zmiany w historii ( w porównaniu do np.gry lub lore ) wyszły filmowi na dobre. I po za tym nie mogę doczekać się Taurenów bo przeczuwam że będą jeszcze bardziej genialni niż Orkowie :) Ogólnie zadowolenie z filmu jest nadal takie same , jak tuż po wyjściu z kina.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Widac bylo szczegolnie w pierwszej czesci ze film zostal mocno pociety. Ponoc wersja rezyserska ma byc 40 minut dluzsza.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Wczoraj postanowiłem się odmóżdżyć -
Dzień Niepodległości - 20 lat później.
trochę polatali, trochę postrzelali....sporo patosu, mało śmiesznie.... imo gorsze od pierwszej części.

ale mnie olśniło - już wiadomo skąd w Starych Warsach jest taka słabość ludzi na szczytach władzy do budowania Gwiazd Śmierci.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Dzien Niepodleglosci, smieszna bzdura :P

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »


QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

WOnder woman na podstawie fajnej animki wiec moze sie udać

JL musi :D

https://www.youtube.com/watch?v=fiJwpT9OvRQ

najlepszy film idzie
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Duużo fajnych trailerów pokazali na Comic Conie, Justic League zapowiada się fajnie, ww tak samo. Nowa wersja legendy o królu arturze też fajnie wygląda na trailerze :D

https://www.youtube.com/watch?v=6rbPTQIdjmY
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

po obejrzeniu trailera mam wrazenie, ze jl odchodzi troche od mrocznego klimatu jaki zostal zaprezentowany w S oraz BvS a idzie bardziej w strone filmow marvela. gdzie sobie wiecej smieszkuja ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Dorn
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Dorn »

Widział ktoś nową noc oczyszczenia i się wypowie?

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Widziałem Suicide Squad i pozytywnie się zaskoczyłem. Film przyjemny, z ciekawymi postaciami, o całkiem miłej głębi. Idealnie wymierzona granica między powagą a komedią. Nieraz trochę zbyt prosty w przekazie, nieraz efekty takie sobie, ale zasadniczo to solidne 8/10.
Pozdrawiam
MMH
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Popieram
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Mistrz Miecza Hoetha pisze:Widziałem Suicide Squad i pozytywnie się zaskoczyłem. Film przyjemny, z ciekawymi postaciami, o całkiem miłej głębi. Idealnie wymierzona granica między powagą a komedią. Nieraz trochę zbyt prosty w przekazie, nieraz efekty takie sobie, ale zasadniczo to solidne 8/10.
Pozdrawiam
MMH
Postacie genialne, acz przy takiej dystrybucji ich czasu ekranowego to połowa z villanów zmieniła się w jakichś ledwo widocznych statystów. Harley była świetna, Leto jako Śmieszek też, ale no Heatha Ledgera nikt nie przebije. On był stworzony do roli Jokera. Swoją drogą Jokera też mało było.
Potencjał był superduży, ale reżyser scenariuszem, montażem (aka pocięciem go jak burej suki co gdzie niegdzie było widać) i drewnianymi żartami znacznie go skiepścił.
6/10 i czekam na reżyserską

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Był ktoś na Siedmiu Wspaniałych ? Ja jako ogromny fan westernów od dawna czekałem na ten film. Nie rozpisując się zbytnio film jako western praktycznie nie miał wad. Odpowiednie tempo akcji , klimat , bardzo dobra scena walki po przybyciu do miasta , całkiem fajnie zarysowane relacje między członkami "drużyny" . Może ktoś się nie zgodzi ale moim zdaniem lepszy od oryginału. Bardziej charakterystyczni bohaterowie w przeciwieństwie do trochę zlewających się w jedną całość rewolwerowców w starszym filmie , i przy tym nie utracono epickiego nastroju całej akcji i walki z armią bandytów co było charakterystyczne dla tego filmu. Zdecydowanie polecam nawet dla zwykłego solidnej strzelaniny , jeśli kogoś nie interesuje fabuła.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Ja byłem, dobre solidne kino.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dziad Zbych pisze:Był ktoś na Siedmiu Wspaniałych ? Ja jako ogromny fan westernów od dawna czekałem na ten film. Nie rozpisując się zbytnio film jako western praktycznie nie miał wad. Odpowiednie tempo akcji , klimat , bardzo dobra scena walki po przybyciu do miasta , całkiem fajnie zarysowane relacje między członkami "drużyny" . Może ktoś się nie zgodzi ale moim zdaniem lepszy od oryginału. Bardziej charakterystyczni bohaterowie w przeciwieństwie do trochę zlewających się w jedną całość rewolwerowców w starszym filmie , i przy tym nie utracono epickiego nastroju całej akcji i walki z armią bandytów co było charakterystyczne dla tego filmu. Zdecydowanie polecam nawet dla zwykłego solidnej strzelaniny , jeśli kogoś nie interesuje fabuła.
Oryginał to nakręcił Kurosawa :wink:

A na film chętnie pójdę.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Widzieliscie nowy trailer do wonder woman? Musze przyznac, ze wsrod tych wszystkich przeslodzonych ostatnich produkcji marvela (pomijajac Wolverina) ten trailer mnie zaciekawil, jakos podoba mi sie jak akcja z udzialem super bohaterow dzieje sie w okresie I i II wojny swiatowej.
Ewidentnie zobaczylbym ekranizacje misji wolverina i kapitana ameryki z II WS.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Galharen pisze:Widzieliscie nowy trailer do wonder woman? Musze przyznac, ze wsrod tych wszystkich przeslodzonych ostatnich produkcji marvela (pomijajac Wolverina) ten trailer mnie zaciekawil, jakos podoba mi sie jak akcja z udzialem super bohaterow dzieje sie w okresie I i II wojny swiatowej.
Ewidentnie zobaczylbym ekranizacje misji wolverina i kapitana ameryki z II WS.

Kapitan już był ten pierwszy. A Wolverine trochę odpocznie od kina prawdopodobnie :(
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Inna sprawa Logan juz taki melancholijny klimat po trailerze wprowadza, ze az mi sie szkoda wolverina zrobilo:p
Ale trzeba przyznac, zer nie wyobrazam sobie innego aktora w tej roli, Jackman wykreowal go idealnie.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

ODPOWIEDZ