Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: Temat filmowy

Post autor: Aron_Banalny »

Sicario
https://www.youtube.com/watch?v=sR0SDT2GeFg
pozdrawiam i polecam
Piotr Fronczewski
sicario to najgorszy film o narcos jaki widziałem. rzygi, zenada i nic sie nie trzyma kupy
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

-Qc- pisze:Hype hype hype hype!!!!!!!!!@!!!!!!!!

Do kin na guardians 2!!!!! 2 x genialniejszy niz 1 co qydawalo sie niemozliwe...
Zgadzam sie - bylem zachwycony, rzadko dwojka jest lepsza od jedynki. Imho najlepszy film marvela jaki kiedykolwiek wyszedl. Idealnie moj humor.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja byłem dziś drugi raz. Od razu powiem - bez IMAXa film traci meeeega dużo z estetyki. U mnie w meiscie bilet jest droższy tylko o 5 zeta :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

GUARDIANI to absolutny KOSMOS !!! Samo słuchanie tej muzyki w takiej jakości sprawia, że przechodzą mnie dreszcze na całym ciele :D W ogóle idąc na film czułem się troszkę jak co roku w wieczór gdy w Trójce puszczają top 100 utworów i czekam co to będzie następnego. Chyba też wybiorę się kolejny raz i to na IMAX :)
I believe in Honour.!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Aron_Banalny pisze:
Sicario
https://www.youtube.com/watch?v=sR0SDT2GeFg
pozdrawiam i polecam
Piotr Fronczewski
sicario to najgorszy film o narcos jaki widziałem. rzygi, zenada i nic sie nie trzyma kupy
panie Aron, nie znasz się po prostu, hańba
skandaliczna wypowiedź, wzywam prokuraturę
Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Co to ja tam obejrzałem ostatnio...

- "Piraci..." z Salazarem. Średnie to było, widać było zmęczenie materiału, ale pary razy się zaśmiałem, można się wybrać do kina dla zasady i zabawić,
- "Obcy: Przymierze". Bez komentarza, tak słaby film...,
- "Life" - kolejna wariacja z obcym na pokładzie, ale da się obejrzeć normalnie, potworek ciekawy,
- "Dzień Niepodległości 2" - nadgoniłem niedawno, bo nie widziałem. Gniot straszliwy,
- "Aftermath" ze Schwarzeneggerem - a to da się, ciekawa rola Arnolda. Można obejrzeć, do tego warto poczytać o historii, która wydarzyła się naprawdę (Witalij Kałojew) i była inspiracją do napisania scenariusza,

I to chyba tyle...

Mam nadzieję, że "Blade Runner 2049" będzie dobry.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

Byłem dzisiaj w końcu na Królu Arturze i szczerze polecam, nie wiem co stoi za tak słabym wynikiem finansowym, bo to naprawdę najlepszy film jaki widziałem w kinie od dłuższego czasu :) Ktoś jeszcze oglądał?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja i mam dokładnie takie same wrażenia. W końcu byłem na czymś kiedy po wyjściu z z sali kinowej nie byłem zły sam na siebie za wywalenie hajsu na bilet
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

"Obcy" poszedłem z nostalgii do serii (wychowany na cz.I-III). W sferze wysokobudżetówek SF nie było tak źle (lepsze od poprzedniej części) ale generalnie słabawo.

"Piraci " zmęczenie materiału...i to mocne. Mnie w zasadzie znudził. Reżyser nie miał jakiejś wizji na 2h film, aktorom już też się nie bardzo chciało. Nawet w drugim planie słabo. Zdjęcia przyzwoite...ale plenerami filmu nie uratujesz. Jako seria - cz.1, potem cz 2 i 3 powinna być w 1 filmie, w którym Sparrow kończy w gardle krakena i gites. A tak to niesmak rośnie.

"Guardians" dla mnie super. Ale rozumiem jak się komuś nie podobało (specyficzna muzyka i humor; mnie np nie urzekł Deadpool). Chętnie wybiorę się na vol.III.

"King Artur" sam film na plus. Ciekawie uwspółcześniona opowieść którą opowiedziano tysiące razy. Mnie się podobało. I zdecydowany plus za udźwiękowienie i .... soundtrack.

Po trailerach ominąłem Mumię. Wyglądało jak gniot z efektami (nawet w trailerach sporo scen zerżniętych z wcześniejszych Mumii, T.Cruz na dokładkę i nawet klimatyzowana sala w falach upałów nie ratowała sytuacji). A szkoda bo proponowane uniwersum z potencjałem.
Teraz kino na mojej wiosce okupują Transformery. Muzyczkę posłucham na online (do tej pory spory atut tej serii)....bo chyba okrągłego stołu z robotami bym nie zdzierżył. Szczególnie po Arturze.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja byłem wczoraj na "Mumii". Było fajnie, mi się podobała. Jest strasznie kiczowato mroczna i w dodatku ma trochę humoru. Nie jest to żadne wielkie kino, ale zdecydowanie do obejrzenia. Milion razy lepiej niż nowi "Piraci...", którzy byli fatalni.

kszyhu
Chuck Norris
Posty: 378
Lokalizacja: kraina wolnego rynku

Post autor: kszyhu »

Ja artura nie polecam, wyszedłem z seansu po pół godzinie. Akcja i teksty jak w przekręcie i jeszcze czarnuch jako najważniejszy rycerz w radzie królewskiej wczesno średniowiecznego kraju. Zero klimatu.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Tak samo, Artur dla mnie był porażką, czekam na przekręt wśród Neandertalczykow.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Dalv pisze:Byłem dzisiaj w końcu na Królu Arturze i szczerze polecam, nie wiem co stoi za tak słabym wynikiem finansowym, bo to naprawdę najlepszy film jaki widziałem w kinie od dłuższego czasu :) Ktoś jeszcze oglądał?
Dobrze wydane pieniądze i nie można sie nudzić . Naprawde warto wybrać sie na niego :!:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wszedłem tu dzisiaj, żeby się czegoś dowiedzieć o nowych filmach, bo ostatnio jakoś mi się nie składało. Po komentarzach widzę, że Piraci i Obcy zostali przeze mnie właściwie przewidziani :wink: ... Ale nie o tym... Praktycznie brak komentarzy nt. nowych filmów :!: Czyli moja teoria o obecnej totalnej nędzy się sprawdza, niestety... Jak "Dunkierka"? Ktoś oglądał może?

Ostatnio obejrzałem sobie "Przełęcz ocalonych". Nie był to gniot, ale dupy nie urywa. W ogóle nie pamiętam, żeby mi w ostatnich latach jakiś film spowodował opad szczęki. A wcześniej bywało...

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ja jeszcze nie widziałem "Dunkierki", ale widziałem "Króla Artura"... Gniot, kolejny gniot, nawet w tej konwencji, czy stylistyce. Muzyka jeszcze jako tako, do tego parę ciekawych efektów specjalnych. Poza tym słabizna po całości. Jedynie zaśmiałem się, gdy zobaczyłem tam Davida Beckhama :D

"Szybka wścieklizna 8" też słaba.

Ale za to widziałem też film "Going in style". Tu nawet się ubawiłem momentami :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bardzo fajna "Planeta Małp". Udane zwieńczenie udanej trylogii.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ja sobie obejrzałem w domu Króla Artura, lubię aktora który gra główną rolę, sam film do obejrzenia ale bez fajerwerków, przewidywalny do bólu.
Fast furious 8 powoli robi się kinem sf, też do obejrzenia jak komuś się nudzi na wieczór.
Going in style całkiem fajny humor, nawet kilka pomysłów mnie zaskoczyło, polecam.

Strasznie słabo w kinach ostatnio, mam wrażenie że może jeden film na miesiąc się rzeczywiście promuje i przebija do ludzi, reszta patrzę na plakat i uznaję za jakiegoś gniota o którym nikt nie mówi bo nie ma o czym.

Był ktoś na nowym spiderze?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Stan pisze:
Był ktoś na nowym spiderze?

Lepsze niż poprzednie spidermeny. Ale w porównaniu do pająka Tobiego to dno i metr mułu :D. Taka kutfa teen drama z dodatkiem Marvela.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Jeszcze Shot Caller oglądałem, mi się podobał, jak ktoś lubi więzienne klimaty to chyba warto.


ODPOWIEDZ