Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
marcelbombka
Plankton
Posty: 1

Re: Temat filmowy

Post autor: marcelbombka »

Mi się "IT" nie podobało z powodu tego, iż nie jestem fanem twórczości Stephena Kinga.
Oczekiwałem mocnego horroru tak jak było zapowiadane na zwiastunach, a dostałem w zamian komedie.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

marcelbombka pisze:Mi się "IT" nie podobało z powodu tego, iż nie jestem fanem twórczości Stephena Kinga.
Oczekiwałem mocnego horroru tak jak było zapowiadane na zwiastunach, a dostałem w zamian komedie.
Trudno oczekiwać czegoś innego niż twórczość Kinga, kiedy idzie się na film będący ekranizacją twórczości Kinga, nie? :P

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

jestem pod wrażeniem Blade Runnera.
takich sequeli więcej!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nowy Blade Runner to uczta dla oka i ucha. I przyszłoroczny laureat Oscara za scenografię. Każdemu miłośnikowi starego "Łowcy Androidów" i wszystkim, którzy lubią klimatyczny, nieprzegięty cyberpunk mogę śmiało polecić ten film.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

w pełni sie zgadzam, widoki, muzyka, fajny plot, muszę przyznać że przyjemne 160 min w kinie;)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

wieki temu os.raz oglądałem cz1
i w ogóle nie przeszkadzało w odbiorze cz2.

Zimmer jest gwarantem dobrej muzyczki.
A po filmie wygrzebałem starego Cyberpunka i rozważam poprowadzenie jakiejś sesyjki :D

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ja pomyslalem podobnie i wygrzebalem shadowruna :)

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Thor
dla mnie na plus /zwłaszcza że do tego Avengersa nigdy nie miałem serca/

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Piła: Dziedzictwo jest ok, tj. szału nie ma, ale fanowie serii mogą oglądać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

quas pisze:Thor
dla mnie na plus /zwłaszcza że do tego Avengersa nigdy nie miałem serca/
Bardzo na plus ale spokojnie mogliby z tego zrobić dwa filmy. Z jednej strony mitologiczno-fantasy film z Thorem, Lokim, Helą, Walkirią, Surturem i w ogóle, z drugiej Planet Hulk.

Awatar użytkownika
Fortiis
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Fortiis »

Tutaj padnie szybki strzał- Diuna. Po wyjściu z kina nie wiedziałem co się dzieje, bardzo dobre zdjęcia, aktorzy oddający emocje - Rebecca Ferguson to totalny majstersztyk. Muzyka Zimmera ciągle leci mi na zapętleniu i odpływam przy niej do snu. Czytałem Herberta dosyć krótko przed, wiadomo książka zawiera więcej detali, ale uważam, że jest to dobra adaptacja.
Cztery razy po dwa razy.

ODPOWIEDZ