Bajka

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Bajka

Post autor: Stach697 »

Kiedys jak bylem maly ogladalem bajke ze byl chłop, i mial braci, ale ci bracia go sprzedali jako niewolnika i ojcowi powiedzieli ze zaginoł w akcji. Ale tan chlop zostal tam sluga faraona czy cos i on umial przepowaidac przyslosc z tego co pamietam. i on tam przepowiadal az go wsadziki do pierdla. siedzial tam i przewidzial kumplom z celi co ich czeka. to sie spelnilo i potem krol (faraon) porposil go o przepowiednie, ten przepowaiedzial i powiedzial jak temu zaradzic. oczyswiscie wszystko sie spelnilo i oni zaradzili tez wiec byla gitara ale po tym zrobili z tego chlopa faraona. I tan chlop (obecnie faraon) rozdawal ziarno ludziom i nagle przysli jego bracia proszac o ziarno a ten rozpoznal ich i sie pokurwił i zaprosil ich do sibei i do ziarna im podrzucil zlote kielichy. oni za to poszli do pierdla ale jeden tam musial poinformowac ojca to jego nei wsadzili
potem on worcil z ojcem wszystko sie wydalo rozmowa familijna i jest wielka gitarka na koniec. Happy End prosze o szybka odp
Obrazek

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

bajeczka om Józefie
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

"Bajeczka" -- oj, zaraz Cię forumowi religijni pogonią ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef ... _biblijna)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Przepraszam ! Wielka i mądra opowieść o tym że nie należy sprzedawać brata bo nie wiadomo kim będzie w przyszłości :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5710
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Z tego co się orientuję, to Kosa ma jeszcze wszystkie zęby. Tymbardziej używanie określenia "bajeczka" do takich rzeczy nie powinno być brzemienne w skutkach ;)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Co to w ogóle za temat.
prosze o szybka odp
szybką odpowiedź na co, bo pytania nie widzę :roll:

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

ANtY pisze:Co to w ogóle za temat.
prosze o szybka odp
szybką odpowiedź na co, bo pytania nie widzę :roll:
+1 =D>
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Awatar użytkownika
Mythren
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mythren »

Pewnie "Co to za "bajka""?

Yuby
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: MSWiA
Kontakt:

Post autor: Yuby »

Ekranizacja Biblii dla dzieci :P
" Niech wygra ten, kto ma więcej szczęścia w kościach!!! "

Awatar użytkownika
maciek_89
Chuck Norris
Posty: 420
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: maciek_89 »

bajarz niezły jesteś, tylko czemu tak bez sensu?

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

Racja zapomnialem o pytaniu ^^ ale sie domysliliscie ze to "jaki jest tytuł tej bajki" :D a bajka dobrze opowiedziala i poza tym to mialo byc to co pamietam. bo ogladalem ta bajke ostatnio 10 lat temu ;/ a tak wg to ja szukam tytulu tej bajki ;/ nie jest to ekranizacja bilbji dla dziecie -.- nie wiem, pewno ogladaliscie ta bajke jak byliscie mali a teraz nie pamietacie
Obrazek

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Uznaje się że scenariusz do tej "bajki" był ostatecznie spisany 5 tysięcy lat temu. Jak chcesz poczytać polskie tłumaczenie zapraszam:
Biblia Tysiąclecia
Księga Rodzaju rozdział 37 do 50.

EDIT. Wbrew pozorom ekranizacji Biblii jest całkiem sporo także znalezienie tej konkretnej może być problem.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

a skąd wiesz ile jest animowanych bajek dla dzieci jeszcze pamiętam jak 10 lat temu puszczali mi różne bajki przed komunią

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

może "Józef władca snów"? to raczej nie bajka a to że ktoś zrobił z tego animkę to już inna śpiewka...

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

TAK TO JEST TO ^^ józef wladca snow :DD dzieki kefas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

A tak właściwie, po co ci to wiedzieć?
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

bo sciagam ta bajke i chce ja obejrzec :P osttnio mam manie i ogladam wszystkie bajki z dziecistwa, poza tym bajki sa fajne
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

to zależy jakie bajki :D niektóre mają działanie destrukcyjne jeśli trafią w niepożądane ręce... no i niektóre są dedykowane jedynie dla dorosłych...

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

nie no :P mowie np o herkulesie (disneja wszystko ofc) mojrzeszu mulan itp... byla fajna bajk mustang z dzikiej doliny ale jak teraz sobie obejrzalem to scena jak dziecko pije mleko od mataki wygladala dosc.... wiecie chyba o co chodzi... no maly kon wsuwa pusk pomiedzy nogi duzemu, nagle cala morde ma w bialej cieczy....
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

to już zupełnie inny temat :D sporo bajek ma takie akcje :D

ODPOWIEDZ