Zmiany na stronie Cytadeli - podobają się Wam?

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
dudi1212
Plewa
Posty: 7

Zmiany na stronie Cytadeli - podobają się Wam?

Post autor: dudi1212 »

Witam Was serdecznie,

Z racji tego, że WFB-POL to największe forum o WFB w naszym kraju, chciałbym zapytać Was, drodzy forumowicze, o to jak postrzegacie zmiany, które zaszły na stronie Cytadeli?

Wiem, że Cytadela bywa różnie postrzegana przez ludzi - głównie przez to jaka panowała na niej kiedyś beznadziejna atmosfera. Staram się ożywić forum i stronę i mam nadzieję, że mi się to udaje.

Czy Wy zaglądacie na Cytadelę? Jak postrzegacie zmiany? Co jeszcze można zmienić, żeby strona stała się bardziej atrakcyjna dla większej liczby osób?

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Może nie każdy lubi fora sklepowe?ja tam czasem zaglądam,raz na miesíąc...tutaj jakaś lepsza atmosfera jest

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

co do samego forum nie mam nic do zarzucenia... przestałem am wchodzić bo zupełnie nic się nie działo ;)
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Fajna atmosfera to tam była 6-7 lat temu. Potem przeniosłem się na gildie, teraz siedzę tu. Wcześniej jeszcze na Cytadele zaglądałem z sentymentu, teraz nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tam wchodziłem.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ja tam na forum to wchodzę sprawdzić targowisko i to wszystko. Jedynie codziennie zaglądam ze względu na newsy z nowościami miniaturkowymi bardzo fajny pomysł i wiele modeli ciekawych idzie upatrzyć :D =D>

dudi1212
Plewa
Posty: 7

Post autor: dudi1212 »

Mnie nie chodzi tylko o forum, a o całą stronę ;)

Dzięki za pochlebną opinię za newsy - to moja sprawka, codziennie się nimi zajmuję ;)

A konkursy, które w ostatnim czasie organizowałem podobają się Wam?

Jak ocenianie Big Mini Makeover - regularną zabawę, którą również organizujemy?

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Codziennie czytam newsy.
Czasem też jakieś fajne tutoriale się trafią.
Moglibyście dodać ładnie opisane, sfotografowane raporty bitewne z różnych systemów.
Raz na tydzień, czy na dwa byłoby fajnie.

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

co do całej strony - newsy są wypas, stały punkt programu wieczornego przegladu sieci. Co do BBM - fajny pomysł, nieco podobny do subrosowego challenga ;) ( zastanawiam się czy nie wziąć w nim kiedyś udziału. Natomiast bardzo brakuje mi spimów ;)
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

dudi1212
Plewa
Posty: 7

Post autor: dudi1212 »

SPIMy są bardziej uzależnione od Mortimera, więc w tej kwestii ja nie mam się jak wypowiedzieć.

Ja sam odpowiadam za newsy, konkursy i przyjmowanie artykułów od czytelników.

Do BMM zapraszam ;) Choćby i w aktualnej edycji. Przed nami jeszcze 3 etapy ;p

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Mialem nadzieje, ze zobacze nowy layout, ale nie - nadal jest w stylu zeszlego tysiaclecia :(

dudi1212
Plewa
Posty: 7

Post autor: dudi1212 »

To trochę dłuższy proces ;)

W sprawie layoutu mamy work in progress;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Nie wciskaj mi tu marketingowego kitu ;) Zrobienie nowego, dobrego layoutu to kwestia 2 tygodni dla sprawnego grafika.

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Jak szukasz opinii o Cytadeli to pozwolę sobie napisać - przekląłem Was dawno temu :wink: . Nothing personal, ale w galerii bodaj był list skrzywdzonego artysty z Slayer of Demon Waszego. Uważam to za wystarczająco kompromitujące by darować sobie oglądanie nowej sz(m)aty graficznej :wink:

dudi1212 - nic osobistego, tylko moje zdanie - nie szatą się zdobywa klientów, a właśnie przyjazną atmosferą. Przykład choćby forum BP, które odwiedzam z wielką przyjemnością jak najczęściej.

BTW - moja była robiła już niejedną stronę i layouty się macha w jeden dzień :wink: z Flashem i innymi cudacznikami :wink: Po prostu chyba brak Wam tego grafika prawda?

Awatar użytkownika
Murass
Wałkarz
Posty: 81
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Murass »

Jesli chodzi o newsy figurkowe to swietna sprawa - brawa za to. Fajnie by jednak bylo gdybyscie dodali kanal RSS, w ktorym bylby widoczny kazdy news.

Co do forum to sie nie wypowiem, wchodzilem tam pare razy ale nic sie nie dzialo wiec przestalem.

Nie wiem czy zbierasz tez opinie o samym sklepie internetowym, ale jesli tak to musze przyznac ze jest to jeden z najgorszych technicznie sklepow jaki widzialem w sieci. Liczba bugow i niedorobek jest ogromna, dziwie sie ze taka znana firma jak Cytadela ma tak beznadziejny sklep internetowy.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

pokażcie mi stronę z dobrym laykiem zrobionym w 1 dzień - chybe se kpicie... robie w tej branzy i firmy robiące interfejsy w zwyczaju maja mówić: zrobimy Ci layout, wybierz 2 z 3 nastepujacych: tanio, dobrze, szybko. Wiadomo że każdy wybiera dobrze i tanio, więc trzeba poczekać.

Inna sprawa, że jest taki od co najmniej 8 lat, i wygląda jak z epoki kamienia łupanego - jest brzydki jak noc ;)

Plus za newsy - co dzien rano oglądam z chęcią zaraz po demotywatorach :D

Reszte olewam - na forum prawie nic się nie działo gdy je regularnie czytałem, a teraz mam pare innych a czas nie jest z gumy, poza tym monopolistyczne praktyki cytadeli w kwestii produktów priveteer pressa wybitnie mnie odstręczają i obrzydzają mi wchodzenie na to forum.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Nom, bugi w sklepie straszą, ale jest to chyba najtańszy sklep i tani kurier.(od 200 bodajże za przesyłkę się nie płaci)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

szafa@poznan pisze:pokażcie mi stronę z dobrym laykiem zrobionym w 1 dzień - chybe se kpicie... robie w tej branzy i firmy robiące interfejsy w zwyczaju maja mówić: zrobimy Ci layout, wybierz 2 z 3 nastepujacych: tanio, dobrze, szybko. Wiadomo że każdy wybiera dobrze i tanio, więc trzeba poczekać.
Skoro robisz to powinienes wiedziec, ze jak ma byc dobrze to nie moze byc tanio ;)

Awatar użytkownika
Dziki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 150
Lokalizacja: Limanowa

Post autor: Dziki »

ANtY pisze:Nom, bugi w sklepie straszą, ale jest to chyba najtańszy sklep i tani kurier.(od 200 bodajże za przesyłkę się nie płaci)
A nie od 300? Przynajmniej tak było jak jakieś 2 miesiące temu farbki kupowałem. Ja tam na Cytadele nie narzekam w sumie. Nigdy nie miałem problemu przy kupowaniu tam.

Aha i jeszcze jedno: dlaczego są zdjęcia tylko części figsów, a nie wszystkich w sklepie?
"...And in that time of darkness,
Man became Beast and Beast became Man..."

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Właśnie ten brak zdjęć wkurza, przecież można wziąć ze strony producenta lub zdjęcia pudełek dawać.

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Tyle razy o tym pisano - GW sobie wymyśliło, że linkowanie do ich zdjęć jest bezprawne. Nakazali sklepom robić zdjęcia pudełek. Skoro sklep nie sprowadził pudełka to jak ma zdjęcie mu zrobić? A to, że sprowadził i nie zrobił... No to Cytadela :mrgreen:

BTW patrząc na ostatnie wydarzenia w branży zapytam z ironią - kiedy sprzedajecie się Faberom? :roll: Bo to jakaś moda ostatnio...

ODPOWIEDZ