Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Piłka nożna

Post autor: kangur »

Celtic jest bardziej utytułowany niz Legia akurat ;)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Fajny meczyk zagrała dzisiaj Legia.
Szkoda, że człowiek musiał zadowolić się transmisją internetową.
Teraz ostatnia 4 runda i potencjalni rywale:

FC Salzburg (Austria)
Steaua Bukareszt (Rumunia)
APOEL Nikozja (Cypr)
BATE Borysów (Białoruś)
Łudogorec Razgrad (Bułgaria)

W sumie wolałbym dla Legii Steaue niż Salzburg, aczkolwiek wszystkie z tych zespołów prezentują wysoki poziom.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ostatni team na papierze wygląda najsłabiej ale cóż nie z takimi asami nasze kluby odpadaly
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Z Łudogorcem i BATE Legia powinna wyjść z pozycji faworyta. Martwię się tylko, żeby nie wpadli na Salzburg i APOEL.

Ogólnie to graty dla Legii, nadal uważam, że Celci obsysają w tym sezonie, ale mimo wszystko...... zawsze padały komentarze przed meczami, że ten klub osłabiony inny bez formy, a i tak spuszczały nam oklep.
Tym razem choć raz się spełniło, że wykorzystaliśmy słabość rywala.
Mam nadzieję, że jutro Lech i Ruch pójdą dalej i będą zbierały nam punkty do rankingu.

Skiper
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Skiper »

Nie znam obecnego składu BATE, pamiętam tylko jak dał baty Bayernowi, więc takim optymistą bym nie był.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

meiss pisze:Z Łudogorcem i BATE Legia powinna wyjść z pozycji faworyta. Martwię się tylko, żeby nie wpadli na Salzburg i APOEL.
Ludogorec Razgrad jest kilka poziomów powyżej Legii, w ostatnim sezonie wygrał z: Lazio, PSV, Dinamo Zagrzeb i PArtizan Belgrad
mają 4 Brazylijczyków z kadrze, poza tym są tam też gracze m.in z Francji, Hiszpanii, Portugalii, Holandii i Kolumbii
polecam historię ich występów pucharowych z ostatniego sezonu i skład
http://pilkanozna.pl/index.php/2659/Lig ... bInfo.html

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Skiper pisze:Nie znam obecnego składu BATE, pamiętam tylko jak dał baty Bayernowi, więc takim optymistą bym nie był.
A ja pamiętam jak Lech sklepał Manchester City, a jakoś nie przeszkadza to zespołom z europejskiej prowincji w klepaniu Lecha ;)
W każdym bądź razie podtrzymuję swoje zdanie, BATE i Łudogorzec w tym sezonie tyłka nie urwą i nie osiągną nic wielkiego, więc moim zdaniem to najlepsze paringi dla Legii z tych 5 zespołów.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jak dzisiaj zajrzałem na stronę Przeglądu Sportowego to aż się za głowę złapałem - piłkarze Legii chyba już całkiem uwierzyli w swą nieomylność i doskonałość. Tytuły porazają - "Jesteśmy w stanie ograć każdego" itp., itd. Może to i słuszne jest, że Berg obrał metodę robienia z nich czempionów, ale do czempionów to im imho jeszcze bardzo daleko. I to, że wygrali z zespołem będącym "w dołku" nie powinno ich upoważniać do tego, żeby się tak buńczucznie wypowiadać. Mają pracę do wykonania w kolejnej rundzie eliminacyjnej. Nie są to być może piłkarskie potęgi, może legioniści wygrają i z nimi wysoko, oby, ale jeśli sami piłkarze nazywają siebie fantastycznym zespołem, to mogą być tylko dwa efekty - wielki sukces albo wielki śmiech. Celtic pozwolił im na bardzo dużo - czy zespół w kolejnej rundzie też na tyle pozwoli - szczerze wątpię...
Nawet jeśli Legia awansuje do LM, czego im życzę, to trzeba sobie jasno powiedzieć - OBECNIE AWANSOWAĆ DO LM JEST DUŻO ŁATWIEJ, NIŻ W LATACH POPRZEDNICH. Nie stają na drodze w ostatniej rundzie juventusy, barcelony, arsenale i inne...

Awatar użytkownika
hellsing
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Toruń

Post autor: hellsing »

A mnie najbardziej rozwala artykuł "Miliony dla Legii już pewne. A może być ich więcej"

http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Milio ... omosc.html
Klub Gier Bitewnych Toruń https://www.facebook.com/Triclinum/
Blog https://miniaturepaintingstudio.blogspot.com/
Każdą moją prace publikuje na YouTubie https://youtube.com/channel/UC6DW9zlhA9 ... zFQ/videos
Facebook https://www.facebook.com/miniatureps/
Instagram https://www.instagram.com/miniaturepaintingstudio/
Szukam kogoś do współpracy przy malowaniu modeli Toruń i okolice

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Nie wiem, mnie rozwalają tytuły w szkockiej prasie, zarówno teraz jak i po pierwszym meczu.
Pocisk Celtom robią straszny.
A u nas? Polskie zespoły odpadają z frędzlami i "spoko, bywa, do za rok".
Z dwojga wolę szkockie podejście, z naszym nie ma się co dziwić, że piłkarze odpuszczają.
Kuriozum to ostatnia wypowiedź Błaszczykowskiego, że w meczu z Niemcami nie będzie na nas presji.
Jak ma w czeluści odbytu miliony polaków przed telewizorami, to może niech nie przyjeżdża na zgrupowanie i odstąpi miejsce komuś kto poczuje presję i potrzebę zagrania dobrego meczu.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ktoś ogląda Lecha ? Mam nadzieję, że chłopaki się opamiętają i wbiją islandczykom 2 bramki bo będzie naprawdę wstyd...

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Ja oglądam :cry: walą głową w mur w takim stylu, że aż żal patrzeć.
Ruchu pokazał zarąbisty charakter =D>

Będzie lipa?
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... erem/ml49b

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Co za dno...

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Lech się skompromitował, jak Legię wywalą, to będzie kompromitacja działaczy... Ehh... Mogłem jednak wybrać inny sport...

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Jak wywalą Rumaka, to to będzie najlepsze co może Lecha spotkać.
Cmon wylot z pucharów 3 rok z rzędu?
A pamiętam pociski Rutkowskiego, że kasa ze sprzedaży zawodników pójdzie na wzmocnienia. No to są.
Mecz jak z lat 90, wrzutki w pole karne 'na aferę". 0 stylu.

Ktoś z was czytał wywiad z tego tygodnia, w którym Rutkowski majaczył, o tym, że Lech w ciągu paru lat będzie w top 50 klubowej piłki?
"SKROMNE" plany jak na klub, który od kilku lat się kompromituje w europie. Szkoda, że od razu nie pocisnął top3.

Jeszcze raz graty dla RUCHU.
Ostatnio zmieniony 7 sie 2014, o 20:08 przez meiss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ha, ha, ha - Lech nie potrafił przez 180 minut z okładem wbić ani jednego gola rybakom z Islandii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil: . Kuźwa, po prostu miazga... Z całkiem niezłego zespołu, stworzonego i prowadzonego z sukcesami przez Smudę parę lat temu, nie zostało już nic. Gratulacje dla włodarzy i sztabu trenerskiego Lecha Poznań :!: .

A z Legią - cóż, widać że budowany z takim mozołem wizerunek profesjonalnego klubu ma wielkie rysy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Żeby tak się samemu wpuścić w maliny przez kompletną ignorancję ... no właśnie - kogo :?: #-o ...

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Greg poczekajmy z Legią, bo to może być desperacja Celtów poprostu.
Ale jeśli nie, to po walkowerze będzie 4:4 i Szkoci będą musieli postawić Vrodijakovi sytą whisky za spieprzenie 2 karnych.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sprawa z Legią na razie niepewna, nic nie jest postanowione. Przepis, na który powołują się Szkoci jest idiotyczny sam w sobie. Ale jest. Ciekaw jestem, co zrobi UEFA. Wg mnie nie powinni karać Legii w ten sposób, bo byłoby to zwyczajnie głupie. Bereś wszak odbębnił swoją karę... Powinni jakoś zmienić ten przepis, żeby nie powodować takich przypadków. A swoja drogą - to chyba tylko u nas jest możliwe, żeby działacze byli tak beznadziejnie nieogarnięci. Leśny powinien kogoś wyj...rzucić na zbity pysk...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Obrazek

Awatar użytkownika
meiss
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą

Post autor: meiss »

Kalesoner pisze:jestem dobrej myśli

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... uefa/le7ys
Ja też, ale działacze nie powinni nam fundować takiej "dogrywki"

ODPOWIEDZ