Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: Piłka nożna

Post autor: Albo_Albo »

Srednio lubie legie ale to jest przegiecie rozumiem kare pieniezna przeciez ten koles nie mial wplywow na przebieg czegokolwiek w tym dwumeczu coz uefa fifa i pzpn to struktury czysto mafijne a w swiecie sa rowni i rowniejsi

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Żal dupe sciska. Lepiej zeby celtic dlugo nie trafil zadnego polskiego zespolu w jakikchkolwiek rozgrywkach, bo chyba pierwszy raz nie potepilbym zachowania hoolsow...
Jakie mendy sa w Celticu, nawet z godnoscia porazki nie potafily przyjac tylko siedzieli i szperali...

ŻAL I SMUTEK!!!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Z tego co mówią media, to nie Celtic zgłosił tylko delegat mafii zwanej UEFA.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ciekawe czy kazdy mecz tak dokladnie sprawdzaja.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem, czemu macie pretensje do Celticu, narzekacie na mafię, czy jakiegoś delegata. Toż to ktoś z Legii dał dupy. Jeśli przepis jasno stanowi, że walkower, to nie ma co zwalać winę na Szkotów, bo na ich miejscu Legia postąpiła by tak samo - chodzi o wielką kasę i nie ma żartów. LEGIA SAMA WBIŁA SOBIE SAMOBÓJA ZA 35 MLN ZŁ :!: :!: :!: Nie wiem, czy jakikolwiek klub na świecie stać na podobną rozrzutność. U nas stać, więc nie ma co się wściekać na innych...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Przepisu nie znam dokładnie, ale skoro go znasz, możesz zacytować? Z tego co przekazują media kara może być różna i nie musi to być walkower.
Ostatnio zmieniony 8 sie 2014, o 12:07 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Coś jak rozpiski na DMP, pomylisz się i dupa :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kalesoner pisze:Przepisu nie znam dokładnie, ale skoro go znasz, możesz zacytować? Z tego co przekazują media kara może być różna i nie musi to być walkower.
Tak jak i ty opieram się na doniesieniach prasowych, ale bodajże @meiss pisał na tym forum, że walkower...

Zamiast Europy - Kazachstan :!: :(
Ostatnio zmieniony 8 sie 2014, o 12:14 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Laik pisze:Coś jak rozpiski na DMP, pomylisz się i dupa :P
=D> =D> =D> =D> Lubie to!!!

Zgadza sie, ze Legia jest sama sobie winna, aczkolwiek kara nie jest adekwatna do przewinienia no sorry.
Ja kumam jesli koles mialby duzy impact na 2 mecze, a wszedl na 3 min do cholery...

Zal najbardziej jest taki, ze przyszly rywal celticu to raczje warzywo.

Kurde pierwszy raz myslalem, ze uda sie w koncu do fazy grupowej awansowac...

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

smiejagreg pisze:Nie wiem, czemu macie pretensje do Celticu, narzekacie na mafię, czy jakiegoś delegata. Toż to ktoś z Legii dał dupy. Jeśli przepis jasno stanowi, że walkower, to nie ma co zwalać winę na Szkotów, bo na ich miejscu Legia postąpiła by tak samo - chodzi o wielką kasę i nie ma żartów. LEGIA SAMA WBIŁA SOBIE SAMOBÓJA ZA 35 MLN ZŁ :!: :!: :!: Nie wiem, czy jakikolwiek klub na świecie stać na podobną rozrzutność. U nas stać, więc nie ma co się wściekać na innych...
+1

Od siebie dodam, ze to wstyd, aby u Mistrza Polski nikt czytać ze zrozumieniem nie potrafił!!!
ŻAL NAJWIĘKSZY JEST TAKI, ŻE TERAZ KRZYCZYCIE NA CELTIC I UEFA, MÓWICIE O ZDRADZIE I MAFII, A JESTEM PRZEKONANY, ŻE GDYBY TO MIAŁO ZADZIAŁAĆ NA KORZYŚĆ NASZEGO ZESPOŁU ZROBILIBYŚCIE TO SAMO BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM.
Trochę honoru Panowie, to nie Celtic jest winny, tylko zakichana Legia!
Ostatnio zmieniony 8 sie 2014, o 12:19 przez Solider, łącznie zmieniany 1 raz.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ziemko pisze: Zal najbardziej jest taki, ze przyszly rywal celticu to raczje warzywo.
Rywalem Celticu jest zupełnie inna drużyna, niż by to było w przypadku Legii. Dla Celticu rozlosowywano inne zespoły... Myślę, że Maribor zje Szkotów :mrgreen: ...

Również mam odczucie, że kara jest niewspółmierna. Pytanie tylko, czy ZAWSZE karą jest walkower? Bo jeśli nie, to w przypadku Legii powinna mieć jednak zastosowanie łagodniejsza kara, zważywszy udział Beresia w meczu... Jednak już jest po losowaniu i nie sądzę, żeby to miało jeszcze jakiekolwiek znaczenie.
Ostatnio zmieniony 8 sie 2014, o 12:21 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

fajnie ze ktos bierze sie do rozgrywek nie czytajac ich zasad

ale sposob odpadniecia pierwsza klasa, pobili nawet kaleki z Lecha przegrywajacego z polamatorami

Awatar użytkownika
Andrew
Masakrator
Posty: 2196
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Andrew »

smiejagreg pisze:... Myślę, że Maribor zje Szkotów :mrgreen: ...
zatem teoretycznie będzie szansa na jeszcze dwa mecze ze szkotami :?:
XIII Kohorta Bydgoszcz

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem, czy się chłopaki pozbierają po tym wszystkim. Trza wygrać z Kazachami teraz, a potem liczyć na starcie ze Szkotami :mrgreen: ... Najbardziej szkoda mi właśnie piłkarzy... Komentarz Rzeźniczaka: "...złodzieje marzeń..." trafnie pokazuje to wszystko. Tylko że tych złodziei Jakub ma w swoim klubie. I nie trzeba policji, żeby ich wyłowić...

Skiper
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Skiper »

Ziemko pisze:Zgadza sie, ze Legia jest sama sobie winna, aczkolwiek kara nie jest adekwatna do przewinienia no sorry.
Ja kumam jesli koles mialby duzy impact na 2 mecze, a wszedl na 3 min do cholery...
Tak, ale powstaje precedens. Za rok ktoś wejdzie na 5 minut, a za dwa lata na 10min. Sytuacja na boisku bywa zbyt płynna, żeby można było wyraźnie rozgraniczyć.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ale w tym przypadku nie była płynna :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Ziemko pisze:
Laik pisze:Coś jak rozpiski na DMP, pomylisz się i dupa :P
=D> =D> =D> =D> Lubie to!!!

Zgadza sie, ze Legia jest sama sobie winna, aczkolwiek kara nie jest adekwatna do przewinienia no sorry.
Ja kumam jesli koles mialby duzy impact na 2 mecze, a wszedl na 3 min do cholery...

Zal najbardziej jest taki, ze przyszly rywal celticu to raczje warzywo.

Kurde pierwszy raz myslalem, ze uda sie w koncu do fazy grupowej awansowac...
Kara nie jest adekwatna do przewinienia ?
Regulamin jest jasny. Ktoś dał dupy, kara zgodna z regulaminem.

To czy to była minuta 88 czy 11 czy całe spotkanie nie ma to najmniejszego znaczenia - był zakaz występu przez 3 spotkania "Agenta Judasza Bereszyńskiego :twisted: " i go nie spełnili....przecież to ewidentna głupota osób odpowiedzialnych.

Niech szukają winnego u siebie a nie gdybanie czy kara adekwatna.
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

szkoda, nie udalo sie na boisku wygrali przy stoliku. UEFA to dno. Warszawa nie zapomni !

Ps. widok poznanskiego "kotla" fetujacego amatorow z islandi bezcenny.
Obrazek

Skiper
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Skiper »

Robson pisze:ale w tym przypadku nie była płynna :mrgreen:
Ale w innych będzie, więc nie można tworzyć precedensu.
Poza tym tak serio. Nie wiadomo, co mogłoby się zdarzyć gdyby Bereszyński nie wszedł czy w ogóle nie był na ławce. Fizyka nie zabrania wygrania meczu Celticowi w innych warunkach. :wink:

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

rafixator pisze: Ps. widok poznanskiego "kotla" fetujacego amatorow z islandi bezcenny.
Należało im się:)
Historyczny największy ich sukces (więcej nie osiągną raczej :P)
Na takim stadionie nigdy nie grali, przy takim dopingu również...cieszyli się jakby wygrali Mundial!!

Fajnie było im sprawić radość klaszcząc za to, że wytrzymali i są dalej a lokomotywa się żegna :(

Kolejorz został wygwizdany, Rumak zwyzywany...zagrali padakę i z Wisłą i teraz z amatorami.
Zero walki, zero gryzienia trawy, zero ruchu w środku pola, dośrodkowania....tfu!!! Skandal by to było tak nazwać.
W tym meczu nie było widać żadnej walki :/

Z taką grą to ciężko będzie nawet w lidze się utrzymać
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

ODPOWIEDZ