Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Re: Piłka nożna

Post autor: Siweusz »

Kalesoner pisze:dobra znawcy, myśle ze macie podsumowanie

http://legionisci.com/news/63405_Boniek ... ylili.html
Boniek akurat nie jest ekspertem. I zwyczajnie chce wyciszyć hejt. Pewnie dobrze robi. Ale:
https://www.youtube.com/watch?v=0LSeE3D5z6k
https://www.youtube.com/watch?v=fNRF4VYnC6Q
Cóż S.Stempniewski akurat ekspertem jest.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Vlad
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Vlad »

Mam rozumieć, że w temacie sędziowania Boniek jest dla Ciebie większym autorytetem od Stępniewskiego? Dobre.

Stepniewski wielokrotnie mówił, że karny dyktuje się w sytuacji gdy piłka zmierza w światło bramki, a w tym przypadku coś takiego nie miało miejsca.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

obrońca wyraźnie ma rekę daleko od ciała, powiększa jego powierzchnie, karny i tyle
Obrazek

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

Wypowiedzi Bońka nic nie podsumowują i nic nie wyjaśniają.

Tu wypowiedź z innego portalu:
http://www.bialystok.sport.pl/sport-bia ... lonii.html

Zgadzam się z Siweuszem że to pewnie wyciszanie całej sprawy przez Bońka. Niestety jest skazany na porażkę przy tych wszystkich dziennikarzach.
I rzeczywiście nie jest ekspertem od sędziowania - nie ma obowiązku znajomości wszystkich zasad - jest tam zdaje się jeszcze zapis o "świadomym ruchu w kierunku piłki".

Jeśli podejdziemy do sprawy w ten sposób
"obrońca wyraźnie ma rekę daleko od ciała, powiększa jego powierzchnie, karny i tyle"
to za chwilę nie będzie meczów ze strzałami na bramkę tylko napastnicy będą gonili obrońców żeby trafić ich w rękę gdy akurat nie będzie jej trzymał przy sobie. To jest wg mnie błędne podejście zero-jedynkowe ("ręka czyli karny").

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jak ogląda się lepsze ligi, to się widzi obrońców, ze przy takich interwencjach trzymają ręce za plecami. Z czegoś to chyba wynika prawda?
Obrazek

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

Kalesoner pisze:Jak ogląda się lepsze ligi, to się widzi obrońców, ze przy takich interwencjach trzymają ręce za plecami. Z czegoś to chyba wynika prawda?
Prawda. Wynika to np. z tego że nie chcą dać sędziemu powodu że przy nabitej ręce podyktuje niesłusznie karnego przeciwko nim :)

Dobrze że zaczyna się nowa kolejka za chwilę to może będą jakieś nowe, równie ciekawe kontrowersje.
A tak nawiasem mówiąc to nie ma lepszej ligii niż nasza przecież :)

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Kalesoner pisze:obrońca wyraźnie ma rekę daleko od ciała, powiększa jego powierzchnie, karny i tyle
Bo tak, to najlepszy argument. Polecam przepisy gry w piłkę. :wink:
http://testysedziowskie.pl/Files/Dokume ... 4_2015.pdf
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Szkoda, że "Celtic Legia" dzisiaj nie przegrała. Lech miałby już wywalczony tytuł 8)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jarlaxle pisze:Szkoda, że "Celtic Legia" dzisiaj nie przegrała. Lech miałby już wywalczony tytuł 8)

Na spokojnie Lech mistrz , Zawisza dołączy do Bełchatowa i się piłka w naszej wiosce rozleci :D. (i bardzo dobrze bo co za debil robi bilety po 200 zł.....)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Będzie Juve? :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

-Qc- pisze:Będzie Juve? :D
Ma obowiązek być :) Do tej pory nie mogę przeboleć finału z Prusami Dortmund...dziś szansa na odtrutkę :D a jako warszawiakowi ogólnie jakas iskra nadziei przed jutrem mi się chyba należy, do kroćset ! 8) Wciórności ! 8)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Banda płaczków i symulantów wygra Ligę Mistrzów. Juwentus skończy w ośmiu ze ślepym turkiem.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

E tam, graja lepiej. A Vidal kosi zdecydowanie za często
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Niestety Pogba nie wziął sobie tego mojego postu do serca, mam nadzieję, że kartka z powietrza da mu cuś do myślenia...
Bo karzeł, jak zwykle- pupilek wszystkich, wywali się o nogi własne lub kępę trawy, jest kartka dla drużyny rywala. No i muszę przyznać, że uroczo się ogląda ten mecz z zachwyconymi barfcą komentatorami i hexpertem jurkiem "korea nie zagrała tak jak myślałem" engelem.. Ech. :evil: Pytaniem pozostaje , czy V-Dal dotrwa do końca meczu.
Juve, musisz 8)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Nadzieja żyje. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Najwyraźniej warto tu klepać posty- dzięki Morata =D>


edycja.... Pogba nadal psuje. Szpakowski zachwycony Pogbą i zwalnianiem akcji- jak słyszę, rozsądnym. Słuchać drughi i "Juve, Juveee", Szpakowski nadmienia, że kibice z Katalonii oklaskują zagranie TerStegena i Alby. Fajnie.
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Gol ręką zaliczony, spoko.
Jednak nie. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Vlad
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Vlad »

Piękny wieczór :D

Awatar użytkownika
Szczwaniak
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Szczwaniak »

Juve. Dzięki za wszystko Masymilliano!
Kiedyś cierpieliśmy z powodu plag społecznych, dziś cierpimy z powodu lekarstw na nie. - Friedrich August von Hayek

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Nie ma karnego, idzie kontra i gol. . No cóż, wypada pogratulować zwycięzcom.

PS - przedmówco, masz rację, piknie było na hitlersolimpiasztadium. Szkoda, że wygrali ci , którym mniej zależało, a wedle wszystkich bardziej się należało. Jedyny pozytyw , ze tego cholernego Iniesty przez czas jakiś nie będę musiał oglądać .

PS2 - i LudwikHenryk- jego też od IO1992 widoku nie mogę znieść. Jutro nie oglądam skrótów, bo nie ma to sensu.


PS3 Buffon, Morata, Marchisio, dziękuję panowie. Pirlo-szkoda, że tak wypadło pożegnanie. Dzięki, Juve, miałem komu kibicować!
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

ODPOWIEDZ