Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: Piłka nożna

Post autor: Azgaroth »

Lech Poznań - kolejny mecz do tyłu...tym razem z Termalicą. Kibicuję temu klubowi od dawna, ale już nie pamiętam kiedy było tak źle jak obecnie :) Mistrz Polski a po 7 meczach...4 pkt i 14 miejsce. Nie wiem co w tym klubie się dzieje złego, ale mam nadzieję, że się ogarną bo usprawiedliwienie, że równocześnie z ligą grają w Pucharze Europy to...żadne usprawiedliwienie.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Oczywiście, że to jest usprawiedliwienie.
Termalica miała 8 dni na rozpracowanie Lecha, a Lech od powrotu z Węgier do wyjazdu do Mielca nie miał pewnie nawet jednego dnia treningowego.
Do tego kontuzje, mikrourazy i mikrocykl ustawiony najpewniej na środek tygodnia. Lech nie ma aż tak dużo lepszej jakościowo drużyny, ani tak szerokiego i wyrównanego składu by grać z powodzeniem na dwóch frontach.

Eliminacje były absolutnym priorytetem bo faza grupowa zapewni utrzymanie klubu na podobnym poziomie finansowym oraz będą szanse by podreperować rankingi. Wynik do rankingu krajowego będzie się liczył nawet za 7 lat, dlatego jeśli coś ma się kiedyś zmienić w polskiej piłce, to trzeba liczyć uważnie każde punkciki.

Lech powinien już złapać oddech i skupić się z powrotem na Ekstraklasie, a w formie jest bo Videoton, mimo że słabszy od naszych pucharowiczów, to jest zdecydowanie mocniejszy od reszty ligi.
No i nie ma co panikować na starcie bo Lech ma stratę tylko 4 punktów do wicelidera, wliczając podział punktów po 30 kolejce.

Niestety zawsze występy polskich drużyn w pucharach odbijały się na ich wynikach w lidze. Tak już jest.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Planowa wtopa, cieszy porażka Szkotów, ale i tak dla mnie najlepszy news, że w końcu Grecja wraca w szybkich abcugach na należne jej miejsce w 4 dziesiątce rankingu FIFA :mrgreen: ....

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Wtopa czy nie, ale chłopaki zagrali całkiem niezły mecz, jeden z lepszych jaki obejrzałem ostatnio w ich wydaniu :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

no nie wiem - druga połowa to totalna dominacja Szkopów... Pierwszej nie widziałem, to się nie wypowiadam...

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Czy mi się wydaje, czy Real właśnie został wyruchany bez mydła? Zapłacili DDG 13mln za niedopłenienie umowy według której miał do nich trafić tego lata, a ponadto ten podpisał nowy, 4-letni kontrakt z United - albo zostanie (o ile się ogarnie i znów zmotywuje to cud, miód i orzeszki), albo odejdzie latem za gruby hajs, bo kontrakt przecież jeszcze świeży będzie. Sytuacja win win dla MU - co się dzieje? :shock:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Hoax pisze:Czy mi się wydaje, czy Real właśnie został wyruchany bez mydła? Zapłacili DDG 13mln za niedopłenienie umowy według której miał do nich trafić tego lata, a ponadto ten podpisał nowy, 4-letni kontrakt z United - albo zostanie (o ile się ogarnie i znów zmotywuje to cud, miód i orzeszki), albo odejdzie latem za gruby hajs, bo kontrakt przecież jeszcze świeży będzie. Sytuacja win win dla MU - co się dzieje? :shock:
To się nazywa Edward Woodward gangbang style :)

DDg zostanie na dluzej nawet bo kontrakt ma klauzule przedluzenia do 5 lat. Papapa Real, albo gruby $$

MU ma za sobą najlepsze okienko transferowe od tak naprawdę bardzo, bardzo dawna. Wreszcie inwestycje z mysla o przyszlosci, DDG zostaje, Szwajni za 6,5 mln funtów, wskazanie Giggsa jako następcy. Lepiej być nie mogło. W tym sezonie znowu mogą nie być w top3 bo z czasem będą hity :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Tylko ten Martial...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

.. nie był najtańszy :D
Być może to duża liczba przepłaconych transferów sprawia że angielskim klubom nie idzie w pucharach?

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

DDG
Darmian,Smalling,Rojo,Shaw
Schneiderlin
Januzaj,Herrera,Mata,Depay
Martial

Ciekawe czy doczekam kiedykolwiek takiego ustawienia. Nie za stary i przyjemny dla oka ? :wink: Niecałe 24 lata średnia zespołu a potrafiłaby poklepać... robocza nazwa: "dzieciaki Giggsa" :P
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

martial jest super, a ten sklad to moze za sezon bo w tym januzaj gra w BVB

Poza tym tylko jeden pomocnik z zadaniami defensywnymi hmmmm brzmi groźnie :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

-Qc- pisze:martial jest super, a ten sklad to moze za sezon bo w tym januzaj gra w BVB

Poza tym tylko jeden pomocnik z zadaniami defensywnymi hmmmm brzmi groźnie :P
Zniosę Younga za Januzaja. To nas maja się bać a nie my ! W 1999r. graliśmy jednym i zadziałało :wink:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Young na prawym? Nope, nope, nope, nope, nope, nope, nope, nope. Już lepiej niech Mata tam biega.

DDG
Darmian, Smalling, Rojo, Shaw
Schneiderlin, Schweinsteiger
Mata, Herrera, Depay
Martial

O.
Choć póki co pewnie i tak jednak Rooney z przodu i Blind zamiast Rojo.
Ten Blind to mnie trochę na tej obronie martwi. Duży i silny napadzior (Gomis pozdrawia) nie da mu szans i niewątpliwy spryt i inteligencja mogą mało mu tam dać - co więcej - duży i silny to nie jest rzadko spotykana charakterystyka napastnika w BPL :P

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Widzę, że popuszczacie wodze fantazji z Martialem. :mrgreen:
Dzieciak kosztował więcej od Zidana. Skończy najwyżej jak Denilson. :wink:
Okienko udane Adaś? Bez napastników? :wink:

PS. transfery zrobione? :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

no WC poszła, ja w FPL stawiam na dynamiczne wejscie KDB i zwiazane z tym hity Aguero

Co do MU - serio, jest na propsie. Mamy sklad jaki bardzo lubie miec w FMie ;P czyli doswiadczony zawodnik w srodku pomocy, na ataku i w defensywie, a reszta to prospekty :)

Martial wypalic musi - ma na to 3-4 lata :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Hoax pisze: Choć póki co pewnie i tak jednak Rooney z przodu...
http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... verpoolem/
Khie 8)
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia, to nie musi byc kontuzja
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Strona FPL:
"Hamstring injury - 75% chance of playing"
:cry:
A ja mam go na kapitanie, ech. :cry:

Edit. Livesports awizuje wyjście Rooneya w pierwszym składzie.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Tadi tadi dam ! A mówiłem postawić na Martiala... I Younga...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

przeciez kilka postow temu pisales "tylko ten Martial" z nijakim smutkiem, że go kupiono ... :)

Young robi grę ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ