Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Mistrzostwa Świata - RPA 2010

Post autor: bem »

Zaklinacz Kostek pisze:Których głowy są równie puste co pompony, którymi wymachują? Nołp :P Skoro nie haka, to może to Cię przekona: http://www.youtube.com/watch?v=N1-25s4uwFQ :wink: Tak, takie sporty to mogę uprawiać i oglądać :P
Taaak. Hokej jest bardzo... męski ;) Jeśli chodzi o cheerleaderki, to mówiłam raczej o wrażeniach estetycznych.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

bem pisze:Taaak. Hokej jest bardzo... męski ;) Jeśli chodzi o cheerleaderki, to mówiłam raczej o wrażeniach estetycznych.
Jak chcę zostać porażony wrażeniami estetycznymi to idę np.: na balet "Święto Wiosny" Strawińskiego :wink:

O, w końcu zmieniłaś awatar, Raptarap nie będzie musiał wyginać szyi ani obracać monitora :D
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Zaklinacz Kostek pisze:Jak chcę zostać porażony wrażeniami estetycznymi to idę np.: na balet "Święto Wiosny" Strawińskiego :wink:

O, w końcu zmieniłaś awatar, Raptarap nie będzie musiał wyginać szyi ani obracać monitora :D
Ale spam!

Wracając do piłki, jak finał obstawia ośmiornica? Czy to tylko Niemców dotyczyło?
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Osmiornica pójdzie tam, gdzie jej miejsce - do sałatki :P

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

tylko niemcow
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Nijlor - do sałatki by trafiła w Grecji, Hiszpanii czy Turcji. W Niemczech to oni mają inne sposoby ....

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Ingen175 pisze:Nijlor - do sałatki by trafiła w Grecji, Hiszpanii czy Turcji. W Niemczech to oni mają inne sposoby ....
Na sałatkę czy na ośmiornicę? :shock:
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

bem - i na jedno , i na drugie ;)
A za ośmiornicem Paulem już się chyba nawet premier Zapatero ujął, nawet chyba jakąś wymianę zakładników proponuje :)
Swoją drogą, co ja w tej tv będę oglądał jak już Holandia z pucharem pojedzie do domu? Na szczęście jest jeszcze TdF na jurołsporcie [ na plus komentarz "Krzyśku i Tomku" - dla tej dwójki warto oglądać kolarzy przez 3 godziny 8) ]
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Przeklęta ośmiornica, wybrała Hiszpanię.
Ale ja i tak w to nie wierze, Holandii się należy ten puchar.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Hiszpania wygra, kibicuje im!!! Holandii zawsze kibicowalem, ale na tych mistrzostwach gra jak stare Niemcy...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

i dzięki temu wygrywa, 2 razy już podchodzili i najwyższy czas by sięgnęli po puchar. Hiszpanie są w finale, co się nigdy nie zdarzyło więc mogą poczekać.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

to, że ośmiornica wybrała Hiszpanie nie jest przypadkowe.
w każdym meczu narzucają swój finezyjny styl gry, czasami mało skuteczny, bo pada mało bramek.
moim zdaniem obecnie są najlepszą drużyną na świecie zarówno pod względem piłkarzy jak i zgrania.
jak nie ten finał to następny, bo większość kadrowiczów zagra w przyszłych finałach, a jak barca odkryje nowe talenty takie jak: Iniesta, Pique czy Pedro może być jeszcze lepiej..

trzymam za nich kciuki.

Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Grodzio »

Od początku stawiałem na La Roja'ę, teraz tez na nichs tawiam, ale wszytsko się rozstrzygnie na boisku ;)

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

zarówno finał jak i półfinał hiszpania-niemcy są meczami których nie da się przewidzieć.
czas pokaże..

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Niech wygra Hiszpania - nie będzie takiego wstydu, że wygrali z nami 6:0

:<
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Wstyd i tak jest bo przegrali ze Szwajcarami.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Forlaaaan Lustriaaa!

Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Grodzio »

Ostry pojedynek, nie ma co ;) ale stawiam na Urugwaj, zasłużyli sobie jak nie na miejsce w finale, to na 3 miejsce.

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

O qrf! :shock:

ODPOWIEDZ