Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Re: Mistrzostwa Świata - RPA 2010

Post autor: Manfred »

Dzisiaj przykry meczyk bo i Niemcom i Argentynie kibicuje,
ale wole Argentyne :P od poćżątku są Moim typem na te Mistrzostwa :wink:

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Dzidzia pisze: Co do Suareza to zgadzam się, spadłem z krzesła jak na powtórce ze zwolnieniem zobaczyłem jak on to odbił :lol2: Swoją drogą ma niezły refleks chłopak 8)
On w tej sytuacji najpierw wybił piłkę z bramki nogą.
Przy dobitce inny Urus machnął Suarezowi rękami przed nosem, ale nie trafił w piłkę.

Suarez na prezydenta!
Gloria Victis!


P.S.
Napastników wstawiałem do bramki jak było trzeba - mają najlepszy refleks.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

+ 1 :D
Suarez debeściak, świadomie, na szybkości, z premedytacją uratował
I to ich wykonanie karnych - popisówka przy piątym strzale.
Urugwaj może spokojnie dalej z Holendrami grać, mają egzekutora Forlana, dobrą obronę, DM/SM i bramkarza, zgrany team.
Holandia żadnych wyżyn nie odkryła, bramę stracili w juniorskim stylu
a Brazil przegrała z własnej woli, taktyki, własnym swojakiem , kartką i zaangażowaniem
zgadzam się z Manfredem - Argentyna to mój nr 1 (od 24 lat ;)) - podejście do gry , kibicowania to jest sztuka, koszulka albicelestes jest już bardziej od brazylijskiej symbolem piłki
powtórka pierwszego finału Argentyna Urugwaj - z innym nieco wynikiem - zamawiam!

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Kurde gdyby tego karnego w dogrywce szczelili to miał bym kolejny trafiony wynik:p

Co do samego meczu:
Urugwaj lepiej przygotowany taktycznie i nic pozatym. Ghana o wiele szybsza, waleczniejsza i ze wsparciem kibiców.
Byłem za Ghaną bo lubię Afrykańskie druzyny a Puchar Narodów Afryki powoli dogania Poziom Copa America.
DZIK pisze:Holandia żadnych wyżyn nie odkryła, bramę stracili w juniorskim stylu
Chyba nie oglądałeś 2giej połowy, Robben i Kuyt mijali obrońców jak tyczki i cudem jest że nie było więcej bramek dla Oranje. Brazylia jest przereklamowana.

Argentyna-Niemcy, tu wydaje mi się że 1 połowa będzie dla argentyny, będą chcieli szybko szcelić bramkę, a w 2giej niemcy pokażą że potrafią grac w piłkę i ostatecznie wygrają.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Holandia zagrala slabo. 2ga polowa byla ok do strzelania bramki przez Snajdera, pozniej to bylo 25 min obrony Czestochowy.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Ziemko pisze:Holandia zagrala slabo. 2ga polowa byla ok do strzelania bramki przez Snajdera, pozniej to bylo 25 min obrony Czestochowy.
Co nie zmienia faktu że grali ładniej niż brazylia

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Khm khm bedzie srogo w dupsko ;)

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Spokojnie, wczoraj Brazylia też strzeliła szybko bramkę i jak skończyła? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Niemcy tak nie skoncza 8)
Ta zolta dla Muellera to jakis zart chyba...
O jak Argentynczycy pieknie protestowali, ze nie bylo spalonego, a 4 ich bylo :lol2:

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Diego why ? :(

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Argentyna - fail.
Niemcy - najlepsi na mundialu.
Obiektywnie.

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Szkoda Argentyny :( A Niemcy zmienili się w j....y Steam tank, grrr mam nadzieje, że ktoś im w końcu utrze nosa. Zostało tylko kibicować Pomarańczowym...

wertex
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: wertex »

4:0 4:0

Brawo Klose, 100 mecz i 52 gol!!!
Brawo Niemcy
EAT SLEEP CONQUER REPEAT

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Niemcy pokazali prawde o Argentynie Maradony-rzez
Ostatnio zmieniony 3 lip 2010, o 17:07 przez Laik, łącznie zmieniany 1 raz.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ziemko pisze:Khm khm bedzie srogo w dupsko ;)

Ziemko mowi i tak sie dzieje ;)
Do strzelenia drugiej bramki Argentynczycy cisneli mocno Niemcow, ale tylko Ci strzelili bramke od razu przejeli inicjatywe i jej nie oddali do konca meczu.
W tym spotkaniu jestem zszokowany jak rewelacyjnie grala niemiecka obrona, ktora normalnie moim zdaniem jest najslabsza formacja Niemcow.
Schweinsteiger jest rewelacyjny, dzieki kontuzji Ballacka wyplynal jako lider zespolu.
Niesamowite jest to, ze w momencie, gdy Niemcy strzelaja bramke to nakrecaja sie jeszcze bardziej i cisna...

Ja mowie - i juz tego lata i juz tego lata Niemcy beda mistrzem swiata ;)


P.S. Szkoda tej zoltej Muellera, ale w finale z Holandia bedzie juz mogl grac i swietowac zwyciestwo ;)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

no własnie finał...jeszcze Hiszpania im na drodze stanie...Ziemko myslisz, że wynik podobny bedzie??
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

OMFG!
What a massacre!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock:


I jeszcze ten stoper z akcji wbijający bramę przy stanie 2-0...
Co on tam robił??????
Co to za drużyna???
Przecież nie Niemcy.... #-o

Nic nie rozumiem...
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Jak ja ich ku...nie lubię. Naprawdę mam nadzieję, że ktoś Hiszpania lub Holandia doj...e im aż Klozetowi oczy wyjdą.
Co nie zmienia faktu, że grają ładnie.
Nie rozumiem uwielbienia niektórych na tym forum dla Niemców, nawet nie chcę zrozumieć.
To tak jakby ryba kibicowała "swoim" na zawodach wędkarskich.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2010, o 17:17 przez Jacek_Azael, łącznie zmieniany 1 raz.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Jacek_Azael pisze:Jak ja ich ku...nie lubię. Naprawdę mam nadzieję, że ktoś Hiszpania lub Holandia doj...e im aż Klozetowi oczy wyjdą.
Co nie zmienia faktu, że grają ładnie.
Nie rozumiem uwielbienia niektórych na tym forum dla Niemców, nawet nie chcę zrozumieć.
+1
jeszcze ten beztechnik tylko dobijacz z dwóch metrów wyrównał dorobek Gerda Müllera :?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak Jacek, Hitler zrobil wiele zlego to nienawidzmy Niemcow przez nastepne 1000 lat... Ja j...
Jak bedziesz chcial pogadac kiedys na ten temat, to zapraszam, jak tylko wroce w sierpniu na jakims naszym czy waszym turnieju.

Powiem szczerze, ze po tych 2 meczach to mysle, ze bezproblemowo sa w stanie z Hiszpania wygrac roznica 2 bramek.
Jestem o tyle tez zdziwiony, ze myslalem, iz z taka techniczna druzyna Niemcy beda mieli problem, a tu taki nice suprise.

ODPOWIEDZ