Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Re: Mistrzostwa Świata - RPA 2010

Post autor: Big Boss M. »

Przecież w sumie masz tu do wygrania 7 browarków:D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ja tam nie znam się na piłce (wolę boks i inne naparzanki), pewnie dla tego, że nasi się obijają i robią żenułę, ale myślę, że turniej zostanie zdominowany przez Europę i ew. Amerykę Pd.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Lueviel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lueviel »

Jak każde MŚ...
WFB: Ogre Kingdoms

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ok przyjmuje...choc wolałbym o szesciopak kazde:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

ah i kontuzja Drogby , wielka szkoda siła WKS'u trochę osłabnie ale liczę , że i tak coś pokażą :D

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Kibicuję zawsze Holandii, Argentynie i Włochom :) A poza nimi mogą wygrać wszyscy oprócz Brazylii i Niemców. Ile razy mogą wygrywać..... Ciekaw jestem wyników Słowaków i Słoweńców. No i Koreańczyków z północy, podobno kiedyś jakąś drużynę, która odpadła po fazie grupowej zesłali do obozu pracy :/

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

jak dla mnie:
-głównymi faworytami są Hiszpania i Brazylia. W tej ostatniej brakuje mi trochę Diego zamiast Kaki - który ostatnio jakby się wypalił. Mistrzostwa wygra Hiszpania, chyba, że trafią na Anglię/Włochy. Capello umie grać z Hiszpanami, Lippi zawsze zaskakuje powołaniami, ale jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym trenerem na tych mistrzostwach. Argentyna - bez szans, nawet z takimi zawodnikami w skladzie nie można grać na zasadzie: wybiegnijcie chłopaki i pokażcie że jesteście fajni. Na jeszcze gorzej poukładane drużyny - może to wyustarczy, na żaden cywilizowany zespól - bez szans... możliwe czarne konie - Anglia, Włochy, WKS, USA, może Niemcy. Ktoś chce się o coś założyć? mogę rozpisac możliwe wyniki :p

Franklin
Wałkarz
Posty: 95
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Franklin »

Liczę na Hiszpanię będzie grać w finale może z Brazylią albo Niemcami

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ja stawiam na Hiszpanię. Argentyna musi sobie bez trenera praktycznie radzić chyba, że Armando wybiegnie i znów ręką piłke do bramki wrzuci :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

A ja bym chciał zobaczyć mecz Korea Płn. vs Republika Korei :mrgreen: ale to niemożliwe niestety...
Pamiętacie na ostatnim Mundialu mecz Iran vs USA podobno zawodnikom Irańskim wystawiono pomniki po tym zwycięstwie.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Ku...napiszę tu 0-5 i mam już dosyć...
Edit:0-6... :(
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Niestety, Hiszpania to nie Serbia czy Finlandia...

Awatar użytkownika
Lueviel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lueviel »

I niech mi ktoś powie po tych meczach, że Lewandowski jest wart 5 mln euro :lol2:
WFB: Ogre Kingdoms

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Po obejrzeniu wczorajszego meczu mogę tylko jedno napisać : Do boju Hiszpania!!!
Polska piłka to jedna wielka ściema. Działacze ściemniają, że coś robią. Smuda ściemnia, że trenuje. Zawodnicy ściemniają, że grają. Ogólnie to chuj z nimi i nie ma co czasu marnować na oglądanie meczy reprezentacji. Jakby ktoś mi nawet za darmo dał bilet na mecz Polski to bym nie wziął.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jak Lewandowski był przy piłce mówiłem, hej wyobraź sobie, że ci w czerwono-złotych koszulkach to np. Korona Kielce czy Jagiellonia :)

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Bo u nas nie ma odwagi, zabierają się od d... strony niczym pewien kandydat na prezydenta.

Podstawą jest rozwiązanie pzpn, niestety za późno na to, trzeba było zaraz po mistrzostwach - a teraz się M. Platini przyczepi tak jak wtedy gdy wprowadzono kuratora i nam euro odbiorą. Nam brakuje pomostu między 15 a 19 lat, widać jak dzieciaki trenują na orlikach (świetna inicjatywa, może to trochę mało ale pamiętać należy że to początki) a potem kaszanka, brak wsparcia dla starszych. I koniec. Dostaje się taki do naszej ligi (bo nikt o nim wcześniej się nie dowiedział, nie wsparł go gdy zaczynał karierę) , strzeli gola w ekstrabadziewiu i już mu się wydaje że jest kimś. A potem zimny prysznic.
U nas trzeba rozbić pzpn, usunąć starą gwardię(żewłakow i mu podobni), zasadzić kopa mediom (bo to one nakręcają wszystko, zawsze, pokazywany jest tam taki Lewandowski czy Puszczak i kasę z tego mają, a potem nie chce im się pracować. Ja się pytam za co te 20 tys. ? U nas trzeba od nowa całą piłkę stworzyć, zmiany trenerów czy zawdników nic nie dadzą. To system jest do kitu, za mało w lidze grają a potem są zmęczeni po 2-3 meczach.

No ale dość tego.

Ja postawiłem w zakładach na Holandię, w poniedziałek zarywam szkołę by zobaczyć mecz Holandia - Dania.
Tak więc do boju Holandia.
A po cichu wspieram jeszcze Meksykowi.

BTW. Ten chłopak mnie zawsze rozwalał - http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-201 ... omosc.html Fota jest genialna .

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Moi faworyci mistrzostw :wink:
Hiszpania, Holandia, Nigeria


Moje typy na dzisiaj:
RPA - Meksyk 1:1
Urugwaj - Francja 0:1
Obrazek

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Urugwaj - Francja 2-1
RPA - Meksyk 1-1.

To już dzisiaj, to już dzisiaj, to już dzisiaj...jeszcze tylko 15h :mrgreen: O 20tej cholera mam gości, oczywiście będą musieli znieść mecz w tle 8)
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ksh
przyjmiesz o browara mecz otwarcia? ja stawiam na RPA
na 18 meczy otwarcia 6 skończyło sie remisem, gospodarz nigdy nie przegał a dwa razy zremisował (anglia i meksyk)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

RPA - Meksyk 0:2

Urugwaj - Francja 1:0

ODPOWIEDZ