Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Re: Mistrzostwa Świata - RPA 2010

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Wczorajszy mecz otwarcia bardzo mi się podobał, wyrównane spotkanie, 2 ładne braki i kilka niezłych okazji na zmianę wyniku po obu stronach.
Z kolei mecz Francja - Urugwaj zupełnie bez polotu i po prostu nudny. Francja nie pokazała nic ciekawego w tym meczu i nie potrafiła wykorzystać okazji, że Urugwaj przez 10 minut grał tylko w 10. Dlatego cieszy mnie podział punktów między obie drużyny, bo Francja nijak by nie zasłużyla na zwycięstwo wczoraj.

Korea : Grecja - nikomu nie kibicuję, liczę na ciekawe spotkanie.
Argentyna : Nigeria - kibicuję Argentynie i mam nadzieję, że pokażą ładną piłkę.
Anglia : USA - chciałbym żeby Angole wygrały z USA w ramach odwetu za niepodległość zbuntowanej, północnoamerykańskiej kolonii. :wink:

A tak czekam na mecz Danii bo "Vi er hvide, Vi er rode. Vi er danske dynamit!". W razie ich przegranej pozostają mi Niemcy i Holendrzy.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kervyn
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kervyn »

Jedno słowo:

HOLANDIA!
Queek.

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

jachu_ka pisze:będę kibicować Stanom. I jedni i drudzy grają do końca, nigdy się nie poddają i każdy mecz traktują jak finał.
A nie mówiłem? :P Żadnego pieeerdolenia w stylu "pierwsza bramka ustawiła mecz". Do tego każda ekipa poza USA w rodzimym kraju jest traktowana jak półbogowie, o reprezentacji soccera w Stanach mało kto w ogóle wie, a mimo to im się chce biegać! =D>
Swoją drogą w wszystkich dzieiejszych meczach pierwsza bramka padała przed 7 minutą. A brzęczenie bramkarzy na nieobliczalną piłkę to chyba taki zwyczaj już.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No meczyk USA - Anglia ładny i Stany pokazały, że nie boją się utytuowanych rywali. Choć na mistrza to pewnie nie dojdą to i tak mogą w tych zawodach ostro namieszać.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Dla mnie meczem wczorajszego dnia było spotkanie Korea - Grecja. Ładnie Koreańczycy zaorali tych pastuchów :wink:

Dzisiaj czekam na mecz Niemców z Australią i powiem jedno: vivat Deutsches Kaiserreich! :wink:
Lest we forget:
Obrazek

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Mnie się wczoraj podobał przepiękny mecz Argentyna-Nigeria ;) Nie skłamię chyba jeśli powiem, że jak dotąd najładniejszy. To są drużyny które wyjdą z tej grupy, ja to mówię ;)
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Slicznie Niemcy grali. Swietne zgranie, no i jak zwykle nasi musieli postrzelac ;)

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

jachu_ka pisze:
jachu_ka pisze:będę kibicować Stanom. I jedni i drudzy grają do końca, nigdy się nie poddają i każdy mecz traktują jak finał.
A nie mówiłem? :P Żadnego pieeerdolenia w stylu "pierwsza bramka ustawiła mecz". Do tego każda ekipa poza USA w rodzimym kraju jest traktowana jak półbogowie, o reprezentacji soccera w Stanach mało kto w ogóle wie, a mimo to im się chce biegać! =D>
Swoją drogą w wszystkich dzieiejszych meczach pierwsza bramka padała przed 7 minutą. A brzęczenie bramkarzy na nieobliczalną piłkę to chyba taki zwyczaj już.
no oni to mają we krwi. Dla nich liczy się tylko zwycięstwo, od dziecka są wychowywani/uczeni aby wygrywać. 2 czy 3 miejsce to porażka

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Ziemko pisze:Slicznie Niemcy grali. Swietne zgranie, no i jak zwykle nasi musieli postrzelac ;)
Zawiodła mnie Anglia.
Nie popisała się Argentyna.
A Niemcy pokazali jak się gra piękną piłkę :D
Vivat Deutches Kaiserreich! :D
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pierwsza bramka byla dla mnie cudowna (chodz mi o cala akcje)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Po 1

Aby Niemcy nie zagrali Holenderskiej piłki , pięknie fenomenalnie w grupie a po 1/8 do domu.

Po 2

Obstawiam porażkę Niemców w 1/4 i to może się okazać przez brak ogrania w reprezentacji bramkarza :)

Po 3

POLSKA MA NAJLEPSZYCH SNAJPERÓW :D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jak patrzylem jak sie drabinka rozklada to duza szansa, ze w 1/4 trafia na Argentyne, a wtedy moze byc roznie, choc ostatnio ich zjechali :D

Holandii bylo szkoda jak diabli ostatnio...

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Argentynę? No to Boski Diego najpóźniej w 1/4 wraca do domu... Chyba że (a nie chce mi się drabinki pod tym kontem analizować) wcześniej trafią na kogoś ogranego... Niemcy są za ogarnięci, żeby dać się zjeść drużynie bez taktyki

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Dzisiaj najbardziej podobali mi się Polacy. Świetnie zagrali przy wsparciu niemców :D

A jutro aż szkołę zarywam by zobaczyć mecz Holandia - dania .
Jako kibic ajaxu będe wspierał z całych sił drużynę Holandii.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Co tu dużo mówić, póki co Niemcy pokazali najwięcej, spośród wszystkich zespołów. Zobaczymy, jak dalej sytuacja się rozwinie. Mnie bardzo cieszy wygrana Ghany :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

A tutaj taki maly pliczek dla tych, którzy lubią wypełniać tabelki i nie tylko.
Osobiście polecam.
http://rapidshare.com/files/398746226/C ... .xlsx.html
Obrazek

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

No i mamy zwycięstwo Holandii, chociaż mecz raczej nudny był.
Ale czego się spodziewać jeśli gra się z duńczykami, prawda jest taka że nie grali ofensywnie, nawet po stracie gola co jest dziwne. No cóż, o ile pierwszy gol był "na zachętę" bo samobójczy to drugi jak najbardziej zasłużony.

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Moi ulubieńcy wygrali, choć styl nie olśniewał [gdzie ta Holandia z eliminacji???] :? - ale 3 punkciki są i wyjście z grupy blisko. Zastanawia mnie przygotowanie fizyczne obu ekip - wykończeni byli grajkowie , jakby nie wiedzieli w jakich warunkach przyjdzie im grać. ..
I jeszcze jedno - raz słyszę , że Robben ma zapalenie mięśnia uda, za chwilę, że to coś ze ścięgnami Achillesa. Zasłona dymna jak złoto, ale czy on w ogóle w meczach grupowych zagra, Cthulhu jeden raczy wiedzieć.
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

noggin
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: noggin »

Aro pisze:A tutaj taki maly pliczek dla tych, którzy lubią wypełniać tabelki i nie tylko.
Osobiście polecam.
http://rapidshare.com/files/398746226/C ... .xlsx.html
Fajny pliczek, dzięki :)

Ja też za Niemcami, mam nadzieję, że Anglia wyjdzie z drugiego miejsca z grupy i Niemcy ich skopią tak jak Australię :D

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Szkoda, że Kamerun przegrał. Holandia nie zachwyciła poza Elią - grał zajebiście. Zobaczymy co pokarzą Włosi.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

ODPOWIEDZ