Wybory prezydenckie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Re: Wybory prezydenckie

Post autor: Jarlaxle »

Jasiuuu pisze:
jarlaxle17 pisze:
Oby bylo co swietowac
Jak Komorowski wygra, to raczej będzie jedna wielka stypa a nie święto :roll:

masz racje , Po nic wielkiego nie osiągnie przez te 5lat , szczególnie jak PIS będzie się do wszystkiego przypier%$#

lepiej żeby Kaczor wygrał , ośmieszy kraj raz drugi trzeci, zawetował parę ustaw, pierdolił farmazony - odrazu poparcie PIS by spadło

paradoksalnie lepiej żeby Kaczor wygrał chyba , głosami zmanipulowanych starców i staruszek , rydzykowców i frustratów politycznych

no i kocia pierwsza dama , może i wali do kuwety ale jak się prezentuje ładnie !
To wymień mi te świetne ustawy, które Kaczyński zawetował i wyrządził wiele złooo. Polskę to Kwaśniewski w Charkowie ośmieszył :wink: Bo od ręki mogę wskazać tę piękne i cudowne ustawy PO, choćby ustawię o komercjalizacji służby zdrowia, która jest nie zgodna z prawem unii europejskiej, ustawę hazardową(brak przepisów przejściowych), ustawę o IPNie, która winna być organiczna, a jest zwykłą... czy choćby sprzeciw Kopacz przeciwko temu by Polacy mogli leczyć się za granicą a NFZ pokrył by tego koszty. Mogę podać jeszcze wiele przykładów na nie kompetencje tego rządu tudzież obłudę... jak hasło pana Bieleckiego "Polska dla Polaków" dotyczące BZ WBK.

Mam nadzieję, że teraz odpiszesz coś ambitniejszego aniżeli kot z kuwetą :wink:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

bo nie mam nic lepszego do roboty tylko przepychać się na forum z fanboyem pisu : ]


a tak właściwie to chill przecież wyraźnie popieram twego kandydata : ] Lechu był spoko ale Jaro będzie jeszcze bardziej spoko : )
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Jak się nic nie wie, to najprościej tak odpisać. Bardzo wygodne. (;

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

ustawę hazardową(brak przepisów przejściowych),
ale pieprz...sz glupoty, zaloze sie ze nawet jej nie widizales bo tak sie sklada ze MA przepisy przejsciowe

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Nie wiem co bierzesz ale odpuść, za bardzo się w to wszystko włączasz. To właśnie przez polityków tak się naród dzieli, jednej i drugiej strony, a oliwy dolewa jeszcze sld. Ludzie muszą sami zacząć myśleć a nie patrzeć przez pryzmat polityka danej opcji np. co powie jaro to jest prawda, a jak coś powie oleksy to jest postkomunistyczny bełkot.
Sami daliśmy się podzielić takim ludziom.

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

A PiS obiecywal 3 mln mieszkan! Jakos zadnych nie rozdaja, bede musial sam zapracowac na nie. Albo splacac kredyt przez pol zycia.

Chcialbym przypomniec, ze PiS mial JEDNOCZESNIE premiera i prezydenta, mogl zrobic wszystko. I naprawic sluzbe zdrobie, i zrownac Polske A i B, a nawet C i D, zwiekszyc place minimalne.

Jakos zapomnieli PiSowcy o samodzielnej wladzy? Ze jednym z hasel bylo, by jedna partia nie miala wszystkiego?

Jezeli Komorowski wygra, bedzie mial ciezko z obietnicami w strone lewicy. Zapewne wprowadza jakies polsrodki - jak w budzecie nie ma kasy na refundacje inwitro i tansze bilety dla studentow w pewnym wymiarze, moze dadza zniszke np 40% i refundacje 50%? No bo cos dac musza.

PS
jestem z Wawy

PS 2

Ingen -> co smieszniejsze wiekszosc politykow nie lubi sie na antenach, poza nimi sie szanuja itp

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Mój wykładowca od politologii z uśmiechem wspomina sytuację gdy paru polityków kłóciło się w sejmie a potem poszli wszyscy razem na wódkę, było to 2 kadencje temu.

Ja też z Wa-wy jestem więc może się spotkamy, o ile nie pracujesz bo ja mam teraz wakacje więc czas nie gra roli :)

Edit: Koniec - http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Na swoje nieszczęście ustawę wiedziałem :roll: A jak napiszę, że ustawa nie ma przepisów końcowych, to też uwierzysz? Tu akurat błąd był celowy. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że ludzie często atakują PiS a nawet nie wiedzą o co jest spór. Podział w narodzie - jakby to nie brzmiało - jest rzeczą naturalną i trochę mnie dziwi unikanie tego określenia, bo podziałów jest tysiące. Kwestia tego jak się ów zjawisko nazwie. Oczywiście można używać eufemizmów, ale na to samo wychodzi.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

pewnie że błąd celowy : ]


koniec wyborów wygrał Komorowski

Obrazek
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

choćby ustawię o komercjalizacji służby zdrowia, która jest nie zgodna z prawem unii europejskiej
W jakim zakresie?
ustawę o IPNie, która winna być organiczna, a jest zwykłą...
A co to jest ustawa organiczna?
Jak Komorowski wygra, to raczej będzie jedna wielka stypa a nie święto
Kto Ci umarł? Nic się nie zmieni. Jak Jarek by wygrał, to też by się niewiele zmieniło - mógłby jedynie coś poprzeszkadzać.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

Gratulację dla zwycięzcy, szacun dla pokonanego, że mężnie stawał w szranki.

Teraz czeka nas 500 dni kampanii wyborczej. Przedsmak już był w poniedziałek na TVN24 (wide Palikot-Kurski).

@Jasiuuu- Twoja teza, że Jaruzelski jest najbardziej skrzywdzonym polskim politykiem jest nie do obronienia:
Po pierwsze nie polskim tylko radziecki.
Po drugie w ciągu ostatnich 20 lat włos mu z głowy nie spadł, wręcz przeciwnie na salony go wszyscy zapraszają. Jedyne co mu się stało, to jeden filmik w TVP i grupka zapaleńców co rok 13 grudnia pod oknem. No straszna krzywda.
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

@Jasiuuu- Twoja teza, że Jaruzelski jest najbardziej skrzywdzonym polskim politykiem jest nie do obronienia:

myślę że Jasiuu pisał to z ironią 8)

ODPOWIEDZ