Wybory prezydenckie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory prezydenckie

Post autor: Fanatyk »

Nijlor pisze:Przecież pisałem, że oglądałem tylko 20 min.... Nie dowiedziałem się jakie jest osobiste stanowisko kandydatów w sprawie in vitro....,
Komorowski na tak i tak na dopłaty.
Nijlor pisze:i kto będzie szefem BBNu
Kaczyński jeszcze nie wybrał, Komorowski zatrzyma Kozieja.
Nijlor pisze: Co do Białorusi, to rzeczywiście było niedyplomatyczne, ale o ile wiem, ZBIRU nie rozwiązano.... wprawdzie to wspólnota gospodarcza, ale dlaczego nie można by rozmawiać o innych kwestiach z przywódcą jednego z krajów tego związku ??
Rozmawiać można. Natomiast nigdy ale to nigdy nie wolno tego drugiego kraju lekceważyć i rozmawiać nad jego głową. Oficjalne rozmowy to albo Białoruś-Polska (UE) albo Białoruś-Polska-Rosja. Polska-Rosja o Polakach na Białorusi tylko po cichu. Naprawdę.
Nijlor pisze:Wóz albo przewóz: jeśli jest Katolikiem powinien powiedzieć, że jest przeciwny, to samo Komor - też się wymigał w tym pytaniu mimo iż Olejnik wprost się spytała.
Ogólne podsumowanie in vitro było takie, że jest za. Może nie powiedział tego wprost - ale tak zrozumiałem jego wypowiedź. A Kaczyński jest przeciw - skoro jest katolikiem i kościół mówi że to jest be, to on jest przeciw.
Kraggo pisze:
To Kaczyński w mojej opinii przedstawiał wyważone i racjonalne argumenty. Siedział spokojnie (no, może nieco nazbyt), nie wcinał się bezczelnie w zdanie Komorowskiego.
Wcinał się, oj wcinał. Akurat po równo sobie w zdanie wchodzili. Siedział spokojnie bo siedział napięty - Komorowski też spokojnie ale luźno siedział.
Kraggo pisze: Tamten z kolei udawał luzaka, wchodził w polemiki z dziennikarkami, świadomie łamał zasady programu mimo próśb o odpowiedź na pytanie. 'Hak' na sam koniec bezczelny, gdyż było wiadomym, iż Kaczyński nie będzie miał już czasu się do niego ustosunkować.
Oj tam oj tam. Kaczor nie potrafi reagować i odpowiadać na problemy ad hoc. Mógł powiedzieć : dobrze, jakby mógł Pan dać mi tą kartkę to obiecuję że do północy przyjrzę się sprawie i sprostuję. Mógł to powiedzieć, wolał wołać że kłamstwo. Jego problem, nie Komorowskiego.

Fakt, że trochę próbował swobody wprowadzić do dyskusji - akurat taki jaki był zamysł PO. Widać, że to Kaczyński swobody w debacie nie chciał, bo by jeszcze bardziej poległ.
Kraggo pisze: Tak w skrócie: jak dla mnie rzeczowo mówił Kaczyński. Niestety większość ludzi nie będzie pamiętała tego, co kto powiedział, tylko w jaki sposób powiedział, dlatego tutaj B. Komorowski zapunktował i to może zaważyć.
Wiesz, oglądałem i słuchałem tą debatę uważnie, i naprawdę niczego nowego Kaczyński nie powiedział. Stale powtarzał, jak to dobrze było za jego rządów - co jest nie prawdą. Mieli prosperity ekonomiczne i nic z tym nie zrobili. Mogli zrobić reformy, inwestować. Nie zrobili nic - w strachu o zarzuty o korupcję i układ - stali się ofiarami własnej paranoi.

W sensie samej prezydentury, Komorowski mówił o wiele więcej rzeczy tego dotyczących. Kaczyński mówił ogólnikami i mało na temat prezydentury - bo prezydent to funkcja w większości reprezentatywna. A skoro on bardzo mało wie o stosunkach międzynarodowych, to co on może wiedzieć o tym co mógłby robić w polityce zagranicznej (bo tylko to miałby poza podtrzymywaniem chaosu w polityce przez swoje weta).

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mnie wystarczy pisowska obniżka podatków ; p i moim zdaniem to już na "komunistę" Kaczyńskiego dużo. Dorzucę fundusz alimentacyjny (zdziwisz się jak to było - bo zostało znowu usunięte. odrzucę otwarcie korporacji prawniczych. Dopiszę sądy 48-godzinne (świadomie używam określenia ; p nie udało się tego zorganizować idealnie. Ale zaczątek jest). 63 miliardy z UE - w porównaniu do informacji, ze z powodu zaniechań rządu we wprowadzaniu dyrektyw antypowodziowych unii będzie figa a nie pomoc z Zachodu. To już jest pięć ; p Same inwestycje w wały (skreślone przez rząd PO) choć uważam za średnio trafione i tak są lepsze niż żadne. Polska armia w sile liczebnej z czasów rozbiorów? Z uzbrojeniem niewiele od rozbiorów młodszym? (groteska wiem ; p) To zasługa "psychologa na czele polskiej armii" - przecież PiS porozpisywał na wszystko dopięte przetargi...

Prawda jest taka, że Kaczyński za mało zajął się rządzeniem a za dużo Lepperem i Giertychem - i mimo to zrobił więcej ; p Nie było to rząd idealny, ale nie była tez władza jednej partii - przecież to była bardzo trudna koalicja, nie takie PSL, że można pluć a oni udają że deszcz pada.

Debaty nie widziałem (grałem po bożemu w battla ^^) i szczerze wierzę Nowakowi, że było 3:0 dla Komorowskiego. Tak się składa, ze mojego zdania debata nie zmieni i mam za złe Kaczyńskiemu, że w ogóle się na debaty zgodził - ale jego broszka ; p Zaliczył jedna wpadkę jak widzę, Komorowski zakładam, ze ze dwie, hak na końcu (z tego co czytam wasze wypowiedzi) jest całkowicie na miejscu - Niesiołowski przed debata powiedział że "Kaczyński da się sprowokować do histerycznej reakcji" - wieć plan PO był na tę debatę znany wczesniej ; )

Punkt dla Żaby - Warszawiacy przed wojna nie byli tacy pyszni to i reputację mieli lepszą. "Warszawiacy" z przyprowadzki w latach 70 - 80 strasznie za to nosy obnoszą (nie wszyscy oczywiście)

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

@Maćkov: dla mnie żaden z tych kandydatów nie jest prawicowy. Zależy też, co rozumiesz pod słowem "prawicowy". W Europie ma to zupełnie inny wydźwięk niż na przykład w USA. Dla mnie kandydatem prawicowym jest pan Janusz Korwin Mikke. Większy dostęp do broni dla uczciwych ludzi, niskie podatki, państwo minimalne, kara śmierci, likwidacja biurokratyzmu.

Pan Kaczyński jest patriotą, kocha swój kraj, sporo odnosi się do tradycji i wiary (wg mnie słusznie), obniżył za swojej kadencji parę podatków. Z walki o karę śmierci zrezygnował (chyba, że tak zaciekle o to walczył śp. Lech Kaczyński), a tak to generalnie chce rozdawać pieniądze tym i tamtym, stawia na państwowe spółki/przedsiębiorstwa. Generalnie etatyzm, tyle że katolicki.

Pan Komorowski z kolei jest personą dość wątpliwą, zresztą tutaj ciężko powiedzieć o poglądach/programie, bo jako tako nie był premierem/nie rządził - ma dobrych kolegów w dawnej WSI, jako jedyny ze swojej partii głosował przeciwko likwidacji, że nie wspomnę o nieciekawych "korzeniach" PO. Żyje blisko z moskalami, w debacie mówił nieco o liberalizmie gospodarczym. Środowisko UW/PO dokonywało o ile pamiętam jakichś niekorzystnych prywatyzacji (ot sprawa z Gradem i stocznią), także też tego nie widzę. Temu bliżej do prywatyzacji, ale z kolei mało opłacalnych.

Zaskakuje mnie jedna rzecz - jak rządził PiS i było przyspieszenie gospodarcze, to był to wyłącznie wynik korzystnej koniunktury (szkoda, że nikt nie pamięta o obniżce podatków, która powoduje bogacenie się państwa wbrew bajkom socjalistów. Tak, J.Kaczyński nie obniżył ich wiele, ale jednak coś "urwał"), natomiast kiedy w dobie kryzysu PO nie zrobiło nic (zresztą słusznie, interwencja państwa skończyłaby się ogromnymi stratami ze względu na spekulantów walutowych), to Bronek mówi, jak to PO uratowało rozwój gospodarczy.

Obecnie szału nie ma, natomiast zarzuty, że gdyby PiS to czy tamto - to już kwestia spekulacji, co by było gdyby. Nie dowiemy się, czy bylibyśmy bogatsi czy nie, bo PiS nie ma już u władzy.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Qc-Rat pisze:Prawda jest taka, że Kaczyński za mało zajął się rządzeniem a za dużo Lepperem i Giertychem - i mimo to zrobił więcej ; p Nie było to rząd idealny, ale nie była tez władza jednej partii - przecież to była bardzo trudna koalicja, nie takie PSL, że można pluć a oni udają że deszcz pada.
Prawda jest taka że przystawki nic nie zrobiły i z nimi Kaczyński się nie liczył wcale.

Co do reszty to pamiętaj że Kaczyński trafił na najbardziej zajebisty okres jaki tylko mógł. Gospodarka światowa kwitła a w Polsce PKB to zdaje się ponad 5% grubo było więc to co zrobił to prawie lub praktycznie nic.
Obniżenie podatków w czasach gdy jest tylko wzrost a nie odkładanie i oszczędzanie na trudniejsze czasy które musiały nadejść to skrajna nieodpowiedzialność.
Nie dziwię się rządowi, że zaniechał programu anty powodziowego bo skądś trzeba było wytrzasnąć kasę na protestujące pielęgniarki i górników a i tak dzięki im za to że nie posłuchali Jarka i kolegów odnośnie pomysłów jak wyjść z kryzysu bo powodzianie nic by nie dostali bo nie było by skąd brać.
Swoją drogą podczas powodzi za czasów PiS premier jakoś niemrawo reagował i chyba nawet u powodzian nie był?
Sądy zgadza się są 48 ale co z tego jak przez ciągłe oskarżenia ekipy Ziobry pod różnymi adresami nie dość że często nietrafne i fałszywe to jeszcze bardzo szkodliwe [ choćby wobec tego lekarza ] znika jakoś ta idea.



Debatę Komorowski wygrał. Wpadek jego chyba nie zanotowałem za to bardzo mocne wymigiwanie się Kaczyńskiego od pytania Olejnik o invitro było lekko irytujące. Marszałek też na okrętkę ale jego zdanie jest wiadome.

Ciekawe jak wypadnie środowa debata i mam nadzieję że sztaby się dogadają i Bielan z resztą nie będą dyktować warunków a porozmawiają bo to co jest obecnie trochę żenuje. Mocno liczę na konkretną interakcję między oboma kandydatami choć faktycznie jak piszesz Qc-Rat zdań raczej to nie zmieni to może czegoś nowego się dowiemy lub może jakąś ciekawą wpadkę zobaczymy...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

polityka to jednak paskudny temat :) dzisiaj mi sie w pracy prawie robotnicy pozabijali xD, ja swiecac przykladem kadry kierowniczej przybralem postawe 'nie interesuje sie polityką tylko robotą do zrobienia'
ale generalnie rzeznia, ludzie znajacy sie po 20 lat w 5 minut wyzywali sie od ch**** tam dopiero byscie zobaczyli flejma, i to w realu
:mrgreen:

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

thurion pisze:polityka to jednak paskudny temat :) dzisiaj mi sie w pracy prawie robotnicy pozabijali xD, ja swiecac przykladem kadry kierowniczej przybralem postawe 'nie interesuje sie polityką tylko robotą do zrobienia'
ale generalnie rzeznia, ludzie znajacy sie po 20 lat w 5 minut wyzywali sie od ch**** tam dopiero byscie zobaczyli flejma, i to w realu
:mrgreen:
Wierzę.

Mój sąsiad, który ma zakład kuśnierski, prawie dostał w mordę od klienta, gdy ten zapytał go, na kogo głosował w pierwszej turze i usłyszał, że na Komorowskiego :).

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Qc-Rat: bo chamem i burakiem można być niezależnie od miejsca urodzenia :)

pozdro,
Ż.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Pan Kaczyński jest patriotą, kocha swój kraj, sporo odnosi się do tradycji i wiary (wg mnie słusznie), obniżył za swojej kadencji parę podatków. Z walki o karę śmierci zrezygnował (chyba, że tak zaciekle o to walczył śp. Lech Kaczyński), a tak to generalnie chce rozdawać pieniądze tym i tamtym, stawia na państwowe spółki/przedsiębiorstwa. Generalnie etatyzm, tyle że katolicki.
Kolejny który dał się nabrać na odnowionego Kaczora, aż żal za przeproszeniem d...ściska. Kaczyński myśli o władzy. Nie o Tobie czy o mnie, nawet nie o swoim kraju. Jego celem jest władza, dzielenie ludzi i polowanie na czarownice...
Sądy zgadza się są 48 ale co z tego jak przez ciągłe oskarżenia ekipy Ziobry pod różnymi adresami nie dość że często nietrafne i fałszywe to jeszcze bardzo szkodliwe [ choćby wobec tego lekarza ] znika jakoś ta idea.
Ależ Wy mieszacie. Co mają sądy 48 godzinne do Ziobry? Przecież te sądy powstały po to aby łapać na gorącym uczynku sprawców czynów "chuligańskich" Co? Myślisz że to sąd 48 godzinny będzie się zajmował sprawą lekarza Garlickiego? One nie działają dobrze nie dlatego że "Ziobro rzucal oskarżenia na lewo i prawo" tylko dlatego że wymierzanie sprawiedliwosci w 48 godzin jest zadaniem arcytrudnym.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Crane pisze: Ależ Wy mieszacie. Co mają sądy 48 godzinne do Ziobry? Przecież te sądy powstały po to aby łapać na gorącym uczynku sprawców czynów "chuligańskich" Co? Myślisz że to sąd 48 godzinny będzie się zajmował sprawą lekarza Garlickiego? One nie działają dobrze nie dlatego że "Ziobro rzucal oskarżenia na lewo i prawo" tylko dlatego że wymierzanie sprawiedliwosci w 48 godzin jest zadaniem arcytrudnym.
Co ja napisałem?
Czy pisałem cokolwiek o tym, że miał być sądzony w 48h? No nie bardzo.
Co z tego, że coś fajnego w teorii jest, skoro przykrywa się to delikatne udogodnienie [ delikatne bo niefunkcjonalne u nas ] swoimi mega wpadkami? Malutkie rodzynki znikają w morzu zachowań poprzedniej ekipy.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

PRawda jest taka czy wygra Kaczor czy Komorowski to gowno sie zmieni, moga obiecywac itd. - zrobia z tego moze 1/10. Niestety taka prawda.
Komorowski jest slaby, ale nie chce za prezydenta kogos kto doszedl do wladzy by leczyc kompleksy i jest maksymalnym ksenofobem i szowinista.

Dzisiaj dostalem dobrego maila:
Trzy znaki dla Narodu:

Znak 1.

Na wieść o locie Lecha Kaczyńskiego na uroczystości w Katyniu nad Smoleńskiem opadła niespotykana dotąd mgła. Znak został zignorowany.

Znak 2.

Na wieść o pochówku Lecha Kaczyńskiego na Wawelu z wulkanu wydobyły się masy pyłu, uniemożliwiającego przylot wielu osobistości. Znak zignorowano.

Znak 3.

Na wieść o kandydowaniu przez Jarosława Kaczyńskiego na Prezydenta Polski nasz kraj zalała wielka woda. Nie wolno nam zignorować tego znaku. Cierpliwość opatrzności już się wyczerpała. Prześlij ostrzeżenie innym. Nie dopuśćmy do tego, aby Pierwsza Dama Polski sikała do kuwety.

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Pan Kaczyński jest patriotą, kocha swój kraj, sporo odnosi się do tradycji i wiary
Krwawy kaczor ma tylko dwie kochanki:
Kota i władzę. Chociaż swego czasu krążyły plotki o przystojnym młodzieńcu, byłym Ministrze Sprawiedliwości.. :wink:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Matis99 pisze: Mój sąsiad, który ma zakład kuśnierski, prawie dostał w mordę od klienta, gdy ten zapytał go, na kogo głosował w pierwszej turze i usłyszał, że na Komorowskiego :).
Cały elektorat kaczuszki :roll: czyli po prostu zwykłe, zaściankowe dzikusy.


Crane pisze:
Pan Kaczyński jest patriotą, kocha swój kraj, sporo odnosi się do tradycji i wiary (wg mnie słusznie), obniżył za swojej kadencji parę podatków. Z walki o karę śmierci zrezygnował (chyba, że tak zaciekle o to walczył śp. Lech Kaczyński), a tak to generalnie chce rozdawać pieniądze tym i tamtym, stawia na państwowe spółki/przedsiębiorstwa. Generalnie etatyzm, tyle że katolicki.
Kolejny który dał się nabrać na odnowionego Kaczora, aż żal za przeproszeniem d...ściska. Kaczyński myśli o władzy. Nie o Tobie czy o mnie, nawet nie o swoim kraju. Jego celem jest władza, dzielenie ludzi i polowanie na czarownice...
Sądy zgadza się są 48 ale co z tego jak przez ciągłe oskarżenia ekipy Ziobry pod różnymi adresami nie dość że często nietrafne i fałszywe to jeszcze bardzo szkodliwe [ choćby wobec tego lekarza ] znika jakoś ta idea.
Ależ Wy mieszacie. Co mają sądy 48 godzinne do Ziobry? Przecież te sądy powstały po to aby łapać na gorącym uczynku sprawców czynów "chuligańskich" Co? Myślisz że to sąd 48 godzinny będzie się zajmował sprawą lekarza Garlickiego? One nie działają dobrze nie dlatego że "Ziobro rzucal oskarżenia na lewo i prawo" tylko dlatego że wymierzanie sprawiedliwosci w 48 godzin jest zadaniem arcytrudnym.

Prawda jest taka, że Kaczora interesuje tylko i wyłącznie on sam. Nawet sąd uznał, że jest kłamcą. Po prostu teraz tylko udaje dobrotliwego i opanowanego, ale widać, że już mu nerwy puszczają. Zobaczycie, po wyborach prawie na pewno będzie szalał. Za to Komorowski jest opanowany, spokojny i w ogóle taki, jaki powinien być Prezydent.

Co do sądów 48-godzinnych, to nadają się tylko do wybryków chuligańskich i to takich, gdzie są wyraźne dowody, bo do wydania sprawiedliwego wyroku w większości spraw potrzeba czasu. Inaczej to jest zwykły lincz.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Zastanawiające jest tylko jedno. Ileż osób dało się nabrać na tę fantasmagorię?
Niesieni falą łez po "tupoleju" rzucili się do urn z litości.

Śmiech na sali.
Nota bene. Każdy, kto popiera jarusia i jego kota niechaj weźmie pod uwagę jeden faktor, wyjątkowo ważny i często powtarzany. Kaczyński ma być kontynuatorem polityki brata. Zatem zadajmy sobie absolutnie podstawowe pytanie:
-Czy lechu był dobrym prezydentem?
Sami sobie odpowiedzcie, drogie PiSmaki. :wink:

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Panie i Panowie byłbym wdzięczny gdybyście zeszli z tzw. chuliganów. Wychowałem sie w takim środowisku i są to naprawde fajne chłopaki a to że ich życie do tego pchnęło to inna sprawa. Sądy 48 godzinne to sie nadają tylko do sądzenia chamstwa i chamów.

Co do Kaczora to niech już skończy udawać kogoś kim nie jest. Moim zdaniem każdy kto na niego głosuje jest idiotą (tak, moge to każdemu powtórzyć w twarz. W razie czego zapraszam do Kielc).

Natomiast w Polsce powinna zapanować tyrania. Ale taka rodem ze starożytności. Władze przejmuje mocna persona, wyciąga państwo z dołka, "ustawia" je i oddaje stanowisko na rzecz demokracji. Jeżeli nas polaków nie weźmie sie za mordy to sarmatyzm weźmie góre. Taka prawda.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Mocne persony nigdy nie puszczają chwytu gdy już kogoś złapią za jajca.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Polecam poczytać o tyranii w starożytnej Grecji ;)
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

"Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy" jak powiedział towarzysz Wiesław :wink:
Nie jestesmy w starożytnej Grecji.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Nie no, wiesz, mówiąc o chuliganach mam na myśli zadymiarzy dopuszczających się wandalizmu, napaści i innych takich, bo jak ktoś wychowuje się w "badladns" :wink: to nie znaczy, że nie może się wybić. Przykładem z literatury jest np. dr. Judym z "Ludzi bezdomnych", a i w rzeczywistości jest wielu takich.
Starożytna Grecja -1.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Wandalizm nie idzie w parze z ruchem hools. No chyba, że na stadionach powyrywane krzesła. Ale nie chce spamować tłumaczeniem.
Judym to fikcja. Lepszym przykładem będzie Liroy, nawet Peja.

Bez obrazy ale śmieszy mnie coś w stylu "-1" :shock:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Kraggo pisze:Pan Komorowski z kolei jest personą dość wątpliwą - ma dobrych kolegów w dawnej WSI.
Jak mam rozumieć, że jest osobą wątpliwą? Co takiego uczynił? I wymień proszę jakich to ma kolegów z WSI. Tylko nie zapomnij proszę uzasadnić (rozumiem, że posiadasz jakieś tajne dokumenty bądź 'gwoździe')
Kraggo pisze:]jako jedyny ze swojej partii głosował przeciwko likwidacji,
Więc Trybunał dla niego? Bo burdeł jaki się zrobił po tym cyrku trwał całkiem długo.
Kraggo pisze:]że nie wspomnę o nieciekawych "korzeniach" PO.
A jakież to są te nieciekawe korzenie PO. Może o czymś nie wiem więc proszę oświeć mnie. Bo tego typu zarzuty bez popartych dowodów są cienkie.
Kraggo pisze:]Żyje blisko z moskalami,


Ma kochankę rosyjską jakąś czy co? To idąc innym torem ja mam ze strony bratowej rodzinę w Niemczech. Mam się bać, że w przyszłości może mi być przypisany wujek/ciotka w Wermachcie?
Kraggo pisze:]w debacie mówił nieco o liberalizmie gospodarczym. Środowisko UW/PO dokonywało o ile pamiętam jakichś niekorzystnych prywatyzacji (ot sprawa z Gradem i stocznią)
Co do Gdańska i Gdyni to o ile pamięć mnie nie myli gdy był czas na połączenie obu stoczni to Solidarność z jednej z nich torpedowała to gdyż gdyby doszło do połączenia powstałby jeden zarząd z dwóch a więc byłby tylko jeden 'prezes' związku itp itd. Nie ma to jak walka o swoje związkowe stołki.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

ODPOWIEDZ