My o Niemcach

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Re: My o Niemcach

Post autor: Arqueek »

1) Ale to cos zmienia? Nadal Hitler chcial Czechy przylaczyc do siebie, a Polacy zaczeli "mu" odbierac ziemie. Moze powinnismy teraz domagac sie Lwowa? A potem miec pretensje, z nas znow bija? ;)
2) Polakow? Przeciez slowian (do ktorych przeciez Polacy naleza) stawial na rowni z arianami. Co do Zydow nie przecze, nie mam wiedzy na ten temat, wypowiadac sie wiec nie bede. EDIT bo zapomnialem. Mnie w szkole uczyli, ze Hitler odbudowal Niemcy trafnymi decyzjami oraz rozbudowa drog, o oszustwach czy tez grabiezach nic mi nie wiadomo ;)
3) Jakos malo prawdopodobne wydaje mi sie, by sami zboczyli z kursu. Tak samo jak za zbrodnie uwazam, ze Kosciol podpuszczal chlopow by szli na krucjaty. Zalosne.
4) Niewiele? Chrystianizacja Europy to jeden wielki masowy mord. Poza tym nie mylmy jednej rzeczy, inkwizycja nie wslawila sie iloscia ofiar a brutalnoscia tortur. No i zabici to tylko 5% torturowanych, takie wypadki przy pracy. Jak dla mnie to duzo na religie, ktora ma glosic milosc do wszystkich.

A cos w Allahu zlego? Nie, nie jestem muzulmaninem, a nawet jesli to czy cokolwiek to zmienia? Przeciez moja wiara historii nie zmieni.
Ostatnio zmieniony 3 lip 2010, o 23:14 przez Arqueek, łącznie zmieniany 2 razy.

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

Murmandamus pisze:Nie zgadzam się. Dużo jest tam pięknych kobiet. Jedną poznałem dobrych parę lat temu i się nawet zakochałem ale mnie nie chciała lecz nie mam do niej o to żalu.
Urzekła mnie twoja historia :twisted:.

Te ładne są efektem zastrzyku obcej krwi. To tak jak z Angielkami. Jak się trafi jakaś ładna, to miała celtyckich przodków albo cuś.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Arqueek pisze: 2) Polakow? Przeciez slowian (do ktorych przeciez Polacy naleza) stawial na rowni z arianami. Co do Zydow nie przecze, nie mam wiedzy na ten temat, wypowiadac sie wiec nie bede.
Arianami? Dawno się tak nie usmiałem, dzięki :lol2: A Słowianie również należeli do kategorii podludzi i w żadnym razie nie byli równi Aryjczykom.

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Bestialski_Brokuł pisze:Arianami? Dawno się tak nie usmiałem, dzięki :lol2: A Słowianie również należeli do kategorii podludzi i w żadnym razie nie byli równi Aryjczykom.
Arian ](*,) Oczywiscie chodzilo mi o aryjczykow. Paskudny blad z mojej strony.
I wlasnie dlatego tak bardzo zalezalo mu na polaczeniu Czech do Niemcow? Tak bardzo chcial miec w swym kraju podludzi? No prosze Cie ;) Jeszcze nawet w czasie wojny Hitler podziwial zaradnosc i spryt Polakow.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Słowianie mieli pracować jako niewolnicy chociaż mimo to Hitler Polaków uznał za najinteligentniejszy po samych Niemcach naród w Europie. Wracając do krucjat. Myślisz, że możliwe bez odpowiedniego dowódcy kontrolować niezdyscyplinowaną armię? No i do Zaolzia wracając znów. Nie rozumiesz człowieku o co mi chodzi. Polska i Czechosłowacja odzyskały niepodległość w tym samym czasie. Jak my byliśmy zajęci oni na nas uderzyli i zagarneli naszą ziemię, więc nie rozumiem pretensji, ze my zrobiliśmy to samo, gdy oni mieli problem z Hitlerem tym bardziej, że odbieraliśmy to co było wcześniej zabrane. I na koniec inkwizycja co jak co, ale ludzie wszystkich wyznań i ateiści mordują i torturują i nie rozumiem. Bycie katolikiem nie pozbawia nas ludzkich słabości i nie czyni sama z siebie człowieka lepszym, więc czego oczekujesz. No i wtedy były inne czasy.

Jednak zbaczamy z tematu. Przepraszam za offtop. Wszak mieliśmy rozmawiać o Niemcach.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Arqueek pisze:
Bestialski_Brokuł pisze:Arianami? Dawno się tak nie usmiałem, dzięki :lol2: A Słowianie również należeli do kategorii podludzi i w żadnym razie nie byli równi Aryjczykom.
Arian ](*,) Oczywiscie chodzilo mi o aryjczykow. Paskudny blad z mojej strony.
I wlasnie dlatego tak bardzo zalezalo mu na polaczeniu Czech do Niemcow? Tak bardzo chcial miec w swym kraju podludzi? No prosze Cie ;) Jeszcze nawet w czasie wojny Hitler podziwial zaradnosc i spryt Polakow.
Bo było tam dużo Niemców (Niemcy Sudeccy kojarzysz cos takiego?). Bo Czesi posiadali całkiem rozbudowany przemysł zbrojeniowy na którym Niemcy w prosty sposób położyli łapę dzięki czemu zwiększyli swój potencjał. Nie było to więc połączenie jak z bracmi Austriakami. Poza tym tereny na wschód od Rzeszy to przyszłe Lebensraum, a Słowianie mieli być wysiedlani. Słowian przedstawiano jako rasę niższą np. zarzucając im niezdolność do rządzenia. Za przykład podawano Rus Kijowską, która została stworzona przez Ruryka, który był Waregiem= lud germanski czyli rasa aryjska, bo Słowanie mieli być niezdolni do stworzenia państwowości. Poza tym, porzechodząc już na teren polski- wybijanie inteligencji, zamykanie szkół żeby uczynic z nas naród tępych roboli, przymusowe wywózki na pracę do Niemiec, obozy koncentracyjne- tak się traktuje równych sobie?

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

No i Czechosłowacy byli na tyle mili i zostawili Niemcom masę sprzętu.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Rilam pisze:No i Czechosłowacy byli na tyle mili i zostawili Niemcom masę sprzętu.
To samo Francuzi... I co z tego?

Awatar użytkownika
Maćkov
Plewa
Posty: 7

Post autor: Maćkov »

Cóż, nie ma co się oburzać na Czechów za zostawienie sprzętu Niemcom bo ich Europa po prostu sprzedała w Monachium a po oddaniu części swojego kraju nie mieli już żadnej woli do walki... Francuzi to inna sprawa, wkurza mnie jak pokutuje takie stwierdzenie o ich bohaterskim ruchu oporu -_- Jedyny kozak u nich to był de Gaulle

a tak wracając do tematu to :
1) Niemki są ładne ale Polki ładniejsze 8)
2) Ostatnio była u kolegi wymiana z Niemiec, Ci co przyjechali to były jakieś pedałki a dziewczyny jak się wymieszały z naszymi to nie powiedziałoby się która jest która
3) Obecne Niemcy to całkiem inny naród, dużo bardziej cywilizowany bez agresji wynikającej z dawnych krzywd. Co do tych krzywd zawsze mnie dziwiło, czemu Niemcy mając wąty do Polaków nigdy Rosji nie wypomnieli gwałtów i rozbojów Armii Czerwonej... :twisted: Za duży zawodnik jak na nich pewnie :evil:
4) Osobiście do Niemców nic nie mam, bo sam z Ziem Odzyskanych jestem i troszkę takowej krwii mam w sobie a teraz powinny być naszym strategicznym partnerem :twisted:

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Rilam pisze:I faktem jest, że Niemcy na każdym kroku starają się wybielać swoją historię i nie potrafią przyjąć "na twarz" skazy swych ojców i dziadków.
Łół. Bo Polacy swojej historii nie wybielają. Porównaj sobie np. wspomniane Zaolzie na wiki pl i en - czemu polska wersja nie mówi o tym jak Polacy w ogóle je zyskali? Czemu nie mówi co wyrabiali po jego zagarnięciu i że byli przez nie postrzegani jako sojusznicy Hitlera?

Awatar użytkownika
Morghur
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Morghur »

Bo to wroga propaganda antypolska! :D
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Jasiuuu pisze:
cesartstwo rzymskie upadło ...

teraz kolej na nas : ]

kwestia czasu...
Niestety taka smutna prawda, ale jam mam taką cichą nadzieje, że ten trend nas ominie, bo u nas co prawda stawiają meczet, ale my jesteśmy dla nich krajem tranzytowym (mierny poziom socjalu nie zachęca ich do pozostawania w Polsce), więc u nas może masowej inwazji nie będzie.
Tutaj znalazłem filmik który przedstawia pesymistyczna wizję przyszłości Europy:
http://www.youtube.com/watch?v=THrltK9c ... re=related
Jasiuuu pisze:likon: a czytałeś kiedyś polski podręcznik historii? tam są dopiero jaja : ]
Nie ma jednej wersji historii, każdy kraj ma swoją (ale to ta nasza jest jedyna słuszna i właściwa, a reszta to wierutne kłamstwa :twisted: )
Ja tam do Niemców nic nie mam, ani ich nie nienawidzę i nie mam do tego powodów , ale też specjalnie ich nie lubię, są mi obojętni. Inną sprawą jest stosunek Niemców do nas. W większości uważają sie za lepszych , a nas uważają za jakiś prymitywnych zacofańców. Kiedyś oglądałem sporo niemieckiej telewizji (Sat1, RTLII, PRO7). O nas mówiło się tam rzadko, ale jak już się pojawiał temat Polski to pokazywano jakąś babcie z wnuczkiem kradnących węgiel z pociągu :? , albo jakiegoś dziadka, na furmance :( , no litości. No i w świadomości przeciętnego Niemca utrwala się obraz Polski jako kraju trzeciego świata. Poza tym jak wyszła sprawa Jedwabnego to w niemieckich TV zaraz przedstawiono to tak, że nie tylko Niemcy odpowiadają za zagładę Żydów.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

O nas mówiło się tam rzadko, ale jak już się pojawiał temat Polski to pokazywano jakąś babcie z wnuczkiem kradnących węgiel z pociągu
Dziwisz sie? Chocby sytuacja z ostatnich tygodni kiedy to Niemcy nam pomagali podczas powodzi, a Polacy ich przy tym okradli :lol2: No sorry, ja sie tam im nie dziwie.
Słowianie mieli być wysiedlani
Serio? Czech z ktorym rzomawialem mowil mi calkowicie cos innego, mianowicie, ze Hitler chcial stworzyc superczlowieka czyli polaczenie aryjczyka i slowiana i wlasnie do tego byly mu potrzebne Czechy... :wink:

Jak widac 3 panstwa i 3 calkowicie rozne genezy 2WŚ. Ciekawe co w podrecznikach u ruskich pisze :lol2:
Morghur pisze:Bo to wroga propaganda antypolska! :D
Wymyslona przez SSŻydokomunomasonow z ZSRR!

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Arqueek pisze:
Jak widac 3 panstwa i 3 calkowicie rozne genezy 2WŚ. Ciekawe co w podrecznikach u ruskich pisze :lol2:
Że II wojna światowa zaczęła się w 1941. :)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Arqueek pisze: Dziwisz sie? Chocby sytuacja z ostatnich tygodni kiedy to Niemcy nam pomagali podczas powodzi, a Polacy ich przy tym okradli :lol2: No sorry, ja sie tam im nie dziwie.
Przypadek godny pożałowania, lecz każdy kraj ma swoje pozytywne i negatywne strony. W niemieckich mediach przedstawia się tylko te negatywne strony Polski. Powoduje to, że Niemcy mają o nas określony stereotyp i nie lubią nas zbytnio. A skoro oni nas nie lubią to jakie my mamy powody aby ich lubić?
Arqueek pisze:Wymyslona przez SSŻydokomunomasonow z ZSRR!
No oczywiście a przez kogóż by innego, nasi wrogowie ciągle czyhają, aby nas zniszczyć he :wink: :D , ale my się nie damy :twisted: . 8) .
M.T. pisze:Że II wojna światowa zaczęła się w 1941 :)
No nie nie, wtedy to zaczęła się Wielka Wojna Ojczyźniana (a w 41 II ww zaczęła się dla Amerykanów, nawet mają takim pomnik z napisem 41 – 45, dla nich wrzesień 39 to lokalny konflikt graniczny w Europie) która była częścią drugiej wojny światowej :wink: , a wcześniej ZSRR był miłującym pokój mocarstwem :roll: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Arqueek pisze:
Słowianie mieli być wysiedlani
Serio? Czech z ktorym rzomawialem mowil mi calkowicie cos innego, mianowicie, ze Hitler chcial stworzyc superczlowieka czyli polaczenie aryjczyka i slowiana i wlasnie do tego byly mu potrzebne Czechy... :wink:
Obrazek
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ten Czech chyba chciał sobie ego podbudować tym stwierdzeniem. Niemcy wprowadzili na terenach okupowanych/włączonych do Rzeszy prawo zezwalające na aborcję (specjalnie dla Słowian), a po drugie za kontakty seksualne Niemca z "untermenschem" groziły b. wysokie kary (Polaków i innych "podludzi" z reguły karano za to śmiercia (a wiem o tym z opowiadań babci, którą wysiedlono z gospodarki gdy przybyli bauerzy na tereny Kujaw i pamiętała sytuację, gdy młody chłopak ze wsi i córka bauera się zakochali w sobie. Jego zesłali do obozu, można się domyślać, że zmarł, bo już nie wrócił po wojnie). Więc te bajki o super germańsko-słowiańskiej rasie tylko śmieszą.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Zaklinacz Kostek pisze:
Arqueek pisze:
Słowianie mieli być wysiedlani
Serio? Czech z ktorym rzomawialem mowil mi calkowicie cos innego, mianowicie, ze Hitler chcial stworzyc superczlowieka czyli polaczenie aryjczyka i slowiana i wlasnie do tego byly mu potrzebne Czechy... :wink:
Obrazek
+1

Co jak co, ale jeżeli chodzi os tworzenie "superczłowieka" To był tylko projekt gdzie niebieskookie blond niemki w specjalnych ośrodkach mieszano z niebieskookimi blondynami z frontu. Może było z tego jakieś półtysiąca dzieci jednak o mieszaniu Czechów i Niemców nie słyszałem. Hitler jak już mówił, że element Polski powinien zostać wchłonięty, bo mieliśmy "niespotykaną zaradność życiową i wysoką inteligencję"

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Rilam pisze:I faktem jest, że Niemcy na każdym kroku starają się wybielać swoją historię i nie potrafią przyjąć "na twarz" skazy swych ojców i dziadków.
Obrazek[/quote]

ZA to Polskie książki historyczne z radosną otwartością opisują, jak - wraz z Rosją - zabawiały się Białorusią :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Białoruś jako państwo nigdy nie istniała, od tego trzeba zacząć :) Dopiero Białoruska SRR to pierwszy stricte białoruski twór państwowy.

ODPOWIEDZ