My o Niemcach

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Re: My o Niemcach

Post autor: Kołek »

tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi i zastanawiam się ilu z was było w Niemczech. JA bywam raz na tydzień w kazde wakacje od ok 5 lat i powiem tylko tyle że stereotyp Polak = złodziej jest bardzo silny w niemczech i dodam, że głównie tyczy się to starszego pokolenia niemców i tyle z mojej strony(bo nie chce mi się rozpisywac) 8)

Edit:
a tak pozatym to nie mam więcej zarzutów do niemców, naród jak każdy inny

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

@ Ziemko: ale ten temat jest taki śmieszny :(

Tak sobie myślałem, że powtórzenie po raz kolejny wszystkich przytoczonych tu argumentów nic nie da, ale skoro kłamstwo powtórzone po tysiąckroć staje siię prawdą, to może w prawdę powtórzoną po tysiąckroć w końcu ktoś uwieży.

Ludzi powinno sie oceniać KAZDEGO Z OSOBNA, po tym jak się ICH POZNA.

Zresztą ja nie rozumiem za bardzo zbytniego utożsamiania się z narodem, bliżej mi niejednokroć do obcokrajowca niż do krajana. Raczej utożsamiam się z grupami które sam wybieram niż tymi w których jestem "bo tak". Ale to temat na inną dyskusję. Jak chcecie możecie mnie nazwać zdajcą narodu, wstawie to sobie do siga.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Zresztą ja nie rozumiem za bardzo zbytniego utożsamiania się z narodem, bliżej mi niejednokroć do obcokrajowca niż do krajana. Raczej utożsamiam się z grupami które sam wybieram niż tymi w których jestem "bo tak". Ale to temat na inną dyskusję. Jak chcecie możecie mnie nazwać zdajcą narodu, wstawie to sobie do siga.
:roll:
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Menace pisze:@ Ziemko: ale ten temat jest taki śmieszny :(

Tak sobie myślałem, że powtórzenie po raz kolejny wszystkich przytoczonych tu argumentów nic nie da, ale skoro kłamstwo powtórzone po tysiąckroć staje siię prawdą, to może w prawdę powtórzoną po tysiąckroć w końcu ktoś uwieży.

Ludzi powinno sie oceniać KAZDEGO Z OSOBNA, po tym jak się ICH POZNA.

Zresztą ja nie rozumiem za bardzo zbytniego utożsamiania się z narodem, bliżej mi niejednokroć do obcokrajowca niż do krajana. Raczej utożsamiam się z grupami które sam wybieram niż tymi w których jestem "bo tak". Ale to temat na inną dyskusję. Jak chcecie możecie mnie nazwać zdajcą narodu, wstawie to sobie do siga.
Zdrajca narodu i kolaborant :wink: .

No kurde, ale zawsze jak napotykałem jakiegoś Niemca, to robiło się nieprzyjemnie. Jak jadę do Niemiec to też zawsze jest COŚ. Wszędzie indziej jest spoko. Więc się nie dziwcie, że się zraziłem. A do tego cała ta historia... :roll:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ