Poczta Polska

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kudlaty960
Mudżahedin
Posty: 229
Lokalizacja: Kraków, AjWajHajm,

Poczta Polska

Post autor: kudlaty960 »

Ile najdłużej szła wam paczka? Bo ja czekam już tydzień na paczkę z Opola czy to normalne czy nie?Pytam bo nie mam zwyczaju wysyłac czegoś Pocztą Polską?
"Dobry żołnierz wykonuje rozkazy bez chwili zwątpienia, dobry dowódca wydaje je bez cienia wątpliwości".
TRUE LEGION KRAKÓW

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

23 dni... priorytetowa.
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Poczta Polska jest złem ,ale InPost niby konkurencyjny tez jest nieciekawy- 16 dni na Priorytet na odległość 80 km :D
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

i tak nic nie przebije 6 miesięcy, to było z jakieś 2 czy 3 lata temu. Pewnie do afryki przez przypadek wysłali bo co za różnica czy miasto adresata leży nad bałtykiem czy nad śródziemnym :P
Myśle, że po prostu im sie gdzieś paczka zawieruszyła, a że była dla mnie prawie bezwartościowa to się nie przejąłem, a jaką radość i zdziwienie po pół roku miałem, jak w końcu doszła :mrgreen:
Ogólnie to jakoś oprócz tego przypadku to nie narzekam na poczte, ale wiadomo ze kurierem szybciej dojdzie (choć ci tez nie zawsze mają dobrego podejścia do klienta).

Franklin
Wałkarz
Posty: 95
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Franklin »

kudlaty960 pisze:Bo ja czekam już tydzień na paczkę z Opola czy to normalne czy nie?
Oj to jeszcze poczekasz :twisted:

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Dla tego właśnie ja olewam pocztę kiedy tylko moge. Kurier kosztuje 20 zł a na następny dzień mam paczkę w rękach, zadzwoni, umówi się a nie jak poczta od kopa awizo a potem stanie w kolejkach .

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no ja na jakieś karty do magica kupione na allegro w 2004 czekam do tej pory ;) Sprzedawca wysłał, potwierdzenie było, czekam dalej.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

W Top Gearze kiedyś sprawdzali czy ze Scilly na Orkady dojedzie najpierw list w rękach Royal Mail czy jakieś spedalone limuzynowate Porsche. Z Pocztą Polską mógłby się dryf kontynentalny ścigać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

ja od 2 lat prawie czekam na przesyłkę priorytetową :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Natomiast ja dostalem w zeszlym tygodniu 3 awiza, a paczek na poczcie nie bylo i nie ma :D Dopoki sa to jakies groszowe sprawy to jest nawet smiesznie, szkoda tylko, ze na przesylke warta bardzo duza dla mnie kwote czekalem grubo ponad miesiac. Priorytet oczywiscie :lol2:

Awatar użytkownika
kudlaty960
Mudżahedin
Posty: 229
Lokalizacja: Kraków, AjWajHajm,

Post autor: kudlaty960 »

Paczka dotarła na szczęście, zróbmy więc z tego temat o naszych przygodach z Pocztą Polską.
"Dobry żołnierz wykonuje rozkazy bez chwili zwątpienia, dobry dowódca wydaje je bez cienia wątpliwości".
TRUE LEGION KRAKÓW

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

u mnie jest tak: mieszkam na parterze, pod numerem 1, więc listonosz, żeby dostać się na klatkę schodową, dzwoni najpierw do mnie. Naciskam guzik domofonu otwierając mu drzwi. Po jakimś czasie, gdy spojrzę przypadkowo do skrzynki, okazuje się, że listonosz, zamiast doręczyć list polecony, wrzuca awizo, co oznacza, że nikogo u mnie w domu nie było. Raz tylko zapytałam na poczcie, jak to działa i usłyszałam: "ale ci doręczyciele są z innej poczty, nasi doręczają gdzie indziej" :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Listonosza znam i mieszkam na parterze to i zawsze mam do "łapy" :wink: Niemniej dziwne akcje z poczta sa na porzadku dziennym ... zwroty paczek ,opoznienia ... raz mi przelew wplacony na poczcie szedl eee ponad miech :roll: Ten "typ" tak ma :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Pół roku zycia i ok 10000 PLN w plecy bo llistonosz oddal polecony adresowany do mnie komus....wg jego zeznan mnie (do tego ta slodka pieczatka "odebral osobiscie") + jakis gryzmol ktory ni w zab nie jest moim.
a teraz piekno systemu- jako ze ja nie bylem nadawca i skarze ze nigdy nie odebralem tego listu (wiec nie wszedlem w jego posiadanie) to o ew.rekompensate moze sie starac nadawca.
ten nie byl zainteresowany.

po dluzszych przepychankach wymieniono listonosza i zalozono nowe skrzynki pocztowe.

BTW, nie wierzcie tez w usluge "przekierowanie poczty na nowy adres". dochodzi do mnie ok 30% korespondencji. reszta "zaginela w akcji".

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

az boje sie pytac co bylo w tej kopercie, waglik?

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

quas pisze:Pół roku zycia i ok 10000 PLN w plecy
:shock:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

ja najdłużej czekałem na przesyłkę 4 miesiące i przyszła uszkodzona przez pocztę
ale najczęściej po prostu ktoś się opóźnia z wysłaniem

na tym forum kupiłem ostatnio dużo chd i jakoś chyba nie zostały wysłane na razie :/

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Yudokuno pisze:Po jakimś czasie, gdy spojrzę przypadkowo do skrzynki, okazuje się, że listonosz, zamiast doręczyć list polecony, wrzuca awizo, co oznacza, że nikogo u mnie w domu nie było.
To akurat jest normalna praktyka pocztowców, raz nawet listonosz powiedział mi prosto w oczy, że czasem nie chce im się wozić dużych paczek, niech sobie klient sam odbiera...
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Ja szczęśliwy dostałem w piątek paczkę zamawianą w sierpniu. Ale to z Anglii było, to na piechotę daleko miał ten listonosz ;) A ze mu parę razy upadła po drodze to nie ważne wypraski całe.
Ja tu tylko sprzątam.

cold turkey
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: cold turkey »

Otrzymałem koło stu przesyłek allegrowych poprzez pocztę polską.

Nawalili raz przy kartach promo, bo była mała koperta poleconym i pewnie ktoś myślał, że to pieniądze i ukradł. Ale poczta dała rekompensate bodajże 130zł - ktora zwróciła koszty i nawet na tym zarobiłem z 80zł i cieszyłem się z zagubienia.

Najdłużej poprzez pocztę czekałem 10-12dni, paczka leżała cały czas na podłodze mojego urzędu pocztowego.

Największe natomiast problemy miałem z.... in postem.
HE 2.5k

ODPOWIEDZ