Warhammer w podręczniku do angielskiego

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Warhammer w podręczniku do angielskiego

Post autor: Andrzej »

No i dobrze że propagują takie hobby :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Artein pisze:Ale po co? Jednej spacji nie postawił. Zdanie zaczęte od "Ale" też nie bardzo brzmi. Zamiast "ę" wstawił "e".
Poza tym nie ma błędów.
Moim zdaniem lekka niedbałość. Słownik tu nie pomoże.
Pisze się ohyda nie "ochyda" :wink:

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Wieszkto nie wiem co ci GW zrobiło ale musiało cie bardzo skrzywdzić - wszędzie tylko pi nich jedziesz :wink:

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Bestialski_Brokuł pisze:
Artein pisze:Ale po co? Jednej spacji nie postawił. Zdanie zaczęte od "Ale" też nie bardzo brzmi. Zamiast "ę" wstawił "e".
Poza tym nie ma błędów.
Moim zdaniem lekka niedbałość. Słownik tu nie pomoże.
Pisze się ohyda nie "ochyda" :wink:
Masz rację. #-o
krystian1wielki pisze:Wieszkto nie wiem co ci GW zrobiło ale musiało cie bardzo skrzywdzić - wszędzie tylko pi nich jedziesz :wink:
Nie dało mu wideł. :roll:

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Rozumiem że to grzech niewybaczalny :P

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Kradzież wideł powinna być zagrożona dożywociem. :wink:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Naviedzony pisze:Kradzież wideł powinna być zagrożona dożywociem.
krystian1wielki pisze:Rozumiem że to grzech niewybaczalny
Artein pisze:Nie dało mu wideł.




Nie to nie ja od wideł, ja po prostu krytykuje durnoty które GW płodzi w dosyć szybkim tempie i tyle w temacie jechania GW .Swoją drogą propaganda oraz indoktrynowanie najmłodszych obywateli powinno być karane i tyle.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

No to wkraczamy na głębokie tematy egzystencjonalne, bo jakby się zastanowić, to wszystko jest indoktrynowaniem młodych, nawet szkoła. W tym artykule to nie widziałem nic indoktrynacyjnego. Jak już to najzwyklejsza reklama, chociaż wtedy daliby ładniejsze zdjęcia.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

nie sądzę by GW było na tyle przebiegłe by szukało wydawców podręczników w celu kryptoreklamy.
z drugiej strony żadne szanujące się wydawnictwo angielskie nie pozwoliłoby sobie na taki numer.
najprawdopodobniej autor podręcznika lub ktoś z jego otoczenia grał w bitewniaki,
a szukając oryginalnych tematów wpadli na pomysł wspomnienia o warhammerze.
nie doszukiwałbym się tu żadnego spisku...
Obrazek

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 276
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Zgadzam się. Po prostu coś ciekawszego i oryginalniejszego, o czym na pewno uczniowie by nie słyszeli wcześniej.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Panowie wasze myślenie jest naiwne czy wy myślicie że ta wzmianka powstała bez ich zgody bo ja nie dawno już pozwali by tego kto użył by nazwy ich produktów oraz nazwy firmowej , także soory oni o tym wiedzieli .
Apropo jeżeli ktoś chciał pokazać figurki do gier bitewnych to czemu niema tego co to jest wargaming czemu niema figurek innych producentów i figurek historycznych , pamiętajmy również że Wargaming nie równa się Warhammer także czego byście nie powiedzieli fakty są faktami.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Masz racje, to ewidentny spisek GW za ktorym stoi Gazeta Wyborcz (nie na darmo tez ma skrot GW) oraz reptilianie ;)
Masz fragment pdr do angola, pewnie kilka stron obok jest czytanka o tym jak ktos tam gra w siatke. To tez indoktrynacja idac twoim tokiem myslenia? Podrecznik jak podrecznik tyle ze pewnie ktos z autorow pewnie z pacynami mial jakas stycznosc to wrzucili zamiast stanardowych tekstow.

Ps. Chleb ci od ust ta firma odebrala czy co bo nie rozumiem twoich motywacji. Gra sie nie podoba to mozesz zagrac w co innego nikt cie batem chyba nie zmusza do grania w akurat ten system ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

No jak to co... wideł nie było! :wink:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Mam wrażenie że prezentowane przezacnie w pokojowy sposób poglądy spotykają się z ewidentną reakcją agresywna fanatyków Warhammera .
Panowie fakty są takie iż jest to tekst o kupowaniu figurek do Warhammera w którym jest ujawniona nazwa producent i wygląd produktu niema niczego czym jest Wargaming .
Powiem tak autor utożsamia Wargaming z Warhammerem co jest przekłamaniem ponieważ Wargaming jest pojęciem szerszym , także czego byście nie powiedzieli to jest prawie jest bilbord reklamowy także soory ja się niczego nie doszukuje tylko nie doznałem zaniku ostatnich szarych komórek i wiem co widzę tylko tyle jeżeli .
Także proszę państwa Warhammer to nie Wargaming mieszanie tych pojęci oraz próba zastąpienia Wargamingu Warhammerem to są raczej poglądy producenta .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

ktoś tu z igły robi widły
wieszkto - nawet autonomicznym bytem nie będąc - tylko alter ego od lutego...
miałki spam tylko tworzysz...

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Zazwyczaj jest taki iż w najmniej odpowiednim momencie wyrywa się właśnie idiota .
Co to ma do dyskusji mylicie się i mam wmarznie że w waszych oczach każdy kto krytykuje GW to następne wcielenie pana D….
W moim odczuciu bardzo głęboko dźgnął was widłami bo większości użytkowników tylko one w głowie.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Ogarnij sie czlowieku.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

kłódeczka...


Shinue zapodał to jako ciekawostkę ale widać co niektórzy wideł szukają tam gdzie ich nie ma ....

Zablokowany