Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Post autor: Ratzing »

I to ma, przepraszam, spiąć czy rozluźnić moje poślady? :roll:
Uerph.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Ratzing pisze:I to ma, przepraszam, spiąć czy rozluźnić moje poślady? :roll:
łotewer ale lepiej wiedzieć takie rzeczy że PO PIS SLD i PSL i inne ubeckie ruchy palikota to k****wy i zlodzieje 8)

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Yadda yadda yadda. Wszyscy zli i klamia, tylko nie nasi, nie?

Ja tam jestem apolityczny, na tych wszystkich rzadzacych i wannabe rzadzacych patrze jak na wielkie panopticum.
Uerph.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Albo_Albo pisze:
Ratzing pisze:I to ma, przepraszam, spiąć czy rozluźnić moje poślady? :roll:
łotewer ale lepiej wiedzieć takie rzeczy że PO PIS SLD i PSL i inne ubeckie ruchy palikota to k****wy i zlodzieje 8)
Hahahaha :lol2: Dobre, bo już się bałem, ze jednak nie rozluźnisz dzisiaj moich pośladów. :wink:

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

cóż młodzi jeszcze jesteście kiedyś na ten temat pogadamy póki co jeśli macie co jeść a w TV leci gwiazdy tańczą w cyrku czy jue ken dens to jesteście hepi :)

rozluźnienie czy nie jest to najnowsza historia kraju w którym żyjecie więc warto by coś o nim wiedzieć :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nie oglądam telewizji. Nie ma mi nic do zaoferowania. I jeśli miałbym się od kogoś uczyć historii najnowszej, to bez urazy, ale raczej Ciebie bym nie wybrał. :) Pokój i każdy niech idzie w swoją stronę.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

przynajmniej tyle że nie oglądasz TV duży plus a historii ucz się nie ode mnie ale miej swój rozum i będzie git 8)

z drugiej strony nie należy być obojętnym na to jak ktoś cię okrada

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Spokojnie, wydaje mi się, że będę umiał o siebie zadbać. ;)

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Filmiki z jutuba jako źródło wiedzy niepodważalnie obiektywnej - byłaby dobra praca naukowa.
Uerph.

Awatar użytkownika
FAZIK
Oszukista
Posty: 861

Post autor: FAZIK »

Ratzing pisze:Filmiki z jutuba jako źródło wiedzy niepodważalnie obiektywnej - byłaby dobra praca naukowa.
Problem w tym że nie ma absolutnie żadnego źródła wiedzy, które byłoby obiektywne. To źródło jest tak samo złe jak wszystkie inne.
Life's a game with save and load features disabled.

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Tak Fazik, artykuły w wysoko punktowych czasopismach z listy filadelfijskiej są na tym samym poziomie co filmiki o kosmitach na jutubie z punktu widzenai obiektywizmu naukowego. Ehe. No bo w sumie czemu nie.
Uerph.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

zebys wiedzial ze czasami sa na gorszym poziomie ;)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dzisiaj Sławol zamiast tekstu - wrzuci długi obrazek ;)

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Albo_Albo pisze:zebys wiedzial ze czasami sa na gorszym poziomie ;)
To powiedz mi, które z czasopism listy filadelfijskiej jest na gorszym poziomie od jutubowych filmików? I skąd taka wiedza? I czy w ogóle wiesz o czym mówisz, czy tak tylko ćwiczysz sobie demagogię?
Uerph.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

nie powiem ci, które z jakiejś listy filadelfijskie bo o takowej nie słyszałem ale mogę ci powiedzieć że np były buble publikowane zarówno w Medical Jur. jak i w Physical Rev czy Chemical Rev czyli akuratnie w tych magazynach które niejako miałem na tapecie podczas mojej krótkiej kariery naukowej :D

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

DARTH VADER vs GANDALF - LIVE ACTION BATTLE

http://www.youtube.com/watch?v=GwP2vnQCoho
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Albo_Albo pisze:nie powiem ci, które z jakiejś listy filadelfijskie bo o takowej nie słyszałem ale mogę ci powiedzieć że np były buble publikowane zarówno w Medical Jur. jak i w Physical Rev czy Chemical Rev czyli akuratnie w tych magazynach które niejako miałem na tapecie podczas mojej krótkiej kariery naukowej :D
Raz - lista filadelfijska to lista najbardziej renomowanych czasopism naukowych na świecie. Także nie jest to "jakaśtam lista".

Dwa - nie musisz mi mówić rzeczy oczywistych, bo zdaję sobie sprawę z publikacji kłamliwych czy sfabrykowanych w kilku znamienitych czasopismach. Jak to się mówi, shit happens, i dotyczy to także najlepszych. Ale zaiste krótka to musiała być kariera naukowa, skoro całe czasopismo, niejednokrotnie z kilkudziesięciu- bądź kilkusetletnią tradycją, uznawane przez środowiska naukowe na całym świecie, określasz jako gorsze od jutubowych filmików - na podstawie kilku(nastu?) publikacji, których na jedno wydanie jest kilkadziesiąt. I do których najczęściej wychodzą sprostowania, lub długie przeprosiny redakcji za publikację w ogóle, jak to było w przypadku publikacji przez bodajże Lancet sfałszowanych wyników na temat związku szczepionek z autyzmem. Równie dobrze mógłbyś stwierdzić, że ktoś ma jakąś formę porażenia mózgowego, bo widziałeś jak raz się potknął i raz wypadła mu szklanka z ręki.

Whatever :roll:
Uerph.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

nieaktualne ;) można usunąć posta
Ostatnio zmieniony 31 paź 2013, o 20:35 przez thurion, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Masz lajka ode mnie :)
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Ode mnie również! Powodzenia ;)
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Zablokowany