Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Post autor: Loizok »

Wypowiedzi użykownika A_A ziały nienawiścią. Musisz po prostu nam zaufać iż wykonujemy dobrze swoją ciężką robotę. Dbamy nie tylko o tak ukształtowane mózgi jak twój ale i o młode piękne i podatne na nienawistną indoktrynację. A podziękowań za dobrze wykonaną robotę maleńko...
Żeby nie było- ja wam dziękuję za dobrą i ciężką robotę jaką wykonujecie przy administrowaniu forum :). Wszyscy krytykują a nikt nie chwali za to, że usuwacie bzdurne posty i stoicie na straży poprawnej gramatyki. Nie, żebym się podlizywał :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Wy nie robicie dobrej roboty tylko ją najzwyczajniej na świecie partaczycie (apropo przypadku o którym mowa)
To jest zamykanie użytkownika ust bo wam się to nie podoba (bo ten temat regulaminu napewno nie łamał)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Loizok pisze:
Wypowiedzi użykownika A_A ziały nienawiścią. Musisz po prostu nam zaufać iż wykonujemy dobrze swoją ciężką robotę. Dbamy nie tylko o tak ukształtowane mózgi jak twój ale i o młode piękne i podatne na nienawistną indoktrynację. A podziękowań za dobrze wykonaną robotę maleńko...
Żeby nie było- ja wam dziękuję za dobrą i ciężką robotę jaką wykonujecie przy administrowaniu forum :). Wszyscy krytykują a nikt nie chwali za to, że usuwacie bzdurne posty i stoicie na straży poprawnej gramatyki. Nie, żebym się podlizywał :D
:mrgreen:
Post miesiąca.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Grolshek pisze:
Żeby nie było- ja wam dziękuję za dobrą i ciężką robotę jaką wykonujecie przy administrowaniu forum :). Wszyscy krytykują a nikt nie chwali za to, że usuwacie bzdurne posty i stoicie na straży poprawnej gramatyki. Nie, żebym się podlizywał :D
:mrgreen:
Post miesiąca.[/quote]


eee! Łysy! zrozumiałeś co mówili inni ziomale czy nie bardzo? Migusiem tu ładnie przeproś AA.... no chyba że dasz mi bana,... ah ,Ty sam nie możesz :mrgreen: Poproś Agę.. sądzę że tym razem przeczyta o co prosisz :)

A tak poważnie ...wyjdźcie z tego z twarzą i po prostu przeproście AA...Zdrówko!

Loizkok@ łubudubu łubudub niech żyje nam prezes naszego klubu ...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja myślę, że regulamin powinni jednak interpretować Ci, którzy go stosują. To nie demokracja.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Brawo lemingi :mrgreen:
Ja myślę, że regulamin powinni jednak interpretować Ci, którzy go stosują.
W trzeciej rzeszy też byś tak powiedział? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Trzecia rzesza też nie była demokracją. :P

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Yudokuno pisze:Kubencjusz, zmień podpis- nie "ci" a "ta" :mrgreen:
kurde, zmieniam bo banami napieprzają jak strzały z hody jeszcze rykoszet złapie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Casp
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Casp »

Wypowiedzi użykownika A_A ziały nienawiścią. Musisz po prostu nam zaufać iż wykonujemy dobrze swoją ciężką robotę. Dbamy nie tylko o tak ukształtowane mózgi jak twój ale i o młode piękne i podatne na nienawistną indoktrynację. A podziękowań za dobrze wykonaną robotę maleńko...
Po pierwsze nie uważam jak Andrzej, że czas przemyśleć zmianę adminow- wykonujecie bezpłatnie kawał dobrej roboty.
Jednak w przypadku ostatniego bana nie zgadzam sie z Waszymi działaniami.
Dyskusja na temat genezy skłonności homoseksualnych nie jest homofobią ani nienawiścią, a od odpowiedzi, jaką uznamy za prawdziwą czy bardziej prawdopodobną wiele zależy we współczesnym świecie.
Jestem psychoterapeutą i na podstawie badan i doświadczeń klinicznych własnych i cudzych uważam, że większość osób przeżywających skłonności homoseksualne ma w swojej historii życia i w modelu więzi nieprawidłowości i zranienia, które prowadzą do szerokich zaburzeń tożsamości, także tożsamości płciowej. Istnieją genetycznie uwarunkowane predyspozycje, jak chocby poziom testosteronu, które jednak dopiero w połączeniu z czynnikami zewnętrznymi powodują powstanie tych skłonności. Tak uważam. Nie znam też szczęśliwych homoseksualistów.
Banowanie za dyskusje na ten temat i za pokazywanie skutków takiego myślenia to jest właśnie nasila nie konfliktu. Im więcej takich akcji, tym trudniej spokojnie mówić na ten temat, bo bycie banowanym i etykietowanym jako homofobii i faszysta- boli i złości. A intencje użytkownika albo albo nie wyglądały na hejterskie, raczej na poważne potraktowanie tematu.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ja nie wiem ile wypowiedzi jeszcze jest potrzebnych do zmiany stanowiska adminów w tym temacie... na razie widać że się zacięli :) Ale naprawdę teraz jest najlepszy czas żeby przyznać się do błędu... no chyba nie myślicie że sprawa ucichnie ... [-X :P
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Ale sie tu, ludzie, spinacie ;) teraz to nazwa jest adekwatna do tematu ;)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

to jeszcze załóżcie komisję śledczą. I wysuńcie kandydatury :mrgreen:

A poważnie - nie zamierzam dyskutować tutaj osłuszności tego JEDNEGO (tak, Kubencjusz, jednego!) bana. Naszym zdaniem był on jak najbardziej sprzeczny z regulaminem.

A jeśli ktoś ma wątpliwości: WHO wykreśliła homoseksualizm z listy chorób. Jeśli ktoś chce na nowo rozważać słuszność tej decyzji i krytykować ją, to niech podyskutuje z Terlikowskim na forum Frondy.

Tylko nie śpiewajcie przypadkiem Roty pod pomnikami :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Yudokuno pisze: A jeśli ktoś ma wątpliwości: WHO wykreśliła homoseksualizm z listy chorób. Jeśli ktoś chce na nowo rozważać słuszność tej decyzji i krytykować ją, to niech podyskutuje z Terlikowskim na forum Frondy.
Z tego co wiem ludzie którzy wykreślili tą chorobę żałują tej decyzji... [ nawiasem mówiąc w Usa około 88% pedofili to homoseksualiści ]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ja nie mam nic przeciwko niczemu, dopóki nie prowadzi to do degeneracji mojego gatunku i odwleka podbój kosmosu. Serio, mamy całą galaktykę do zniewolenia, a wy tu o wykorzystaniu gejów w polityce.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Casp
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Casp »

To może jednak warto założyć jakiś wątek i przenieść tam dalsza rozmowę na ten temat? Bo tutaj za bardzo nie pasuje.
Yudokuno- mam wrażenie, że pogardliwie odnosisz się do osób, które mają chęć podważać i dyskutowac z poglądami, które są Ci bliskie. Operujesz skrajnościami i chyba innych w nie wpychasz. Czy naprawdę chcesz, żeby na wfb obowiązywał zestaw niedozwolonych tematów? Nie ma ich w regulaminie...

Trochę w temacie rozluźnienia pośladow - filmik zdobiony przez
Norweskiego komika, reportaż, jak dla mnie smieszno -poważny:

http://www.youtube.com/watch?v=5oGL7njQwrg

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

nie pogardliwie, a sarkastycznie, bo nie sposób poważnie rozmawiać przy takim poziomie dyskusji. Za to mam wrażenie, że z kilku osób tutaj homofobia i lęki egzystencjalne wychodzą
Tematu nie przeniosę, za to proponuję przestać włazić innym z buciorami do łóżka i zakończyć tę bezsensowną dyskusę. Taki temat nie powinien się tu , na BP jeszcze pojawiać, bo chyba nie wszyscy do tego dorośli.

EOT.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Yudokuno pisze:nie pogardliwie, a sarkastycznie, bo nie sposób poważnie rozmawiać przy takim poziomie dyskusji. Za to mam wrażenie, że z kilku osób tutaj homofobia i lęki egzystencjalne wychodzą
Tematu nie przeniosę, za to proponuję przestać włazić innym z buciorami do łóżka i zakończyć tę bezsensowną dyskusę. Taki temat nie powinien się tu , na BP jeszcze pojawiać, bo chyba nie wszyscy do tego dorośli.

EOT.
Fakty to nie homofobia :) chyba że się nie zna definicji tego słowa no ale wiem... homosie są świeci i nic nie można powiedzieć nawet jak się ma racje.. :)
Edit: jak tak kochasz ich to czemu nie walczysz o ich prawa w krajach islamskich gdzie ich tak zabijaja ? :] Tam to jest homofobia..
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Yudokuno pisze:A jeśli ktoś ma wątpliwości: WHO wykreśliła homoseksualizm z listy chorób. Jeśli ktoś chce na nowo rozważać słuszność tej decyzji i krytykować ją, to niech podyskutuje z Terlikowskim na forum Frondy.
Świetny argument. Pedofilia została także wykreślona z listy zaburzeń psychicznych i określona jako orientacja seksualna.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Zablokowany