Gra o Tron - serial

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Gra o Tron - serial

Post autor: QQrydza »

No, bo forum uplaci ; (

Jestem thrilled, zlo wielkie sie stalo aj waj plakam bardzo niemozliwe fuj jak nienawidze bardzo zli zli ludzie! W sensie tworcy ; (

BTW kiedys sie to cyztalo bo były fenomenalnie intrygi i realistyczne, ale od wysadzenia septu tylko lup boom bamm czaka laka
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Prawa autorskie to jest kwestia wiary? :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Tak albo w nie wierzysz albo masz je w ***** :P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jak google patentuje darmowo udostepniony kod jako wlasny i chce pobierac za to hajs, to trzeba sobie na ten temat zadac kilka pytan ; ) Ale troche zartuje ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

co ja kurwa oglądam...
drogon! set speed to warp! energize!
poziom glupoty coraz wiekszy, nie zrozumcie mnie zle, zajebiscie lubie ten serial ale widac ze juz tego george nie pisze:Q
nie dosc ze koles dobiegl do muru, kruk musial doleciec, ona przyleciec. przeciez to jest kurwa do pokonania w chooj kilometrow xD
w linku mapa xD
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Właśnie jestem po seansie 6 odcinka, generalnie musze przyznać, ze akcja spoko, ale time loopy HBO robi tak okrutne, że szok:D O ile w pierwszych sezonach na mur jechało się 6 odcinków tak teraz odrobine szybciej xD
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Skad do jasnej choroby nocny krol wziął 2000 metrów bieżących lancucha do kotwic na srodku lodowej pustyni?
Jak to możliwe ze kruk leci z prędkością sms-a?
Dlaczego JS nie zmarl na hipotermie?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

lwieserce85 pisze:Skad do jasnej choroby nocny krol wziął 2000 metrów bieżących lancucha do kotwic na srodku lodowej pustyni?
Wyczarował:D
lwieserce85 pisze:Jak to możliwe ze kruk leci z prędkością sms-a?
Bo to magiczny kruk
lwieserce85 pisze:Dlaczego JS nie zmarl na hipotermie?
Bo to magiczny JS
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No szybkosc przesylo informacji jest przegieciem, ale odcinek miazdzy i tak :)

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

powiem wam, że po tych wstawkach ze smokami mam mega ochote wrócić do battla/9th age i pograć znowu na smoku:D
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

A mi ten odcinek się nie podobał, strasznie dużo głupot. Podczas tej walki na jeziorze na przemian śmiałem się i miałem minę typu 'wtf is this shit' ;D
W 100% zgadzam się z tym co Aldean napisał.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wiecie co prawda jest taka, do KAŻDEGO odcinka można się przyczepić gota o brak logiki. Ludzie to fantastyka, tu się dzieje magia :D (teleporty itd ;)

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

ciekawe jakby to Martin rozwiązał w swoich książkach, biorąc pod uwagę, ze do końca sezonu został 1 odcinek, to akcja przeskakuje w czasie z predkością nadświetlną :)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Właśnie problem w tym, że zrobili 7 odcinkowy sezon i próbują upchać wszystko naraz, wg mnie serial sporo na tym traci.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Ziemko pisze:Wiecie co prawda jest taka, do KAŻDEGO odcinka można się przyczepić gota o brak logiki. Ludzie to fantastyka, tu się dzieje magia :D (teleporty itd ;)
blagam, takie rzeczy to jak piasek w oczy. reszta przy tym to pikus i nigdy bym sie slowem nie odezwal.
Galharen pisze:ciekawe jakby to Martin rozwiązał w swoich książkach, biorąc pod uwagę, ze do końca sezonu został 1 odcinek, to akcja przeskakuje w czasie z predkością nadświetlną :)
nie jestem scenarzystą, ale rozwiązań jest naprawde sporo. Dany gada z karłem i karzeł jej mówi ze abrdzo ciezko rządzić połnocą i jak Jon umrze to bedzi ejszcze ciezej - rusza do pomocy.
gadaja o tym dlaczego zostawiła dario. ze mozna sie hajtnąc po to aby byl sojusz i lepsze rządzenie północą.
polece na półnoć zeby winterfell zobaczylo smoki i sie posralo. az do castle black.
miłość!

ale nie teleporty. to naprawde nie jest wysrzelenie człowieka w kosmos. ale zeby sie trzymało kupy, nawet na jednej nitce. i ja osobiscie wtedy nic nie powiem ;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Nie mam w sumie problemów z tymi czasowymi przeskokami ALE cała historia jest teraz prosta jak drut jak w jakimś TWD, zero ciekawych zwrotów akcji,wszystko przewidywalne od początku do końca, jakieś kretyńskie rozmowy aryi z sansą(w ogóle wątek tego listu wymyślił chyba gimnazjalista do fanfika bo tylko tam to się nadaje), bohaterowie zachowują się dziwnie jakby zmieniał się im charakter co 15 min, zero pojedynków od początku sezonu i w ogóle wszyscy nagle się kochają i nikt nie ma do nikogo żalu(nawet jak ten zabił wcześniej jego rodzinę) nawet już sersej nie chcą spalić tylko łapią jej zombiaka żeby z nią negocjować(widać nawet tam dotarła poprawność polityczna), z brudnego i odpychającego Westeros gdzie śmierć była codziennością nagle zrobiło się drugie śródziemie gdzie bohaterowie przeżywają dosłownie wszystko a giną randomy. Nie o takie Westeros walczyłem :evil:

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Za Wiedźmina są odpowiedzialni ludzie od The Expanse, więc mam nadzieję, że nie będzie takich akcji jak w GoT.
tiny pisze:Nie mam w sumie problemów z tymi czasowymi przeskokami ALE cała historia jest teraz prosta jak drut jak w jakimś TWD, zero ciekawych zwrotów akcji,wszystko przewidywalne od początku do końca
Polecam komiks TWD, nawet nie ma co porównywać bo serial to dno. Na początku miał nawet to coś, ale fabułę tak zje..., że nie warto oglądać.
Co do GoT to już robią typowo pod publikę i nie ma co się dziwić, ma być klimat, miłość, smoki itp. Jak chcecie dobrą fabułę to do książki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Której kolejnego tomu Martin nie umie wydać od cholera wie kiedy :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

skisłem :D
Obrazek
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Kit Harrington to chyba już ręce zaciera, że sobie dotknie niedługo cycka Emilii pytanie tylko czy w tym sezonie czy w następnym :D

ODPOWIEDZ