Gra o Tron - serial

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Gra o Tron - serial

Post autor: Galharen »

w 7 odcinku 8) :) zazdroszcze "bastardowi"... :mrgreen:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Mnie to bardziej ciekawi mina Cersei jak zobaczy zombiaka... i Psa jak zobaczy górę :)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Galharen pisze:w 7 odcinku 8) :) zazdroszcze "bastardowi"... :mrgreen:
+1 :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Bez scenariusza Martina serial faktycznie zaczyna trochę szorować po dnie i przypomina typowe hero story.

Ale jedna scena z ostatniego odcinka z dwójką moich ulubionych bohaterów zrobiła mi dzień:
-Masz takie smutne oczy
-Ssij mi pałę

:mrgreen:

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

a nie mówiłem że będzie zimowy smok? może nie zniósł go maester krzyczący jajo jajo ale jest. ciekawe czym będzie ział. lubię jak pokazują zimę, takie pejzaże mnie odprężają. nurtuje mnie jedno , skoro kaleka widzi wszystko i wie tak dużo, to ile jeszcze ziemia nosić będzie litlefingera?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

loko pisze:a nie mówiłem że będzie zimowy smok? może nie zniósł go maester krzyczący jajo jajo ale jest. ciekawe czym będzie ział. lubię jak pokazują zimę, takie pejzaże mnie odprężają. nurtuje mnie jedno , skoro kaleka widzi wszystko i wie tak dużo, to ile jeszcze ziemia nosić będzie litlefingera?
Oby dziś do plus minus 4 w nocy :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

akcja z murem :shock:
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Vlad na Zombie dragonie miazga , hit z s7 :) =D> =D>



a w poprzednim , ludzie czepiają się czemu został tylko jeden jak zabili białego wędrowca , po prostu zombiaki rzuciły na sypanie dużo , ale nie za :D :D :D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

loko pisze:nurtuje mnie jedno , skoro kaleka widzi wszystko i wie tak dużo, to ile jeszcze ziemia nosić będzie litlefingera?

HYPE HYPE HYPE Najbardziej ciesząca mnie śmierć w serialu
A teraz dla bardziej ogarniętych co czytali itd. Czy ich z tym imieniem Jona nie pojebało? Tak pomieszać? Czy tylko ja mam takie wrażenie...
Ostatnio zmieniony 29 sie 2017, o 09:48 przez Gokish, łącznie zmieniany 1 raz.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

To ja powiem tak. Ten serial już nie jest tym za co go pokochaliśmy. Źli zostali ukarani, dobrzy zostali nagrodzeni. Wszyscy trzymają sie za ręce. Żadnego zaskakującego zwrotu akcji. 5/10
Nawet w scenie ruchanda Jona z Danką pokazali nie ten tyłek co trzeba.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

wind_sower pisze:To ja powiem tak. Ten serial już nie jest tym za co go pokochaliśmy. Źli zostali ukarani, dobrzy zostali nagrodzeni. Wszyscy trzymają sie za ręce. Żadnego zaskakującego zwrotu akcji. 5/10
Nawet w scenie ruchanda Jona z Danką pokazali nie ten tyłek co trzeba.
Sporo racji, ale mimo wszystko fajnie się to ogląda i pare scen mnie zaskoczyło.
Co do tyłka, to nie zapominaj, że kobiety też to oglądają :P Dla facetów są rycerze, smoki i zombiaki... chociaż cycki mogli dorzucić do kompletu..

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

wychodzi na to, że największy badass Westeros to Cercei, ciekawe jak to rozegrają.
Generalnie ten finał mnie nie zachwycił, sporo scen przegadanych i niepotrzebnych, brak jakiś większych zwrotów akcji, na plus to, ze Jon w końcu porobił Danke, ciekawe jak zareagują na fakt, że są rodziną.
niby to ponad 80min było i muszę przyznać, że miejscami mi się dłużył ten odcinek. Tak jak poprzednie kończyły się zdecydowanie za szybko tak ten jakoś tak się dłuuuugo rozwijał w moim odczuciu.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

taka rodzina to żadna xD

serial się ciut zepsuł...ale dalej jest po co oglądać.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

twórcy oczywiście znowu zrobli ludzi w ch...a dając zapowiedź bitwy o przystań a tu nic. Szczerze na co w ogóle oni zawierają niby sojusz z sersej skoro z taką armią i smokami mogliby oblężenie zakończyć w jeden dzień i na spokojnie czekać na zombiaki, ba zamek z królową który jest oddalony od miasta smoki mogłyby lekko zniszczyć i tyle.
Akcja z littlefingerem taka sobie mogli to zdecydowanie lepiej rozwiązać, w sumie skazali go na podstawie dowodów jakimi były wizje brana...SERIO? Nawet jak już go skazali to gość od razu zażądałby próby walki żeby zyskać na czasie a mógł bo był lordem. Mogli to rozegrać w ten sposób, że on sam chciałby walczyć a do walki od razu stanęłaby arja pewna zwycięstwa a tu lipa bo podczas pojedynku okazuje się że lt to fejsless men ;)

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

za dużo było by tych pojedynków ...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

tiny pisze:Mogli to rozegrać w ten sposób, że on sam chciałby walczyć a do walki od razu stanęłaby arja pewna zwycięstwa a tu lipa bo podczas pojedynku okazuje się że lt to fejsless men ;)
to byłby świetny plot twist :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

wind_sower pisze: Nawet w scenie ruchanda Jona z Danką pokazali nie ten tyłek co trzeba.
Pokazali jak najwłaściwszy tyłek, nie wiem, czemu się czepiasz :-p Nie samymi cyckami fan żyje, a fanka w szczególności :D
tiny pisze: Akcja z littlefingerem taka sobie mogli to zdecydowanie lepiej rozwiązać, w sumie skazali go na podstawie dowodów jakimi były wizje brana...SERIO?
Littlefinger generalnie jakby stracił na polocie w ostatniej serii, tylko plątał się po Winterfell i ślinił na widok Sansy. Swoją drogą to mam wrażenie, że te siwe skronie to my szpachlą nakładali, przypominał skunksa... Jego śmierć nie była tak wysmakowana, jak bym się spodziewała i oczekiwała, chociaż ważne, że była. Czekam jeszcze, aż wyprują z Cesi flaki w jakiś efektowny sposób :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Kerdej88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kerdej88 »

Corunn pisze: Littlefinger generalnie jakby stracił na polocie w ostatniej serii, tylko plątał się po Winterfell i ślinił na widok Sansy.
O to to. Cały problem z Littlefingerem w tym sezonie to brak jakiekolwiek funkcji, którą by pełnił i którą mógłby wykorzystać. W Królewskiej Przystani prowadził burdele, był gościem od informacji i skarbca. W Orlim Gnieździe doradzał królowej i w ogóle był mile widziany. A w Winterfell? Nie był ani doradcą króla, bo Jon wie wszystko ;) ani przyjacielem Sansy bo traktowała go ciągle chłodno w tym sezonie. Jeśli miałby być przydatny albo mieć okazję do knucia, powinien być w okolicach ośrodka władzy- na pertraktacjach Cersei/Dany albo wsiąść na statek i płynąć do Braavos rozmawiać z Żelaznym Bankiem- trupy nie biorą kredytów, myślę że wysłanie jednego zombiaczka od razu skłoniłoby Bank do zainwestowania w najemników dla północy. Zresztą może się jeszcze okazać, że Złota Kompania i inne przypłyną na pomoc.
Co do sezonu, jest ok, ale liczyłem, że Arya zabije Sansę, a potem z jej twarzą odwiedzi Littlefingera. Czekam na dalszą historię- Dothraków szarżujących na zombiaki:P

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Cersei umrze rodzac karła. I nie bedzie trzeba jej zabijac. No a w ostatnim odcinku bitwa 5 armii. Moim zdaniem danka cercei do pięt nie dorasta. taka dziewczynka na glebokiej wodzie co ciagle cos udowadnia i placze jak nikt nie patrzy.a cercei ma po prostu jaja ale co najwazniejsze bez fiuta. :D
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Dla mnie ten ostatni odcinek zupełnie odstaje od reszty, nudny, melodramatyczny i poza zawaleniem muru nic nie wnoszący.

Najbardziej mnie ujmuje konstrukcja logiczna akcji na północy:
-idziemy po zombiaka, żeby uratować południe
-po drodze tracimy smoka za 1 zombiaka, gram w batla, zdarza się...
-dajemy zombiaka Cersei żeby pomogła bronić muru
-Cersei zgadza sie bronić muru, ale tylko dobrym słowem
-smoczydlo roz****dala mur i nie ma czego bronic (bo gdyby WW nie mial smoka pewnie by tego muru rozwalic by nie mogli)
-Cersei FTW!
-mindfuck dla wszystkich ludzi których wysłali na mur i szkolili do jego obrony...jaki mur? jaka obrona?
-mindfuck dla całej Nocnej Straży...mur stał od tysiącleci i zajęłło 15 sekund bo jakaś pinda nie potrafiła zapanować nad swoją eskadrą, wpuścili tysiące dzikich na swoje tereny żeby pomogli bronić muru...jaki mur? jaka obrona?
-pół jechanego filmu jest o murze albo z murem się wiąże, a mur trach w 15 sekund i po sprawie! WTF!

Zastanawiam się czy scenarzysci mieli wizje wspinajacych sie na mur zombiakow jak w World War Z - osobiście taką obronę muru zobaczyłbym najchętniej. A tak okazuje się, że WW czekali tylko na smoka, bo mur odgradzał ich na dobre i z inwazji nici...pojscie na latwizne ze ja yeti! Żal!
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, o 08:23 przez Dziedzic, łącznie zmieniany 1 raz.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ