Gra o Tron - serial

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Gra o Tron - serial

Post autor: debelial »

Trochę tak, też mi się widziała ta scenka z WWZ.
Ciekaw jestem czy w książce również tak to będzie zrobione - o ile ona powstanie.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Apropo książki gdzieś wyczytałem ostatnio że w serialu mogli połączyć postać Jona z innym znanym nam ageonem :mrgreen: i to się nawet trzyma kupy. W książce obstawiam Jon nawet nie wstanie a teoria R+L=J to brednia :P
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Eltharion pisze:Apropo książki gdzieś wyczytałem ostatnio że w serialu mogli połączyć postać Jona z innym znanym nam ageonem :mrgreen: i to się nawet trzyma kupy.

No czyli ktoś to też zauważył. No jak usłyszałem to imię to tylko takie "CO KURWA?"
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Hehe, miałem to samo :D

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jak mam być szczery jeszcze 2/3 sezony temu nie wierzyłem w to co gadał mój znajomy ale teraz to ma sens. Serial skończy się po swojemu. Książka pewnie inaczej...
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Ksiązka? Jaka książka? Ten grubas zejdzie zanim napisze/wyda kolejny tom...
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

loko pisze:Moim zdaniem danka cercei do pięt nie dorasta. taka dziewczynka na glebokiej wodzie co ciagle cos udowadnia i placze jak nikt nie patrzy.a cercei ma po prostu jaja ale co najwazniejsze bez fiuta. :D
Danka w chwili rozpoczęcia książki ma bodajże 13 czy 14 lat, Cesia jest pewnie co najmniej 2 razy starsza, ma zatem prawo być nieco dojrzalszą :) Poza tym wyrastała podpatrując ojca, a nie brata psychopatę :) Miała kiedy i gdzie się wprawiać w rządzeniu, Danka uczy się na błędach i trupach :)

Mina Cesi, kiedy Jaimie pokazał jej plecy była jednak bezcenna i warta przymknięcia oka na to, że smok w 30 sek rozwalił mur, który stał tysiące lat czy na zbyt szybkie pozbycie się Littlefingera w tej parodii procesu.

A książka zapewne będzie inna od serialu choćby po to, żeby nikt nie zarzucił Martinowi iścia na łatwiznę i kopiowania serialu. Zakładając, że jej doczekamy :)
Dziedzic pisze: Zastanawiam się czy scenarzysci mieli wizje wspinajacych sie na mur zombiakow jak w World War Z - osobiście taką obronę muru zobaczyłbym najchętniej.
Byłoby to epickie, ale dość powolne biorąc pod uwagę tempo, w jakim posuwają się zombiaki :) Ale fakt, też po cichu liczyłam na coś takiego, ale smok-spawacz na dopingu :<
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Chyba mi umknęło - dlaczego Drudzy Synowie nie są obecnie w Westeros?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Zostali w Mereen czy gdzieś tam, żeby bronić tego co Danka zdobyła, żeby niewolnictwo nie wróciło i takie tam.

Robachek
Plankton
Posty: 1

Post autor: Robachek »

Dobre pytanie z tymi drugimi synami, szczerze mówiąc to cały czas liczyłem na to, że gdzieś wjadą z zaskoczenia i przypomną o sobie. Twoje tłumaczenie ma o tyle o ile sensu, ciekawe jak szybko zapanuje tam anarchia i Chaos.
Moim zdaniem w stylu Gry o Tron jest gra Path of Exile, jestem magia i magiczne orbs, handel i w ogóle PoE jest świetną grą. Gdybyście chcieli kupić Exalted Orbs, PoE Currency lub Chaos Orbs to zapraszam https://odealo.com/games/path-of-exile
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2017, o 18:04 przez Robachek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Mnie ciekawi kto przypioł zwloki smoka na dnie jeziorka i co ważniejsze z kad do licha wzieli te grube lancuchy na tym puskowiu.
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Zombiaki przypięły go do smoka. A łańcuchy, nie mam pojęcia skąd, bez znaczenia. Można to sobie dowolnie tłumaczyć że gdzieś tam znaleźli...
Obrazek

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

No ale zombiaki nie plywaja z filmu chyba ze potrafia nurkowac .he
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Merrol pisze:No ale zombiaki nie plywaja z filmu chyba ze potrafia nurkowac .he
Im gorzje pływasz tym lepiej nurkujesz [-X

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Nie znam się na geografii Westeros i okolic ale łańcuchy mogły być z pewnego portu, który był za murem? Był jakiś?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Jedyne co znalałem to Hardhome – wieś rybacka dzikich która służyła jako port . Była pokazan w kturyms odcinku jak snow uciekla przed nocnym krolem , pierwszy raz pokazali tam armie zombiakow. Generalnie mizna przyjac ze łancuch byly stamtąd
eMperem
Fear is the path to the dark side

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Tłuamczy też to czas przemarszu nieumarłych, którzy musieli się po te łańcuchy wrócić.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

a siwy nie mógł wejść do jeziora i tam smoka podotykać żeby ożył? i tu jest tajemnica , oni boją się wody bo ona wokół nich zamarza i nie mogą się ruszyć.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Wies rybacka stworzona przez dzikusow w ktorej znalazl sie lancuch jak od kotwicy lotniskowca z litego metalu dlugi na 2 km.....taaaaaa
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Teraz już wiesz dlaczego nigdy nie zdobyli muru, bo byli zajęci robieniem łańcucha.

ODPOWIEDZ