Beatyfikacja

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Re: Beatyfikacja

Post autor: Przemcio »

Dajcie spokój niedłgu okarze się, żę to JPII obalił komunę :mrgreen: ta cała beatyfikacja to jakaś głupota ale jak ktoś chce brać w tym udział spoko :mrgreen: byle mi tego w publicznej telewizji nie pokazywali :mrgreen:

A jak słucham bzdur o tym jaki ten JPII był wielki i wogóle och ach... to mi się śmiać chce... wielkim Polakiem to był Piłsudski.
Ostatnio zmieniony 4 maja 2011, o 10:41 przez Przemcio, łącznie zmieniany 2 razy.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Skoro wg ciebie był wielki to okaż to przynajmniej pisząc jego nazwisko po ludzku
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Czy mi się tylko zdaje, czy całą dyskusja jest bezsensu? Ateista starający się przekonać wierzącego, że beatyfikacja nie ma sensu. Katolik próbujący udowodnić słuszność swojego rozumowania. :roll:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

syrius pisze:Czy mi się tylko zdaje, czy całą dyskusja jest bezsensu? Ateista starający się przekonać wierzącego, że beatyfikacja nie ma sensu. Katolik próbujący udowodnić słuszność swojego rozumowania. :roll:
Przynajmniej na forum się coś dzieje... A jak pokonasz w figurki katola to podwójna frajda :mrgreen:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Przemcio251 pisze: byle mi tego w publicznej telewizji nie pokazywali :mrgreen:
Jest demokracja a większość w naszym kraju to katolicy więc #-o
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Sorry mają jakąś Religia TV czy coś :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Przemcio251 pisze:Sorry mają jakąś Religia TV czy coś :mrgreen:
Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

no jest takie coś na tym spokojnie można puszczać takie uroczystości :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Na tvp2 okolo poludnia mozna bylo dal milej odmiany obejrzec fantomasa ;)
Zawsze
karl1299 pisze:Jest demokracja a większość w naszym kraju to katolicy więc #-o
Przemcio251 pisze: byle mi tego w publicznej telewizji nie pokazywali :mrgreen:
Jest demokracja a większość w naszym kraju to katolicy więc #-o
Ciekawe ilu by ich zostalo jakby wprowadzic podatek wyznaniowy ;) Zreszta jak dla mnie chybiony argument bo prawa mniejszosci wypada szanowac a nie deptac. Tez jakos mi sie nie wydaje ze tych osob bylo tyle zeby 1 kanal nie wystarczyl tvp tylko na 2/3 to emitowac.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Ciekawe ilu by ich zostalo jakby wprowadzic podatek wyznaniowy ;)
O kurde- ciekawe ilu by pozostało zadeklarowanych ateistów gdyby wprowadzić dla nich podatek..też mi argument...

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Przemcio251 pisze:Dajcie spokój niedłgu okarze się, żę to JPII obalił komunę :mrgreen: ta cała beatyfikacja to jakaś głupota ale jak ktoś chce brać w tym udział spoko :mrgreen: byle mi tego w publicznej telewizji nie pokazywali :mrgreen:

A jak słucham bzdur o tym jaki ten JPII był wielki i wogóle och ach... to mi się śmiać chce... wielkim Polakiem to był Piłsudski.
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Nie zatrzymywać się na jednym źródle, zwłasza jeśli jest to wikipedia albo jakieś forum internetowe. Otworzyć głowę, nie powielać, nie produkować poglądów na potrzeby zaistnienia tylko je rzetelnie wyrabiać. Taka moja rada.

A Piłsudski owszem - wspaniały socjalista po stronie prawicy :) Prawdę powiedziawszy wielkość jego ta sama co Karola.

Znasz jeszcze jakichś wielkich Polaków których mógłbyś sobie postawić za wzór i powiedzieć, że wielkim Polakiem był? Czy przychodzi do głowy tylko Dziadek?
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

mi przychodzi do głowy Władysław Jagiełło.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Murmandamus pisze:mi przychodzi do głowy Władysław Jagiełło.
No dobrze. To teraz wymień jakiegoś POLAKA
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Litwin, nie potrafił wykorzystać bitwy grunwaldzkiej i dupczył trzynastkę :)

Wielkim Polakiem była Curie-Skłodowska. Kto skrytykuje?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

no dobra był Litwinem ale po zostaniu królem Polski uznaję go za Polaka.

ale jeśli chcesz "prawdziwego Polaka" to nominuję hm "Ojciec Tadeusz Rydzyk" ( dobra to była marna prowo :P)

a tak na poważne to wielu jest Polaków. Jednak faktycznie JPII na 100% można zakwalifikować oczko wyżej
ze względu na zasługi nei tylko dla Polski.
A jeśli chodzi o polske to możńaby wymieniać jednak.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Murmandamus pisze:no dobra był Litwinem ale po zostaniu królem Polski uznaję go za Polaka.

ale jeśli chcesz "prawdziwego Polaka" to nominuję hm "Ojciec Tadeusz Rydzyk" ( dobra to była marna prowo :P)

a tak na poważne to wielu jest Polaków. Jednak faktycznie JPII na 100% można zakwalifikować oczko wyżej
ze względu na zasługi nei tylko dla Polski.
A jeśli chodzi o polske to możńaby wymieniać jednak.
W sumie fajnie ze się wypowiedziałeś ale właściwie pytanie było zadane osobie ferujacej zacytowany kategoryczny sąd ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Hmm, niestety większość "wielkich" Polaków reprezentowała wielkość wyłacznie w wymiarze "ofiary na rzecz ojczyzny" lub ewentualnie artystycznym. Niewielu mieliśmy wynalazców i budowniczych. Szczególnie obecnie, ale chyba w każdych czasach, jeden Bill Gates więcej robi dla kraju, niż legion patriotów-straceńców rzucających się z kijem na bagnety.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Tylu wielkich polaków, że aż nie wiadomo kogo sobie za wzór stawiać, aż serce rośnie. Akcja Wisła, pacyfikacje Ukrainy po II WŚ i w XVII w., Targowica, szmalcownicy, pogromy Żydów w międzywojniu, niszczenie cerkwi na kresach, Marchlewski, Wiśniowiecki, Dzierżyński, interwencja Układu Warszawskiego w CS, potop szwedzki i Ujście i wreszcie Jedwabne. Jesteśmy Narodem pełnym wielkich ludzi, a największy był JPII kryjący pedofilię księży.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

Kalesoner pisze:Tylu wielkich polaków, że aż nie wiadomo kogo sobie za wzór stawiać, aż serce rośnie. Akcja Wisła, pacyfikacje Ukrainy po II WŚ i w XVII w., Targowica, szmalcownicy, pogromy Żydów w międzywojniu, niszczenie cerkwi na kresach, Marchlewski, Wiśniowiecki, Dzierżyński, interwencja Układu Warszawskiego w CS, potop szwedzki i Ujście i wreszcie Jedwabne. Jesteśmy Narodem pełnym wielkich ludzi, a największy był JPII kryjący pedofilię księży.
Czyli rozumiem, że nie masz nikogo o kim mógłbys powiedzieć chocby: "fajny koleś"? ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ