Przeglądając allegro.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Re: Przeglądając allegro.

Post autor: krystian1wielki »

no musiał się narobić przy tych 37 zdjęciach :wink:

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Prawie mnie przekonał tym opisem aukcji, ale jak zobaczyłem zdjęcie. :lol2:

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

No co, pomalowanie za stówę, a box oryginalny kosztuje 75 złotych. A on chce tylko 159. Nic tylko brać. :lol2:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Jak na wiek to całkiem dobrze się trzyma :mrgreen:

Awatar użytkownika
Heinrich K.
Mudżahedin
Posty: 207
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Heinrich K. »

za takiego szrota 3.000,00 to chyba jakiś żart :lol2:

Awatar użytkownika
Brzuchacz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 112

Post autor: Brzuchacz »

Nijlor pisze:http://allegro.pl/zaporozec-968-poznan-i1765013314.html


SAMOCHÓD JEŹDZI I HAMUJE :)

Aż się łezka w oku kręci - zaporożec od dziadka to był mój pierwszy samochód. Gdybym mial duzo czasu i mnostwo kasy (utrzymanie tego zabytku w dobrym stanie może sporo kosztować) z chęcią zakupiłbym w celach kolekcjonerskich.
Wisnia pisze:Mamy w Chodzieży jednego Tyranida, więc widziałem na żywo :)
Na Imperatora tyranidzi w Polsce - boltery w dłoń panowie

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Obrazek

Wysoki standard :wink:

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

ale z zewnątrz wygląda bardzo ładnie

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Na moim osiedlu facet trzyma zaporożca w garażu, jakieś 15 lat chyba go jeżdżącego nie widziałem, może do dziś tam stoi....
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Heinrich K. pisze:za takiego szrota 3.000,00 to chyba jakiś żart :lol2:
chyba nie za 30 lat taki samochód na chodzie będzie wart dużo więcej :)

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Autko fajnie się prezentuje, natomiast nie do końca rozumiem, co oznacza pojęcie "odpala na dotyk"... :wink:

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

"odpala na dotyk" - auto ma wbudowany czytnik linii papilarnych i jak najnowsze Lamborghini nie ruszy, jeśli odcisk się nie będzie zgadzał. Ewentualnie posiada przycisk jak fura w Men in Black. :lol2:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dokładnie, chodzi o to, że przy kierownicy jest taki przycisk. Naciskasz go i samochód odpala :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

i nie jest to zwykły czytnik, ale taki, że sprawdza jeszcze temperaturę palucha, że jakby ci odciął ktoś żeby auto zwinąć to paluch będzie zimny i autko nie odpali

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Nie kumam z czego szydzicie, Zaportek w niezłym stanie i przyzwoitej cenie. Jak ktoś się zna i lubi, może zrobić z tego cudo, ale to zabawa dla fascynatów. To znaczy kolesi co interesują się starsza motoryzacją podobnie jak Wy żołnierzykami, tyle że mają dużo zasobniejsze portfele.

Pozdro

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

Fluffy pisze:Nie kumam z czego szydzicie, Zaportek w niezłym stanie i przyzwoitej cenie. Jak ktoś się zna i lubi, może zrobić z tego cudo, ale to zabawa dla fascynatów. To znaczy kolesi co interesują się starsza motoryzacją podobnie jak Wy żołnierzykami, tyle że mają dużo zasobniejsze portfele.

Pozdro
popieram. Nie jest to auto dla zwykłego zjadacza szos tylko dla hobbysty. Teza o portfelu tez prawdziwa.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Co poradzisz, takie czasy.

Dla porównania, dopadlem DFa, 25 lat, 30k na liczniku, stan kolekcjonerski, utrzymany mega. wartość rynkowa? Może 3k.
Ale żeby go zrobić:
- lakiernik chce ok 6k, z konserwacją podwozia;
- chromy + pasujace alufelgi z kapciami ok 7k;
- rozebranie silnika, wyważenie, odchudzenie, spasowanie kolektorów, skręcenie, lekki tuning ok 10+ k;
- zawieszenie 5k;

Łącznie wstępnie ok 30k wywalone gotówką, za to mozna kupić ok 10 Bojowozów Młodzieży Wiejskiej w roczniku typowym. Lub dwuletniego plastika.

I szczerze mówiąc to nie koniec wydatków, zeby zrobić to autko tak jak bym chciał to koszty ok 50k+ zeta, co przerasta ceną większość dostępnych komercyjnych aut z salonu.

Po czym przyjeżdzam do renomowanego warsztatu na trywialną wymianę oleju i mechanik odpinajac laptopa od jakiegoś zajeżdżonego plastika mówi pod kątem mojego bumbumka: "to jest trąd, ja robię tylko przy porzadnych samochodach".

Noż kurwa, wyglądal jak dzieciak wychowany na neostradzie, tylko dlatego nie dostał w ryj.

Pozdrawiam

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

a DF to?

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Fluffy opisuje swojego Dużego Fiata. Furka jak się patrzy, tylko z lusterkami gorzej :D
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

ODPOWIEDZ